Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ana *************

Ja poderwać nauczyciela??

Polecane posty

heheh wogole smieszna ta cała sytuacj byla;) :PPPPP ale opwoiem jutro teraz zmykam bo ajde zmoim ;)3 majsie sie;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻAŁŚNICY
Ty sie nie potrafisz bronić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam to...
Dajcie sobie spokój! Też mam 16 lat i w zeszłym roku (??, może 1,5 roku??) miałam fajnego nauczyciela matmy;) Miał z 26 lat, z resztą nie wiem... Na początku roku napisałam najlepiej test z matmy;) Wiecie, jedyna piątka w klasie;) Tylko gościu miał szalone pomysły i postanowił Nas (jako klasę) trochę poprzesadzać... Dziewczyny miały siedzieć z chłopakami... Ja, za najlepszą ocenę mogłam wybrać sobie z kim chce się siedzieć;) No, ale wolałam siedzieć sama;) Zgodził się, ale pod warunkiem, że... będę siedzieć na pierwszej ławce przy biurku... Co mi tam za różnica, gdzie miałam siedzieć!;) I tak sobie siedziałam tam roczek;) Na każdej lekcji mówił: "Cześć/ siema! Co tam słychować?". Opowiadał mi o sobie, o rodzinie, często gadał bzdety typu: "Ładną masz bluzkę" itp.;) Nigdy nie brał mnie do tablicy;) Mogłam sprawdzać sprawdziany i listę;) Pytał się mnie, co komu ma wystawić na konieć roku;) Potem dosiadła się do mnie koleżanka. Tym bardziej gadaliśmy;) Kiedyś tylko we dwie byłyśmy u Niego na lekcji;) A moja kol. pisała z Nim na gg;) Ale to wszystko takie jaja były;)) No w sumie on miał żonę;)) Ale nigdy nie traktowałam poważni tego co mówił;)) Teraz nie uczy już w szkole:( Przeprowadził się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztaloweserce
Ja mam podobny problem z tym ze ja mam 15 lat a nauczyciel który mi sie podoba ma 24 lata i jest booski ale nie wiem jak mam go poderwac a lekcji z nim akurat nie mam jedynie co go widuje na przerwach i dostrzegam ze od czasu do czasu na mnie ukratkiem zerka.pomuzcie mi prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuli
Ja też mam ochotę na mojego nauczyciela... Starsi mężczyźni są o niebo lepsi od rówieśników czy starszych o lat nie wiele. Więc, czy ktoś jeszcze wie jak można poderwać Pana Mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma problem
Femina---> ja tez mam nadzieję że napiszesz coś więcej... chetnie przeczytam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształoweserce
Juuli masz racje straszi faceci sa o niebo lepsi od rowiesników.Ja akurat w klasie mam same dzieci jezeli chodzi o chłopaków.Ciągle im w glowie tylko zarty gorzej jak w przedszkolu.A ze strszymi facetmi to chociaz mozna pogadac na powazne tematy ale i mozna tez pozartowac mozna.I przynajmniej wiedza jak postepowac z dziewczyna czy kobieta bo chłopacy w wieku 15-16 lat to takie duze dzieci i potem jak zrobia cos zlego to jeszcze maja pretensje ze sie im uwage zwrociło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaksiezniczka
Też jestem zabujana w nauczycielu ... Ale wolę kochać bez wzajemności ; ( NIGDY bym mu tego nie powiedziała, bałabym się. A jeszcze do tego on jest ode mnie o 10 lat starszy. I do tego jest młodziutkim nauczycielem. W swoim fachu pracuje dopiero 3 lata, a w naszej szkole od roku.. Jest taaki boszki ::** Nie ma żony ani dziewczyny... Chciałam o nim zapomnieć ale nie mogę.. Chciałam sobie wybić go sobie z głowy, ale też nie mogę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaksiezniczka
Ana dzielę taki los jak Ty :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaksiezniczka
Ludzie jesteście dziwni !! Czy Wy myślicie, że miłość wiąże się tylko z sexem ?? Jedna tylko Wam w głowie ! ! ! Miłość to coś niezwykłego !! I dzięki niej ja np. lepiej się uczę !!! I jak Wam się coś nie podoba to trudno, zostawcie Ane w spokoju !!! Co się dzieje w tej Polsce w XXI wieku.. ZERO, powtarzam ZERO romantyzmu ... A poza tym "Jeżeli się kogoś kocha-wiek i odległość się nie liczy.." Więc ? Kiedyś żeniono się nawet o 30-40 t starszymi mężczyznami i co ? Taka tragedia ? A poza tym nauczyciel poza szkołą też jest człowiekiem . I uczeń tak samo. Więc poza szkołą może robić co mu się rzewnie podoba nawet chodzić na randki z uczennicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodaMineralnaNiegazowana
A ja co mam zrobić? Zakochałam się w moim wykładowcy! To już trwa od roku...Ciągle o nim myślę. Wydaję mi się, że hmm...no może nie jest we mnie zakochany, ale traktuje mnie bardziej przychylnie niż innych ludzi z mojej grupy - i w dodatku na bank wie, że się w nim bujam. Jest starszy o 10 lat. Jak ja mam go poderwać kurde no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztaloweserce
Akurat dla mnie wiek nie ma wielkiego znaczenia oczywisce a pewne granice...ale wieksza uwage zwracam na to co facet ma w glowie...a co do tego wykladowcy to najlepeij bedzie jak powiesz mu wprost o czujesz i wyjasnice sobie niektore sprawy skoro facet juz cos podejrzewa to tylko ulatwia sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze ja...
szkoda ze ja nie zyje w tamtych czasach, gdyz nauczyciel, w ktorym jestem zakochana jest starszym ode mnie wlasnie o te 30 lat ^^ tu to ja juz zadnych szans na zwiazek nie widze.. a tobie radze zwrocic na niego uwage, usmiechac sie, czesto patrzac i zagadujac. jesli koles jest inteligentny skapnie sie, ze cos jest na rzeczy, a jezeli nie to odpusc sobie. wiem, ze to trudne, ale nie ma innego wyjscia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci radze tak: na kazda lekce przychodz przygotowana na blache, wszystko wykute i zapamietane. masz z tego dwie korzysci: zaimponujesz mu wiedza plus sama sie czegos nauczysz :P a poczekaj ty na jakiegos fajnego kolesia to wnet o tym nauczycielu zapomnisz: sprawdzone na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×