Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka122

prosze o rady... dlugie

Polecane posty

\'\'Podczas tamtej rozmowy na gg napisal mi jeszcze ze zadna dziewczyna do tej pory z nim pierwsza nie zerwala i ze nie zerwie. To on bedzie decydowal czy zwiazek ma sie skonczyc czy nie.\'\' - To jest dla mnie chore!!!! Pan i wladca!!!! No ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka122
Tak , od kwietnia spotykalismy sie. Z czasem zaczelo byc coraz gorzej. Poznalismy sie przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
Podczas tamtej rozmowy na gg napisal mi jeszcze ze zadna dziewczyna do tej pory z nim pierwsza nie zerwala i ze nie zerwie. To on bedzie decydowal czy zwiazek ma sie skonczyc czy nie.'' -----> ON JEST (SORRY) PIERDOLNIETY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
smileyface 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
Pokaz mu ze masz jaja !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
Tacy faceci czesto glupieja jak dotad pokorna kobieta leci na nich z buzia i pogrozkami ...glupieja. Pare przeklenstw nie zaszkodzi , a najlepiej to wszystko pod otoczka znajomych poinformowanych o sytuacji no i policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka122
Nie ma zadnego zawodu. Przerwal zaoczne studia na 4 semestrze i to pod moim wplywem od maja wrocil. Dziwne ale go przyjeli mimo ze nie chodzil an zajecia 3 miesiace. Wczesniej przez rok tez nic nie robil. Mieszka na wsi i pomaga rodzicom w gospodarstwie, dzieli na 50km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tyle dobrze, ze dzieli Was tyle kilometrow. Przypuszczam, ze on ma kompleksy, bo Ty zapewne masz wyksztalcenie no i prace. Chce Cie ponizyc, bo jestes lepsza... W jego mniemaniu jestes lepsza od niego, bo masz prace, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie pismo
wlasnie jak nie pojdzie na policje to moze jej sie cos stac! facet jest nieobliczalny i jak widac bez kultury i szacunku dla ludzi. jakim prawem poszedl do jej mamy i naopowiadal takie rzeczy. kazdy normalny czlowiek nie posunal by sie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
moze zrobimy akcje na kafe ? na wszystkich dzialach damy ogloszenie : Nasza kolezanka zerwala z chlopakiem ktory ja ponizal , wyzywal itp - calosc mozecie przeczytac na ( i wkleimy ten link) . Teraz on jej sie odgraza. (!!!!) Prosimy - tu jest jego nr gg - napisz mu pare epitetow. Ona sie boi :o . Faceci - pokazcie ze nas chronicie, i ze nie zgadzacie sie z takim traktowaniem kobiet! Dziewczyny - w imie solidarnosci miedzy jajnikami :) jakby dostal pare tysiecy wiadomosci ....ale by bylo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
a on jest dostepny na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
Do aytorki myslimy o tym samym...:) zastraszyc klienta,niech wie ze nie dziala anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie pismo
manipulant i pieprzony egoista z mania wladczosci.....czy jak to tam zwal. radze autorce,poki ma jeszcze rozum na karku by jak najszybciej poszla do dzialu socjalnego na policji i poradzila sie co w tej sprawie ma robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie pismo
dziewczyny dajcie spokoj z ta dziecinada. pozniej on ja bedzie oskarzal za molestowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
jestem za :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka122
Byc moze chcial sie od siebie wyrwac, wielokrotnie pytal sie kiedy bedzie mogl sie wprowadzic. Nawet wczoraj to samo. Prace mam dobra i wyzsze wyksztalcenie, spory dom, moze mu o to tylko chodzilo. I zeby bylo tak jak u niego w domu , czyli zona slucha meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
Pewnie tak jest Majka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasa ma
jeszcze się chce wprowadzać? o luuudzie... sluchaj, ja rozumiem,z e o sie czuje nieszczesliwy i sfrustrowany ale nie daj sobą manipulować... iinna baba by go w d..kopnela a Ty za wrazliwa jesteś i on to wyczuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
brzydkie pismo-jakie molestowanie? to przeciez on dostanie"naglego powodzenia" na gg. to nie majka bedzie do niego pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie pismo
ale widac,ze to cwaniaczek i jak ona bedzie sie bronic to on moze atakowac. nie wiem sama,spekuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
najlepsza obrona jest atak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×