Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmialy____

Zakochałem się w kumpeli. Co robić?

Polecane posty

Wiesz, kiedys mialam podobna sytucja tylko bylam po tej 2 stronie, Przyjznilam sie z pewnym chlopakiem, dlugo, lata cale ale zawsze myslalam ze jestem dla niego tylko przyjaciolka, nikim wiecej. Dopiero po 4 latach przyjazni, takiej prawdziwej przyjazni powiedzial mi co czuje, co czul przez ten caly czas, poplakalam sie bo czulam sie winna tego ze nie widzialam, tegoze niektore moje gesty mogl odebrac jako jakies znaki. Nie \"przepedzilam\" go, powiedzialam mu co czuje w srodku, co mysle, w koncu jest moim najlepszym przyjacielem, powiedzialam mu ze jesli bedzie mu tak latwiej to znikne. On powiedzial mi wtedy to samo co Ty mowisz, ze bal sie wysmiania itd. Do dzis jestesmy przyjaciolmi chociaz wiem ze jest mu ciezko, wiem ze moze lepiej byloby dla niego gdyby zerwal ze mna kontakt. On tego nie chce. Nawet jesli Twoja kolezanka Ci odmowi, warto sprobowac. Jesli Cie przegoni to bedziesz mial pewnosc ze nie byla tego warta i ze nie potrafila postapic jak przyjaciolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo men
przespij sie z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathryn
Po 6-ciu latach przyjazni przespalismy sie. Bylo tak pieknie, ze az nieprawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie chlopie spokoj
po co dziewczynie taki ciapa? jaki z ciebie facet jak nie umiesz walczyc o swoje szczescie? po co jej niedorajda zyciowa. zastanow sie chlopcze nad soba albo udaj sie do psychologa.. ona mnie odrzuci ojej ojej----- jak sie ebdziesz zabieral jak pies do jeza to sie nie zdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseeker
Ja mam radę - nie słuchaj Tomka, on jest po prostu tchórzem. jak nie zaryzykujesz, będziesz żałował:O Do \odważnych świat należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedeee
kiedyś zawalczyłam o uczucie kolegi... obchodzimy 7 rocznice slubu... dzialaj, tylko tyle Ci powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooooo
Koniecznie napisz jak sie sprawa potoczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
pisz smsa to co czujesz, hus z nia sa 2 mozliwosci albo tak albo nie lepiej wiedziec je teraz niz potem, to po pierwsze, a po drugie dlugo sie spotykacie? Bo jesli jest chec to powinniescie uczucie okazac w miare szybko, bo spotykac to sie mozna dla zabawy. ja tez sie ociagalem, ale wreszcie napisalem smsa i sie zdziwilem ze ona mysli tak samo, ale teraz mam inny problem niby jest dobrze, ale nie moge jej pocalowac wykreca sie po prostu io nie wiem co mam robic, cos widocznie robie zle bo ona unika tego jak ognia, chyba ja oleje, bo juz tez mam dosyc po prostu powoli czuje sie przy niej jak przyjaciel a nie jak partner, za reke to ja z kolezankami chodze tak samo z nia, ale wlasnie jest to jedno ale brak pocalunku to tak jakby to byla kolezanka a nie moja dziewczyna coraz bardziej mie to zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×