Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nefretette70

jezu jak ja czuje sie samotna

Polecane posty

Gość no a jak tam
z Twoim życiem uczuciowym? Czemu przed kopem a nie na imprezie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkie cycuszki
Mogę się przylączyc?? czuję się cholernie samotna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkie cycuszki
Metoda..skąd Twoja samotnosc jesli mogę spytac?? ja juz mam dosc..z niczego się nie cieszę..juz nawet nie mam chęci na imprezy..przyjaciolki na silę mnie ciągną a ja mam dosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam przyjaciółek :( ... no tylko koleżanki ... kilka bliższych .... mieszkam na \"zadupiu\" :O mam juz tego dosyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili82
czesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero imprez i zero
życia ucuciowego! No wiesz, dziewczyno! Młoda, ładna i nigdzie nie chodzi?Chyba Cię pogonię na jakąś imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili82
ja tez rzadko chodze na impry,bardziej do pubu itp ale czy to jest sposob na poznanie kogos fajnego?nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka sama
jaka sama?? A gdzie to "zadupie? Może na Pomorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatek
Samotnośc to nie tylko brak znajomych czy nie chodzenie na imprezy.Ja mam mnóstwo znajomych ,chodzę na imprezy,mam wielbicieli,ale wieczorami czuję się samotna(przeciez imprezuje się nie co wieczór i nie co wieczór można u kumpeli siedzieć) bo mąż wyjechał i wieczorem nie ma do kogo buzi otworzyć a czasami chciało by się z kims pogadać,poopowiadać co się w ciągu dnia zdarzyło..... Rozmawiam z moim psem gdy synuś już zaśnie:) Mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja ide spać :( . . . dół ... ps. nawet moja mama że marnuje sobie życie :O ... bo ona po slubie przestała pracować i tak siedzi sobie od prawie 20 lat :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszacz
na Pomorzu powiadasz? No to już jest coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkie cycuszki
Ja mam przyjaciolki, nie zostawiają mnie nawet jak ostatnio trochę stalam się wredną wiedzmą.. brak mi faceta i nikt mi go niezastąpi.. Dlatego swiat moze stac na glowie a ja będę samotna.. Metoda..nie zalamuj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszacz
no właśnie! nie załamuj się! głowa do góry i w ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie.nie bylo mnie trzy dni a tu nowe znajomosci.bardzo sie ciesze. nasza metoda juz sie leciutko rozkrecila i widze u niej coraz wiecej usmiechow.i po sposobie pisania domyslam sie ze jest w wieku mojej corki.i znam te wszystkie rozterki. pozdrawiam was wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda napisz gdzie mieszkasz ,moze nie tak daleko odemnie,to pojdziecie z moja corka i jej kolezankami na imprezke,a towazystwo ma fajne.sklamiemy i powiemy ze kuzynka do nas przyjechala na wekend.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×