Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANdzia1000

Czy któraś z Was ukończyła roczną szkołę kosmetyczną?

Polecane posty

Gość ANdzia1000

Nie wiem czy warto, zapisałam się, ale nie jestem pewna czy ten kierunek pomoże mi w szukaniu pracy, czy w ogóle jest sens to kończyć? Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma chldziła....
znajoma chodziła i podobno niczego się tam nie nauczyła, ale chodziła chyba zaocznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba warto , kuzynka chodzila, teraz ma wlasny zaklad kosmetyczny i chyba niezle jej sie wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz...
ja skonczyłam 2-letnie studium kosmetyczne,niestety do dziś mi sie to nie przyało.Jednak moja szkoła miała poziom zerowy,praktyki wyglądały mniejwięcej ta:przyjezdzałysmy do szkoły a N A S Z A P A N I N A U C Z Y C I E L K A mówiła zabysmy robiły co chcemy.Troche teori potem pokazała mniejwiecej jak co robic i szła do siebie na kawke.Tak wiec w głowie z kosmetyki mam to co miałam przed jej rozpoczeciem..fakt ze mam tam troche polotu,myslałam ze go rozwine w studium,ale coz trafiłam na byle jaka.moim zdaniem zorientuj sie troszeczke na temat twojej szkoły,podociekaj,spróbuj znalezc jakies opinie osób do niej uczeszczajacych.Wcale nie jest powiedziane ze wszystkie szkoły kosm.są do dupy.Jesli opinie beda pozytywne to nie zastanawiaj sie i startuj.Jeśli jednak efekt bedzie odwrotny to zbieraj papiery i zmykaj stamtąd,bo nie potrzebnie stracisz kupe kasy.POZDRAWIAM CIE GORĄCO! P.S Na szczescie mam super prace i nie narzekam,jednak nie w zawodzie,ale jest fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANdzia1000
pobędę na paru zajęciach i przekonam się, czy zajęcia są interesujące...dzięki za opinie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×