Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzonaa

nie spodziewalam sie tego po nim

Polecane posty

Gość oburzonaa

spotykam sie juz prawie od miesiąca a facetem,mily,czuły,nie doszlo do niczego,a wczoraj sie troche obrazilam na niego bo zachowal sie jka prostac.Siedzialam z kolezanką i nim i pilismy piwo,przyszedl do niego sms,on sie odrazu zerwal i zaczał sie zegnac.Na moje pytanie gdzie idzie,co sie stalo? nic nie odpowiedzial tylko: Zegnasz sie czy nie? opd. ze nie.Jesli tak mnie traktuje to ok,niech sobie idzie.Po jakims czasie wrócil i za chwile przyszedl z kolegami.Nie odzywalam sie.On znowu wyszedl,gadalysmy z tym kolegą,powiedzial troche za duzo,np.ze Własciwie to tu sie przychodzi tylko zeby sie zabawic,por..chac i tyle,ze tydzien temu A. wywalil 200zł na jakies panienki by sie własnie" zabawic":O załosne.Wyszlam z Andrzejem na zewnatrz pogadac,bo chcial.Nie powiedzialm mu ze wiem o tym,ale to jest poprostu okropne,bo spotyka sie ze mna,a bajeruje inne:( Nie wiem czy robie poprostu z "igły widły" ale niezbyt mi sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzonaa
ja wiem,ze tak robią faceci,ale skoro sie ze mna spotyka?to chyba nie w porzątku.W dodatku dzien po tym zdarzeniu,jego kolega cos ze byla niezła imprezka,a A. go uciszal,a jak sie spytalam jaka,czemu mnie nie zaprosil to ze to niewazne,itd.A teraz wiem ze sie ze mnie nasmiewają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie przejmuj sie palantem jesli spotykacie sie dopiero od miesiaca to nie ma czego zalowac... a niech sie smieja... tylko ze to oni sa zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorelka
ale co poszeł na panienki platne:)? no to faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzonaa
to znaczy,w tym pubie podrywal z kolegą 2laski i na nie przepuścil tę kase(piwo,drinki,itd) jednak nic nie bylo,bo dziewczyny sie zmyly,a Andzrej byl bardzo wkurzony ze wydal tyle kasy a nic nie bylo. Mialam o nim dobre zdanie,ale po tym co sie dowiedzialam,zmienilo sie,nie chcialabym miec takiego faceta:( wiec chyba skończe z nim te znajomośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli podrywał w wpelnym slowa tego znaczeniu, stawiał drinki.. matko ile kobiet przed pojsciem do lokalu mowilo bierzemy kase? a po co, zawze ktos nam postawi... one sie potem smieja z takich facetow, bo je tylko wykorzsytaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ona
dlaczego chyba?? po prostu zrób to, tylko nie mów, że to dlatego i nic mu nie zarzucaj, powiedz, że nie pasujecie do siebie i tyle; jak mu zaczniesz cos zarzucać, to on zrobi tak, powie coś, że na pewno źle się poczujesz... nie ma sensu czasu tracić na takiego palanta, który spotyka sie z dziewczyną, a podrywa inne i z twojego postu wynika, ze jakby maiał okazję, to skorzystałby z niej, tylko mu uciekła:) , więc na drugi raz skorzysta...ba on nawet tych okazji szuka... kolegom woli mówić o laskach jakichś, a nie wiedzą, że zależy mu na dziewczynie, czyli na tobie, bo gdyby wiedzieli, to nie mówiliby przy tobie takich rzeczy przecież...to oczywiste... oszczędzisz sobie wielu przykrości, jeśli skończysz to teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzonaa
pisze "chyba" bo sie troche do niego przywiązałam,ale z drugiej strony jest mi smutno,po tym co usłyszalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ona
lepiej sie wkurz i nie myśl o dobrych chwilach, w tym wypadku nic dobrego z tego nie wyniknie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Ty sie jeszcze z nim spotyka
sz?heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×