Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nefretette70

jezu jak ja czuje sie samotna

Polecane posty

Gość GranD
nefretette u mnie ze sportem całkiem nieźle - a mądrościami to bym Cię co najwyżej ze stanu depresji do stanu szału doprowadził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
nefretette u mnie ze sportem całkiem nieźle - a mądrościami to bym Cię co najwyżej ze stanu depresji do stanu szału doprowadził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
grand piszesz o tym leciwym staruszku i smierci? na dzien dzisiejszy z moim temperamentem i wyglodzeniem to zawal serca murowany.potem bym zwiala,bo kto by mi corke wychowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
No cóż RER, teoria to teoria, w praktyce przeciez nie chodzi o jogurt, tylko jest walka o pozycje w stadzie, przeciez nie pozwolimy się ustawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
hm..? z tym szalem do ktorego bys mnie doprowadzil to mozna roznie zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GranD i to już jest początek...jakiejś przyszłości, te plany, a że nie różowe...ważne, że są, że wiesz, że ona przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
ufffff.... no nie powiem jest to problem też jestem wyposzczony.... to mi przypomina stare dobre czasy przychodziłem do domu patrzyłem do lodówki - nic tam nie ma no to do łóżka.... teraz przychodzę patrzę na łóżko hmmmm.... no i do lodówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki...mam jeszcze jedno tyskie otwierać czy nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
nie otwieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
beti31 wiesz ale mimo to zawsze fajnie jest się wkulnąc dołóżka i przytulić do ciepłego ciałka.... teraz to co najwyżej Shira mi się do wyra wpakuje, a to nie to samo..... (Shira - znaczy mój Husky)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
beti31 - polej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
jak tak dalej pojdzie to grand zalozy nastepny topik jak to jedna z kafeteri z topiku takiego i takiego molestuje mnie seksualnie.chlopaki sie zleca i bedziemy mialy wziecie :) ale ja pozostane wierna jednemu g...:) ta godzina a jakis humorek dostalam ,a nic nie pilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wiem....nie dogaduję się z mężem od jakichś 6-ciu miesięcy (pi razy oko :)) co nie zmienia faktu, że kładę się z nim spać, mam w końcu swoje potrzeby, na ulicę z nimi nie pójdę...czy dałam w jakikolwiek sposób odczuć, że tego nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
MYślę, ze na dzisiaj masz dość, dosyc juz tego picia i durnego siedzenia przed komputerem, tylko prąd zuzywasz i spac nie dajesz. Kobieto ty si e do życia nie nadajesz. Właśnie zachowałam sie jak potencjalny partner, tego tez ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
beti otwieraj browarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
nefretette cieszę się, że Ci lepiej..... ale z tą wiernością to uważaj bo się strasznie szybko do ludzi przyzwyczajam..... taki już ze mnie udomowiony wilk.... .... i co wówczas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GranD polewam :) Twoje zdrówko i całek reszty, która spać nie może, bądź nie chce, powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
dalej jestescie takie smutasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
beti31 merci boku madmoisele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
odkąd mnie pewna egipcjanka nf forum zaczęła moleściś to jakoś mi się zrobiło tak bardziej głupio niż żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ale mi pojechano...ale cóż to wolny kraj :) Tobie wolno się wypowiadać, mnie tudzież...wolno też mi nie spać, pić browarka i nie nadawać się do życia...tylko kiej cholery tak napadasz na mnie? Hm? Bo wdarłam się nie na swój topik? Więcej luzu grochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
oj, chyba błędnie zinterpretowałas moja wypowiedz, to było w formie zartobliwej, pozrzedziam jak potencjalny partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
wogole sie nie boje wyzwania.jajestem wierniejsza niz twoj huski.no i co ty na to?rozstalam sie z facetem 2 mc ,ale nie pisze ile tak naprawde jestem sama.bo az sie wstydze :(i nie szukam wrazen.ja jestem jak te mamuty co wyginely :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
ui koji - arrigato godzai mashta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
sprecyzuj żono faraona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, niech będzie, że błędnie, tyle, że to nie ja napisałam \"MYślę, ze na dzisiaj masz dość, dosyc juz tego picia i durnego siedzenia przed komputerem, tylko prąd zuzywasz i spac nie dajesz. Kobieto ty si e do życia nie nadajesz. Właśnie zachowałam sie jak potencjalny partner, tego tez ci brakuje?\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GranD
ty się nie boisz wyzwania - to świetnie!!!! ja się boję panicznie - do tego stopnia, że postanowiłem to co postanowiłem kilkanaście postów temu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
no ja to napisałam , ale to był Zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×