Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaaa

dlaczego?

Polecane posty

Gość załamanaaaaa

po 6 latach małżenstwa oznajmil mi ze zakochał sie w swojej uczennicy(19 latka) i ze chce rozwodu.Co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
zwiazek sie buduje ja bym tez sie zakochala w innej jak bym wiedziała, i czula, ze ktos nie kocha mnie a to co wokol ze kogos stworzylam, ze mam prestiz i stanowisko i chcial oparcia, bo we 2 latwiej, a jak 2 ma kase to jeszcze latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
mysle, ze duma cie boli nie serce. ciagle wypominasz ze do mlodszej poszedl... to cie boli. A nie to ze on cie nie kocha. Ty tez nie kochałas. jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
cZy wy nie rozumiecie? on uczy w liceum,ma 33 lata.Mamy synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
a skąd wiem, że go nie kochałaś ? nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
skad wiem po pytaniu a co pani widziała w nim a ona oboje szukalismy oparcia a bo on swtoerzyl 2 osoby a zakochana kobieta mowi na takie pytanie, nawet jak ja zostawił.. a robil mi takie niespodzanki, przyjezdzal nie mowic o tym do mojej pracy, - mama Sylwi... a maz ja wiele zdradzal I tak mi cieplo mowil, trzymal za reke widzisz roznice??? u tych 2 kobet ja tak aha i to ze nie widzi faceta jak on ma malo - 02, ale jak ma duzo- 03. a taki super facet, cieply kochajacy ] to 2dowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka co paliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia
chyba ta walnięta wróciła :D ta od "zetki" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
moze ktos normalny mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisala florelka nie do konca rozumiem.... :o natomiast dlaczego sie tak stalo, ze sie zakochal w innej? to nie ma znaczenia czy mlodsza, w jego wieku, czy starsza, czy z pracy czy spoza pracy... musialo byc cos nie tak.... ale nie potrafie stwierdzic co, ani ci pomoc.... przykro mi :( walcz... 🌻 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
nic nie paliłam a tej płaczce polecam ksiazke tam pisze o takich jak ona connell cowan m. kinder Madre kobiety głupie postepowanie I pisze o babach ktore widza faceta jak ma kase, stanowisko sa oczarowane . I tak było u niej. oczarowana bo swtorzyl 2 osoby i był na swieczniku. Jak ona mogla dbac o zwiazek jak wyszla dla kasy - oparcia i była wiecznie sfustrowana nawet ja miala 25 lat? Jak miala 27 juz sie popsuło, nie wiem czemu byla z nim i decydowała sie na dziecko w wieku 28. Chyba po to by ratowac dzieckiem zwiazek. glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pewnie tego nie widzisz.....ale to bardzo mało prawdopodobne, aby Twój mąż związał się na stałe z ta nastolatką:oTrudno powiedzieć co masz robić....bo czuć się musisz potwornie...ale chyba dobrze wiesz, że scenariusz takich \"zakochań\" jest dość banalny....moim zdaniem...z fatalistycznym spokojem powinnaś pozwolić mężowi robić co chce....skoro jest takim szczeniakiem...to niech się uczy życia bez Ciebie:( To przykre...ale robienie teraz czegooklowiek by go zatrzymać...sprawi, że po prostu będziesz się czuła bardzo uopkorzona:( Myslę..że maż odejdzie...ale bardzo szybko bedzie chciał wrocić....kwestia tylko czy Ty go przyjmiesz:) Teraz spróbuj się uśmiechnąc.....jesteś kobietą, ktora ma dziecko....a nie nastolotką z burzą hormonów...to Twój prawdziwy atut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia
lepiej napisz co tam u zetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczonaaa
A ja uważam odwortnie - nie walcz. Im bardziej się starsz, tym wuraźniej mu pokazujesz, że jesteś mało warta. Skończ z rzucaniem pereł przed wieprze! Zajmij się sobą i dzieckiem, pracą, przyjaciółmi. Tylko o silną i niezależną kobietę facet będzie zabiegał. A jak jest na tyle głupi, żeby Cię nie doceniać TO JEGO PROBLEM. Pozbędziesz się tylko wrzoda na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
satinelle -> dzieki za radę.Ale to tak strasznie boli,nic nie wskazywalo no ta,ze On odejdzie. Chyba po prostu to przeczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomkaaaa
laczego sie zakochal... hmm jak nie czuł sie kochany, tylko czuł się wyzyskiwany. A w domu miał wieznie naburmuszoną, niezadowolona i złosliwą. Nawte nie umiała jak dojrzała kobieta powiedziec co jej nie pasuje. Tylko złosliwosci puszczała jak te w stylu tego esa, wiele lat potem. to dajcie spokoj. poza tym ona zawsze obraca kota ogonem w 02 jak miał mało pewwien rycerze:) wmawiała mu, aja taka zimna. Nie umiem okazywac uczuc. A potem jak miał mnoga 03 to ona az w pas mu sie przykleiła mało do kolan jego nie siegnela. Juz umiala sie łasic? mimo ze mowil nie? zwykla manipulantka. I nie warto jej ufac. Wszystko obraca tak jak jej sie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczonaaa
Ta też coś jarała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satinelle ma rację. Ja jestem zła na mężczyzn, więc od siebie bym dodała \"Niech kretyn spada.\" Ale lepiej postepuj rozsądniej, nie tak jak ja. :) Nie osaczaj go tylko, bo wtedy bardziej go przybliżysz do tantej,. Odizoluj się, na poczatek może separacja. A nawet jakby co, to dasz sobie radę, a on będzie kiedyś kwiczał. Wiem to z doświadczenia. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia
to ta sama, tylko zmieniła nick :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zalamana daj mu ten rozwod. 1. nie dojrzaly facet 2.jako nauczyciel tez .. nieciekawy skoro doprowadzil do takiej sytuacji. Moim zdaniem ten jego nowy zwiazek rozleci sie w ciagu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamanaa---> cokolwiek zrobisz...bo tutaj nie mam odwagi Ci radzić co to powinno być...staraj się robić to ze stoickim spokojem...to jedna z tych rzeczy ktorą potrafimy my...a nie rozwrzeszczane nastolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczonaaa - bo te posty pisze jedna i ta sama osoba, któa ma coś z głową. Nie tylko na tym topiku. Nie czytaj ich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomkaaaa
zmęczonnaa powinna to poczytac, by zobaczyc siebie i to ze jest katem i egoistką i wyrachowana bardzoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczonaaa
Nie mam pojęcia co jest wyrachowanego w dbaniu o siebie, w szacunku do własnej osoby, w dążeniu do niezależności, w traktowaniu siebie jak najlepszej przyjaciółki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorelka
I wielkiej pysze i egoizmie- ma byc tak jak chcę;) to złe podejście. a szacunek do siebiue? to ma tylko kobieta, która wychodz za maz z miłosci a nie tak jak ty dla kasy i sławy. Oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczonaaa
I przestań palić kobieto, mózg się lasuje od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy aby wszyscy są tu normalni
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorelka
przestan leciec na kase od tego mozg sie lansuje I przestan wzbudzac w kims poczucie winy, zajmijsie wsoimi psiapsiolami i tym londynczykiem w czapce. I tym angolem markiem :) co ma etraz 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorelka
a co tam u marka? grałas i cie zostawił? widzisz ja tez widziałam ze grasz, na sile grasz przebojowa, radosna. Na kazdej focie. a w srodku masz tyle jadu i zawisci... nie graj, badz soba. To znajdziesz podobnego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ta dziwna osoba
znowu wrocila :D:D:D: ja nie moge,a le ma klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×