Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość północna wirginia

uwierzycie, że 22letnia dziewczyna

Polecane posty

Gość mam ochotę ponawrzucać
bvcert - trzeba ryzykowac, kto nie ryzykuje ten nie ma... pierwsza i jedyna miłość istnieje w książkach, filmach rzadko kiedy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
poprostu moge sie podpisac pod Twoimi słowami (nie wszystkimi) dlatego tak pomyślałam ja też ukrywam swoje uczucia i potrzeby i może właśnie tu tkwi błąd w sumie nie wiem i juz nie chce mi sie nad tym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
bvcert ja nie traktuje mojego dziewictwa jako świętość. mogę je stracić i wcale nie będę płakać. mogę go nawet oddać facetowi, który potem może okazać się nie tą drugą połówką. ważne, żeby mi się podobał, żeby mnie pociągał, żebym czuła przy nim podniecenie, żeby mnie szanował, (chociaż marzę o ostrym seksie), i żebym czuła się przy nim nie skrępowana. wtedy mogę z nim pójść do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostam jesteś w takiej samej sytuacji? ile masz lat?? Tomek, nieprawda, że przeciętny ma szansę, ja jestem przeciętna, a jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
no i co z tego?? moje koleżanki już powychodziły za mąż. a ja nawet miesiąc nie byłam w związku. czuje się dojrzała, a jednocześnie szkoda mi tych straconych lat. tak jakbym wszystko z boku oglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
to przestań byc taka wybredna, jak bedziesz zwlekac to już nawet Ci przecietni nie beda cie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
no ja mam 24 lata i jestem już zniechęcona chociaż przyznam że nigdy nikogo nie szukałam, kiedyś myślałm ze sam sie znajdzie a teraz poprostu mam to gdzieś już przywykłam miej odwage spełniac swoje marzenia, to zdanie zupełnie nie w moim stylu ale nie zmieniaj sie w zgorzkniałą jędze jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
Tomek ... Sopot to piękne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ale ja nie jestem przeciętna, tylko nie wezmę obojętnie którego, byleby pokazać że kogoś mam. nie mam wygórowanych wymagań. ma mi się podobać, fizycznie i z charakteru. poza tym już dawno nikt mnie nie podrywał, już dawno facet nawet na mnie w dwuznaczny sposób nie spojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
Do północna wirginia: też jestem w podobnej sytuacji jak ty tyle tylko że jestem facetem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
miało być "ale ja nie jestem wybredna". pomyliło mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkaa
a ja straciłam apetyt na facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
a mi podobają sie ci, których nie moge mieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk1, a w jakim jesteś wieku?? ktostamm, a nie czujesz czasem takiej totalnej deprechy z tego powodu? czasem mi się chce tylko płakać, ale na zewnątrz całkiem wesoła ze mnie dziewczyna. nie daje tego poznać po sobie. moja koleżanka jest w podobnej sytuacji, śmiejemy się czasem, że najlepsze rozwiązanie to zostać lesbijką. :D zamieszkamy razem i będzie git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
I ja też czekam!!! Ja mam już 23 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm, no mi się też podobają tacy, do których nawet wiem, że nie spojrzą na mnie. ale od czego są marzenia :D pogodziłaś sie już z tym?? a może któregoś dnia spotkasz kogoś? no właśnie? jak byś zareagowała, gdyby zaczął Cię jakiś przystojnaik podrywać? bo ja od razu myślę że się nabija :O albo nie umie znaleźć dziewczyny, to najlepiej za przeciętniaka się wziąść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk1, to czekamy razem :) pytanie, czy się doczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
wirginia wkurza mnie szczególnie gdy słysze gadanie w stylu: "powinnaś kogoś mieć, wszystkie twoje koleżanki juz maja dzieci, dlaczego ty nie masz faceta balabla bla ... no i głupio jest samemu chodzić na imprezy dlatego nie chodzę i kolo sie zamyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
a ja przyznam jedną rzecz ,ze z jednej strony chciałbym miec dziewczyne ,a z drugiej czegoś sie boje ,ze cos stracę jesli juz bede miał dziewczynę ..Moze ,te obawy sa dziwne..Dlatego jestem w martwym punkcie..Chociaz wiem ,ze nie mam dziewczyny przez niesmiałsosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
ja sie nie pozwalam podrywać :P udaje ze nie zrozumiałam aluzji, a jak facet juz mówi wprost to potrafie sie tak wymigać ze nic z tego nie bedzie przystojniak? hmm.... mi sie podobają faceci, których większoś nie nazwała by przystojnaikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm no właśnie, ja to samo słyszę. albo spotykam znajomą po kilku tygodniach i pierwsze pytanie "a masz chłopaka?". :O chyba jak w końcu się z kimś pokażę to będzie sensacja roku :D moi rodzice też najlepiej, niby nic nie mówią, ale czasem niechący zaczną gadać " o ta ma nowego faceta, a my się nie martwimy, nasza córa będzie jeszcze długo z nami mieszkać" :O aż jest przykro, bo ze mnie naprawdę nie jest taka łamaga, nie wiem czemu nie mogę nikogo znaleźć, idę na imprezę, tam przytulone parki, a ja stoję z moją koleżanką jak te ciućmy :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
pólnocna wirginia ja wierzę że tak i mam nadzieję że już niedługo hehe!!! A skąd jesteś jeśli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
a u mnie jest inaczej zawsze uciekałem przed kobietami nawet teraz to robie od kontaktu z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm, ja czasem naprawdę nie widze tego, że to był podryw :D i też może potem tracę, nie wiem czemu, ale mi się zawsze wydaje.że to może jakiś zakład albo blef :D bvcert, ja się nie boję, że coś stracę, gdy będę mieć faceta. wydaje mi się, że mogę coś zyskać, teraz większość czasu siedzę w domu, a tak może moje zyćie nabierze barw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk1, nie chcę tutaj podawać miasta. a Ty może mi napiszesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkaa
może dlatego, że jak sie szuka to cięzko znaleźć a jak sie nie szuka to samo przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
Tomek, o co Ci chodzi z tym "nieźle się prezentujesz"? coś wrednego miało to być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
bvcert, nie uciekaj daj sie poderwać :P wirginia, aż mi sie smutno zrobilo ze jesteś taka jak ja :( no ale nie do końca bo Ty myślisz pozytywnie i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
helenkaa, ale ja nie szukam :) nie chodze nigdzie prawie, na imprezie byłam już dawno, czasem gdzieś na piwo skoczę. więc idąc tą metodą już dawno powinnam mieć. odwrotnie, kiedyś latałam z imprezy na impreze i też NIC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm, no właśnie, czasem myślę pozytywnie, a czasem nie mam w ogóle nadziei, już tylko w marzeniach sennych mam kogoś,a tak będę już zawsze sama. więc chyba jesteśmy bardziej podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×