Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość północna wirginia

uwierzycie, że 22letnia dziewczyna

Polecane posty

Gość krzysk1
Pewnie jesteś z daleka hehe bo ja to żadko spotykam na necie osoby z moich okolic. Podlasie mimo że jest piękną okolicą to ciągle jest chyba taką "Polską B" czy jakoś tak chodzi mi że jesteśmy trochę z tyłu hehe chociaż nie wszyscy!!! Ja jeste z okolic Białegostoku i się tego nie wstydzę a wręcz jestem dumny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkaa
no ale jak sie nie bedzie szukalo to samo nie przyjdzie... tyle madrosci w tych slowach, ze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
:) ja jestem z okolic wrocławia (tak grubą kreską pisane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
Sam siebie nie rozumiem..Nie chciałbym aby mnie dziewczyna poderwała tylko ,zebym ja ją przynajmniej zeby to tak wyglądało..Niestety nie mam odwagi by podejsc do dziewczyny zaś gdy sama do mnie podchodzi i pyta czy bym sie z nią nie umówił to spadam gdzie pieprz rosnie,a przecież wiekszosc facetów by nie odmowila tym bardziej ,ze była ładna.. U mnie jest tak ,ze chciałbym sam poderwać ,a nie być poderwanym Ale:JEstem zbyt niesmiały więc powinienem wyprobować sposób by być poderwanym ..Nic z tego przed każdą kobieta ,która mnie podrywała uciekałem twierdząc ,ze nie szukam dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
Uff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
Tomek, gdzie robiłam tą kwaśną minę. jestem przeciętna, wiem, że nie brzydka, ani nie piękna. :) krzysk jakie uff?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
bvcert, no widzisz, a ja mam to samo z facetami. też się nie daje zawsze poderwać, bo mi się wydaje, że się nabija, bo jak ja mogę mu się spodobać, skoro obok stoi ładniejsza?:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
strasznie daleko hehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
brzydal, no właśnie, ja się czasem tego wstydzę, bo dlaczego brzydsze ode mnie mają kogoś a ja nie?? pewnie coś ze mną nie tak, i tak dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
wirginia fajnie spotkać kogoś podobnego do siebie :) ja na przykład jestem sama nie tylko bo nie mam faceta, ale nie mam przyjaciół ani nawet znajomych, teraz po studiach juz nie spotykam wogóle ludzi tylko w pracy nie żebym sie użalała nad sobą, stwierdzam tylko fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk :D no tak, dlatego odetchnąłeś? haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm, ja dopiero zaczęłam studia. znajomych mam, chyba nawet mnie lubią ;) ale przyjaciółki(sztuk dwie) mieszkają daleko ode mnie i widzimy się tylko w mieście gdzie studiuje, w wakacje czasem do siebie jeździmy. też nie mam koleżanek, z którymi mogłabym gdzieś wyjść, bardziej takie znajomości na "cześć co słychać?". a tak całe wakacje w domu. takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
Tomek, ta mina odnosiła się do tego, że wydaje mi się, że jak facet mnie podrywa, to dlatego, że te piękności go nie chcą, to może u mnie będzie mial większe szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
bvcert łatwo mi się mądrzyć :P ale wypij sobiie piwko albo coś i może wtedy nie uciekniesz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
Brzydal a kto Ci powiedział ze coś nie tak jest z Twoją urodą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
brzydal, chyba tak, z jednej strony chcę kogoś poznać a z drugiej mam w sobie taką blokadę wynikającą z małej pewności siebie i małej wartości/ kiedyś byłam gruba, dużo schudłam, jesstem szczuplutka, ale kompleksy zostały, czasem sobie się podobam a czasem patrząc w lustro chce mi się płkać. jedna wielka kompleksiara ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
Tomek, tak do wypowiedzi, nie do słowa "przeciętniak":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
a raczej westchnąłem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk :) np nawiązując do znajomości netowych, w życiu nie zdecydowałabym się na takie spotkanie. rozmawiam z kimś kilka tygodni, on sobie wyobraża taką piekność, a potem jedno wielkie rozczarowanie. wolę żeby w realu od razu mnie widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
no bo ludzie z kompleksami widza siebie w krzywym zwierciadle.Prawdopodobnie jesteś piękną dziewczyną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
bvcert nie jestem piękna :D to wiem na pewno. czasem mówią, że jestem ładna, ale myśle, że tylko z dobrego serca, albo no właśnie, czegoś potrzebują to chcą się przypodobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
no nie przesadzaj Tomek, facet nie musi być ładny tylko ma miec w sobie coś :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ja np kochałam się dwa lata (oczywiście platonicznie) w faceci miśku. młody, ale taki bardziej misiowaty. facet miał niesamowite powodzenie, chociaż odbiegał od wyglądu macha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
wirginia nie gadaj, (czytaj nie pie**ol :P) skoro ktoś mówi, że jesteś ładna to znaczy ze tak uważa (w większości przypadków) z kompleksów sie ponoć wyrasta ja ich kiedyś miał m w wiele więcej niz teraz same zniknęly, więc coś w ty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert
tom sobie sam narzuca jakies wymagania ,a jesli ich nie spełniasz to sam siebie skreślasz..TAk własnie jest..Jesli nawet spełniasz te wymagania to cały czas narzucasz sobie nowe tak by nie spełnić ..Podczas gdy kobiecie nie jednej w zupełnosci wystarcza takim jaki jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
Tomek jeśli mnie pytasz: dla każdej kobiety będzie to COŚ innego, nie będę wymieniać nie jestem w stanie. Dla mnie ważnijsze jest np. żeby facet był kochający, troskliwy itp niż przystojny i opalony :P ( jęzor:P dotyczy słowa opalony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
ktostamm, nie perdo*** :P, ale jak wierzyć, jeśli mówią Ci to przyjaciółki(oczywiście, potem to samo słyszą z moich ust, robimy sobie pocieszające terapie:P, tylko, że one naprawdę są ładne), albo od czasu do czasu jakiś facet (by cię poderwać a na drugi dzień już go nie ma :D czemu? skoro taka ładna jestem ;) :D no, ale powiedzmy, że jestem przeciętna, może trochę wiećej, co nie zmienia faktu, że jak nie miałam tak nie mam faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysk1
Ale ja o zadnym spotkamiu nie mówiłem hehe. Cieszę się tylko że są jeszcze podobne osoby jak ja i które ja w pełni rozumiem a że mieszkasz gdzieś pod Wrocławiem to mi to ma małe znaczenie(bez skojarzeń)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamm
a gdybyś usłyszała to od kolegi z pracy, albo od chłopaka Twojej koleżanki to uwierzysz?? to że sama sobie sie nie podobasz nie oznacza że nie możesz podobac sie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna wirginia
krzysk, ale wiem, że nic o spotkaniu nie ma mowy, tylko tak nawiązując, co myślę o tych znajomościach. w końcu jesteśy w necie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×