Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem o co mu chodzi**

kto wie DLACZEGO?

Polecane posty

Gość nie wiem o co mu chodzi**

ostatnio dowiedzialam sie ze nie jestem obca mojemu bylemu, w sumie zawsze utrzymywal kontakt, ale ostatnio wyznal mi ze nadal m,nie kocha, rozmawialismy na gg i padlo duzo cieplych slow od niego, poprosil mnie abym przyasylaa my smsy z neta, bo on jest teraz w anglii-pracuje tam. On nie jest mi obojetny, kocham go jak szalona. Wczoraj napisalm mu smsa ze o nim musle, nie odpisal:( dzis tez mu napisalam czemu mi nie odpisal a on nadal milczy. co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi**
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
znam ten ból... chlopak ktorego poznalam miesiac temu ( równiez przebywa w anglli) twierdzil ze sie zakochal , ze bardzo mu zalezy a teraz milczy wyslalam do niego 3 smsy nie odpisal na zaden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi**
no tez mi glupio, bo nie mam w zwyczaju pierwsza pisac do faceta, ale on tak ladnie prosil zebym cos mu napisala, ze mu sie zrobi milo w pracy, bo nocke mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc daj sobie
luz i nie pisz nic wiecej i nie mysl o nim. I tak jest daleko po co CI to? naprawde nie masz sił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi**
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi**
nie pisal do niego 2 miesiace zabronilam mu kontaktu ze mna ostatnio sie odezwal i wyznal mi milosc ja tez go kocham, sadzilam ze odpisze, ale czemu tego nie zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
no wlasnie ja tez nie mam tego w zwyczaju bo zawsze czekam jednak az chlopak pierwszy napisze . kiedys jednak odwazylam sie napisac pierwsza i jak wielka byla jego radosc nie mogl sie nacieszyc , ze napisalam do niego . Bylo mi bardzo milo . Teraz jednak napisalam jedne sms nie odpisal pare dni pozniej kolejny i kolejny na zaden nie odpisal nie rozumiem o co chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co mu chodzi**
jak to nie ma karty? on ma nr z orange, czy w anglii mozna kupic karte z orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
jesli chodzi o mojego karte ma napewno bo zadzwonilam z innego numeru zeby sprawdzic czy odbierze obcy numer odebral... czyli z karta ok odezwal sie ja odlozylam potem nawet odzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak, ze jak facetowi zalezy, to stanie na glowie, zeby sie odezwac. Nabije karte, pozyczy telefon od kolegi i wysle smsa, pojdzie do kafejki internetowej i z netu wysle... Sposobow jest mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ale kurde czy on nie moze napisac ze nie chce juz kontaktu ze mna ? wiedzialabym ze nie mam na co czekac a tak to caly czas sie ludze a nóż napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemo co mu chodzi**
no wlasnie, napierw napisze ze kocha a potem gdy ja zrobie krok w przod on sie cofa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×