Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzona poetka

wiersz

Polecane posty

Gość Nico
Pa pa mówi na internecie a o dupceniu myśli skrycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
rzeczywiście - topik pada a więc milczeć nie wypada jak Ci cos zabrzęczy w głowie napisz, wyślij i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów was witam moi mili mam nadzieje żeście tęsknili :D widzę temat się rozrasta i wychodzi niezła chlasta :D jeden w dupie palcem grzebie ponoć czuje się jak w niebie drugi chuja sobie zwala a chuj jego jak ta lala trzecia laska ciągnie druta nie wie co to jest pokuta a ja halo mówię wam choć i tak na to sram 🌻🌻:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca męcząca w dupę dająca ciężko wysiedzieć by nie powiedzieć: pierdole robote mam inną ciągote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już chyba koniec topiku może już wszyscy toną w lepiku Albo cieniarze rymów nie mają No chyba że znowu wszyscy dupy dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
facet bez penisa to własnie gosu co daje swojemu sasiadowi duzo bigosu Ma nadzieje ze ten pozniej jeb^nie duzego boka co po klatce schodowej bedzie sie pałąkał Pozdro tez lubi końska wydzieline bo ta fetyszystka na plecach ma gruba maline mysli ze jest trendy, ze wszyscy leca na jej ciało mimo ze wali pokrzywą lawenda i... L:) sory pozdro tak poprostu sie rymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mylo mylo ty mnie nie wyzywaj od facetów i nie pierd.ol tutaj takich bzdetów Ty nielpeszym jesteś pojebem a do tego jebie Ci z pyska chlebem Obraźliwe rzeczy, nie po to by obrazić Więc pisz co chcesz, mnie się nie da urazić Wielkie pozdro dla ciebie Bo to co mówisz, ostro mnie jebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
słuchaj gosciu robisz błąd w sztuce masz malego fju^ta i mala kusie twierdzisz ze pener z ciebie konkretny a robisz w gacie jak widzisz krakersy walisz cykorią i jebie%3sz kminkiem nic z tym nie zrobisz bo jestes muminkiem gdy jakis gosciu tobie pogrozi łeb szpuszczasz na dol i dupe podnosisz taka juz jestes skulona su%#ka mikro kutasek ze spodni puka respekt dostaniesz tylko dlatego jesli napiszesz cos jeszcze do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze Ty chuju niekumaty uświadamiam że nie mówisz do jakiejś szmaty Tym bardziej męskiej, bo jestem kobietą I nie daje się poniżać żadnym facetom Więc zrozum wkońcu że nie mam kutasa A TY nie rób z siebie takiego smutasa Że Ci tak jadę, bo to na żarty I zrozum to wkońcu- nie bądz uparty!! Więc uśmiech przesyłam :) bardzo szczery I to serio nie przez me dobre maniery Ale sympatie do tego co klikasz I do tego,że stąd nie mykasz rozumiesz kolego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
skad moglem wiedziec ze jestes kobieta zgrabna ponetna i bardzo namietna Bujasz na czacie samych fagasow robisz z nich stado sterczacych ku%asow Szkoda ze jestes taka penera co kusi dupa kazdego menela czy lubisz orgie twoja sprawa tyłek Cie boli od samego rana! Moglibysmy umowic sie na pchanko bo mysle ze mozesz byc dobra kochank slyszałem ze robisz gałki z oddaniem pozniej w twych ustach jedzie bananem Chcialbym przeleciec twoje dziurki chce byc odkrywca i zlac sie na sutki twoje wielki i bardzo twarde poczujesz moj plyn w swoim gardle Jesli odpiszesz to jestes chetna i zobaczymy czy taka namietna Poruszasz pupa w rozne strony scisne troche mocniej za twe balony Gdy nic nie bedzie mam jedno stwierdzenie ze jednak obce dla Ciebie walenie Wielce sie zgrywasz i grasz gwiazde moze jednak chcesz bym zrobil Ci jazde Zalozysz gorset, zatanczysz na rurze dam klapas w pupe i wloze w kabure Odrazu zobaczysz jak seks wyglada po nocy przysnisz mojego pytonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
