Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHANNNNNNEL 909

Moja matka go NIENAWIDZI!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość CHANNNNNNEL 909

Moja matka nie cierpi mojego faceta- wciąż o nim zle mówi ze to , ze tamto.. :( Szlag mnie juz trafia.twierdzi ze nie jest dla mnie odpowiedni- nie ma podstaw tak oceniac sprawy!To ze nie zarabia wiele ze nie obsypuje mnie prezentami znaczy ze nie jest mnie wart?Tak..moja matka chcialaby zebym wyszla za kogos ustawionego.Niszczy mi psychike i zycie :( Caly czs mowi mi POCZEKAJ ZOBACZYSZ >>>PRZEJRZYSZ NA OCZY..Wiem ze go kocham i on kocha mnie ale obawiam sie ze ktoregos dnia dojdzie do czegos zlego.Nie wytrzymuje tej presji.Moj chlopak o niczym nie wie - nie chce zeby wiedzial.Co ja mam zrobic? pomozcie mi jakos :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety twoja mama pewnie ma rację, byłam w podobnej sytuacji właściwie identycznej no i w końcu przejrzałam na oczy niestety już po ślubie. Naprawdę warto słuchać rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnkakkakaajsjfgg
zgadzam sie w 100% z poprzedniczką !!!! ja tez bylam zaslepiona , a po slubie przejrzalam na oczy.. niestety po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChANNNNNNEL 909
ale nam razem dobrze-!Moja mtka juz raz zniszczyla mi zwiazek.Dla niej licza sie pieniadze!Czy wy to rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×