Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrrolcia

22-letnia dziewczyna

Polecane posty

A ja szukam chyba właśnie takiej dziewczyny. Byłem kilka lat w związku, w któym dziewczyna sama nie wiedziała czego chce i nie mam już ochoty na coś takiego. Ja wiem, czego chcę od życia i oczekuję tego samego od partnerki. Także pozdrawiam silne dziewczynki, kobiety. A możę któraś z południa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek123 >>> A skąd z południa jesteś? Tak dokładnie, bo może jsteśmy sąsiadami ;) Ja póki co nie szukam chłopaka ale przyjaciół nigdy za wiele :) *niezapominajka* >>> Właśnie czytam Twój nowy topik \"nieślubne dziecko...\" Współczuję Ci. Na pewno atmosfera w domu napięta i nerwowa. Musisz wierzyć że wszystko się ułoży. Tego co wypisuja na forum nie bierz do serca bo niestety niektórzy po prostu nie mają zrozumienia. Wszystko wydaje się im takie proste 😠 U mnie jest też nienajlepiej w rodzince, ale póki tato o niczym nie wie to jest w miarę. Tylko szkoda mi mamy która wylewa łzy pokryjomu :( Jestem z Toba :) Trzymaj cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy rodzinne... nie zaciekawie. Denerwuje mnie to wszystko a najbardziej szkodami rodziców którzy i tak są przejęci bo problemów nie brak. A ludzie potrafią oceniać....ajk to łatwo przychodzi... Owszem ,z boku może to tak wygladać - zachłanni na kase! ale trzeba byc i widzieć by ocenić. ah szkoda gadać....!! ale niebawem wracam na studia, tam zycie zupełnie inaczej płynie - z dala od kłopotów. Jedynym zmartwieniem jest jak zaliczyć kolokwium - banał! a w domu tyle rzeczy o których nie mamy pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemów nigdy niestety nie brakuje. Ja też uciekam na studia od tego wszystkiego. Niestety nie zawsze udaje się zapomnieć, nie myśleć. Ja sama do konca nie wiem jakie problemy są u mnie w rodzince. Wiem tylko tyle ile uslyszałam z rozmowy mojej mamy i cioci. Chodzi o mojego brata. Chyba jakaś paniena chce go wrobić w dziecko Z jednej strony jest mi go cholernie szkoda bo przeważnie mam pod górkę ale z drugiej strony wiedział co robi i z kim się zadaje 😠 A już aczynało mu sie układać w życiu. Nowa miłość, nowa praca, nowe miejsce zamieszkania a tu takie buuuum :( Jednak staram się być dobrej myśli :) Kuzynka pojechała do teściów więc nici z mojego wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to widze, że mój problem rodzinny - niestety - za kilkanaście lat może byc problemem Twpjego brata! nie zazdroszcze. ALe przecież mozna zrobić badania. Wiem ze to sporo kosztuje ale bedzie miał spokojne sumienie. Jesli nie jego - to fajnie, jesli jego - niestety alimenty. No porszę więce3j nas łaczy niż mogło by się zdawać :) ale mam nadzieję ,ze wszystko się ułozy. współczuję mu tylko atmosfery w domu. i tej nerwówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem nic za wiele na ten temat ;( Wierzę jednak w to że on wie co robić i robi to. Jeśli ta sprawa się sama nie wyjaśni to na pewno będzie robil badania. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Licze jednak na to że z tych naszych problemów wyniknie jeszcze coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ja też nic nie robię tylko przy kompie siedzę ;) Teraz więc zmykam na podwórko posiedzieć z mamą przy kawce i ciaseczku :) Owocnej pracy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje z płytką(a myslałem, że dopiero miała się ukazać:O) od problemów rodzinnych u mnie jestem ja:) to ja pójdę obrać ziemniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje południe takie średnie, tak powiem, środkowo-północne południe :D, do tego tak delikatnie wschodnio :D:D A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po kawce z mamą. Teraz zamieniam się w chilriderkę i jadę kibicować znajomych na meczu piłki nożnej ;) Kropek123 >>> Jeśli chodziło Ci o to żebym się pogubiła na mapie Polski to Ci się udało ;) Tak trudno napisać nazwe miejscowości z której jesteś lub koło której mieszkasz??? No i u Ciebie brak mi zdecydowania :( Nie dziwię się że wolisz dziewczyny pewne siebie ;) Pewnie wyręczą Cie w nie jednym ;) Miłość >>> A zczy te ziemniaczki będziesz konsumował? Ja od paru dni nadrabiam w kilogramach to co straciłam ;) Muszę się w końcu opamiętać, bo mój były ani przez moment nie będzie żałował tego że ze mna juz nie jest :( *niezapominajka* 🌼 Pisz dziewczyno, pisz ;) Efekty wieczorem maja być widoczne!!! Mnie też by się przydała mobilizacja do pisania pracy :( A tak odwlekam tą działalność całe wakacje 😠 Miłego popołudnia życzę 🌼 Zaglądnę do was wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie jest to brak zdecydowania lecz raczej niechęcią do zbyt szybkiego ujawniania swoich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*niezapominajka* 🌼 Ja jestem teraz na chwilkę :) O 19 zaczynam kolejny seansik filmowy :) Jak idzie pisanie konspektów??? Mam nadzieje że efekty są widoczne ;) Kropek123 >>> No cóż skoro nie chcesz jeszcze odkrywac miejsca swojego zamieszkania to w takim razie pozostanmy przy tym że oboje jesteśmy z południa :) Co do kibicowania to ja bardzo chętni epokibicuję. A ponoć szczęście przynoszę. Dzis mój kolega znów strzelił bramkę. Piszę znów bo jak ostanio byłam na jego meczu to też sie popisał :D Natomiast gdy mnie zabraknie na trybunach to albo przegrywaja alo remisują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo :D Cholerka żeby mnie się chciało tak jak mi się nie chce pisać pracę :( Porażka, ale cóż zrobić. Nic na siłę ;) Jak już naorawdę ruszą syminaria i będą sprawdzane efekty wypocin to cos drgnie :) A teraz trzeba dobrze wykorzystać końcówkę wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie proszę CIę Moloko, abyś mi mocno kibicowała we wtorek. Otóż moja wspaniała miłość - Piłka nożna - doprowadziła mnie do operacji kolana, którą będę miał własnie we wtorek. Ale mam nadzieję, że po niej, już w przyszłym roku znów wybiegnę na boisko po 18 miesiącach przerwy. Póki co, straciłem w jednym czasie i miłość i hobby. Najwyższy czas to odbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek123 >>> Bardzo mi przykro z powodu kontuzji :( Niestety takie przypadki zdarzają się bardzo często wśród piłkarzy :( We wtorek na pewno będę Ci gorąco kbicować :) Zesztą nie tylko we wtreka le i przez cały czas rehabilitacji, bo takowa raczej Cię czeka. Wierzę że za te parę miesięcy znów będziesz biegał po boisku :D Trzymaj się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :D Dużo słoneczka życzę i to nie tylko za oknem ale i w serduszku 🌼 Ja zaraz wyjeżdżam na Ukrainę. Taki malutki interesik ;) Odezwę się jak wrócę. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×