joł joł nap.ierdala jak kataryna myśli jełop-rżnąć się chce dziewczyna ona leje na niego ciepłym moczem a on robi sobie dobrze pod kocem myśli- zajebisty ze mnie gość i nie wie po prostu ona ma go dość złamas jakich wielu na ulicach który dostaje erekcji na hasło -dziewica który myśli o sobie ja jestem ktoś tak naprawdę zje.bany z niego gość witam wieczornie rzucam kilka rymów do.jebać komuś jak z karabinu to jest mój cel na tym topie wypadło na ciebie-masz pecha chłopie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
snafca to taki mały tworek co na punkcie pudli nadstawia otworek liczy ze kundel wepchnie mu w dziure bo leje moczem na konfiture nie wnikam komu dobrze z tym faktem nie mam wspolnego nic z tym amantem zaklada klamerki na swoja fajke robi uzytek z uzytych majtek Jesli jestes twardzilem i masz jajeczka pokaz czy to prawda czy na psyche wjezdzam raczej nie napiszes bo jestes gejem a u kosmetyczki robisz słabą bajere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
kim jesteś śmieciu wiochmenie pierdolony kmieciu że mi tu jedziesz z mową o pedałach sam dajesz na centralnym wie polska cała a ten twój tekst to pie.rdolona chała jesteś nikim zwykłą szmatą z rozjechanym dupskiem i małą armatą pussy man ci mówią na ulicy i znają cię geje z całej stolycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj nierobie pier^&dolisz glupio nie mieszkam w warszawie zakuta suko jesli takie masz marzenia twoja sprawa dupa pedala to nie moja zabawa niedosc ze walisz samych menelow sciagasz ser z pały dla okazicielow stary serek hochland przy tobie siada lepiej sie nie myc, nie moja sprawa mozesz smarowac kanapki do pracy jestes z kompleksem jak bonifacy jest twojego pokroju z jedna roznica on dominuje, ty latawico! Jesli juz piszesz zarymuj bardziej bo to co czytam jest jeszcze bardziej frajerskie niz małego gowniarza to co ma w spodniach i lekko obsmaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .zainteresowany32
pedalską dupą mówisz się nie bawisz pudelki cię jarają pitbuli nie trawisz ogólny pociag do zwierząt czujesz ruchasz psa jak sra a potem żałujesz trochę mi cię żal jesteś przykry kolo za zoofilję ci kiedyś przypier.dolą na długie lata trafisz pod celę tam cię przecwelą z pierdla przyjaciele kończę nawijać bo nie czaisz bazy nie chcę cię gnoić-bez urazy nie bierz tego do siebie z resztą mam to gdzieś spadam na kimę-powodzenia cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylo- to ja ci grzecznie tłumacze sprawe wykładam ci całą kawe na ławe a ty mi tu hasła prymitywne nawijasz myśląc ze intelekt swój rozwijasz nawet gdybym była taka, jak piszesz sobie nawet bym nie splunęła na twarz Tobie w życiu bym uwagi na ciebie nie zwróciła jedne co bym zwróciła to obiad- taka we mnie siła więc nie podpuszczaj mnie tutaj że seks będzie takie dziś moje do ciebie orędzie odpisuje, żebś wiedział że cieniasem nie jestem Mówiąc to posługuje się jeszcze gestem środkowy palec w górę wzniesiony mam a to znaczy że nawet na ciebie nie sram. więc sam pomyśl ile dla mnie znaczą twoje słowa zresztą pusta tak jak ty jest twoja mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie ruszyły twoje słowa jestes jak kupa do której sie woła zgniła, zepsuta waląca koperkiem wole na smyczy prowadzic nerke wielka dziewica się odezwałą co pół miasta ją wydy%mała Rysiu jedyny co niechcial Ciebie bo wiedział wszystko co Tobie sie dzieje! Gosu cip^eczko nie moja wina ze sama masz cos ze skur!$wysyna ciezko przemowic i cos tłumaczyć wolisz obrabiać i tak tłumaczyć lodzika zrobie, połkne co będzie juz jestem zdrowsza, witamin przybędzie gdy gardło boli znam jedna sztuczke, połkne głęboko i obudze suczke co we mnie siedzi i stroi miny jak by nie brala amfetaminy Jestes za tania nawet dla zula on woli reke od takiego paszczura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRAJER jestes tyle powiem kończę gadać z tobą- to wiem czasu nie mam dla już dla ciebie co ty myślisz, to mnie jebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×