Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy

Ciaza to stan wyjatkowy

Polecane posty

Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy

I dlatego wyjatkowo uprzejmie nalezy zwracac sie do wszystkich pań w tym stanie Nalezy wykazac wyjatkowa kulture i powstrzymac sie od brzydkich i wulgarnych uwag A na ulicy poczcie i w sklepie oraz w pojazdach komunikacji publicznej trzeba im ustepowac pierwszenstwa Nosimy w sobie nowe zycie !!!!Prosze o tym zawsze pamiętac! Pozdrawiam i dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
po to ? zeby uswiadomic wszystkim ze ciaza to nie takie nic ,ale cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
Jak to fiziologiczny? Nie zartuj! Nie czujesz ze jestes wyjatkowa? A ty jestes w ciazy Paulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizjologia jest naprawdę CUDEM, o czym przekunują sie codziennie tysiące ludzi, którym szwankuje zdrowie....wtedy doceniają, że być zdrowym i działac bez zarzutu - to CUD. A ciąża jest stanem fizjologicznym, to prawda. Ale faktycznie, to CUD NAD CUDAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
Ja tez nie uwazam za gorszych ale szacunek miec do nas powinni Dzisiaj facet zwrócił mi uwage ze nie ustapiłam mu miejsca w autobusie .Powiedziałam ze przez najblizsze miesiace to ja mam prawo siedziec a nie on Wiec mnie skarcił wzrokiem.I dlatego sie popłakałam i postanowiłam tu o tym napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
hormony ci buzuja dlatego jestes przewrazliwiona, wez sie w garsc a nie mysl o ludziach z autobusow, a zreszta nic ci sie nie stanie jak postoisz troche w autobusie umierasz juz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża to nie cud. to rezultat udanego poczęcia,skutek seksu! cudem jest ona dla osób,będących rodzicami,ale nie musi być wcale cudem dla osób postronnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwóch miesiecy
nie umieram ale stac nie zamierzam bo tu chodzi o zycie mego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
a on umierał czy co? sorry ale starość to też stan fizjologiczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
od twojego stania dziecku nic sie nie stanie, nie przesadzaj juz. jak bedziesz w wieku tego starszego pana to tez bedziesz chciec usiasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto.............
jestes w drugim miesiecu nawet tej twojej ciazy nie widac, wiec jak wymagaszs zeby ci ustepowali miejsca tramwaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
ale to właśnie na początku ciąży kobieta jest słaba i ma wiele dolegliwości związanych z ciążą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
wiem bo sama jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala jak ta lala
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
własnie tymbardziej teraz musza ustapic bo to najwazniejsze by teraz nic mi sie nie przytrafiło! Jezu co wy takie bezduszne!Bede sie tego domagac i musza mi wstac nie mam zamiaru wachac spoconych w tłumie ani mi sie sni! Mam prawo i bede o nie walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup se samochód, to nie będziesz ze spoconym motłochem jeździć :O Cudzie fizjologiczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
sama se kup i odzywaj sie kulturalnie bo jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a topik to prowokacje, heheh... zeby dyskusja ostra sie zaczela :P No ale faktycznie nudno cos tu dzis, wiec zwracam honor ;) CZasem prowokacje sie przydaja. Mozna sie wyzyc i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
nie prowokuj mnie Calamity Jane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się nudzi, ale kiepska ta prowokacja. lepsza była ta z tą co miała ten obiektyw i wolne 5000zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, nie pamiętam. Wczoraj wieczorem się jakaś tam laska pluła, że mandatu za jezdzenie bez pasow nie zaplaci, bo policjant co ja spisal tez nie mial zapietych pasow :O jak sie jej argumenty skonczyly, powiedziala, ze wszyscy sie jej boja, bo jest policjantką :D tytuł topicu był jakiś takie: nie zapłacę mandatu, spotkamy się w sadzie, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
o czym wy piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×