Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzusta421

Co sądzicie o dr plastyka Józefa Jethona

Polecane posty

Gość gość
mam nos od dr jethona.może tragedii nie ma zwłaszcza patrząc z przodu ale profil fatalny, garbaty, z jednej strony bardziej z drugiej mniej a przed zabiegim był prosty tylko szeroki. zabieg nieudany nos mam do poprawki, tylko stres ogromny bo poprawic zawsze trudniej. nie polecam ,nie marnujcie kasy na takie partactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy lata temu robil mi plastykę twarzy. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor zoperował mi nos jakieś 15 lat temu i nie byłam ani nie jestem zadowolona z efektu. Nos jest za bardzo zadarty, przez co patrząc na mnie od przodu widać obie dziurki i wyglądam trochę jak świnka, a poza tym dziurki te są dość obszerne, co jeszcze pogarsza sprawę. Przed operacją miałam niewielki garbek, który był widoczny jedynie z boku, z przodu wyglądałam ok (teraz nie wygladam dobrze ani z przodu ani z boku niestety). Drugi raz bym się nie zdecydowała na taki zabieg. Muszę jednak przyznać, że profesor - pomimo, że odwiedziłam go prywatnie - nie polecał mi tej operacji, a wręcz próbował mnie zniechęcić, jednak byłam uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę lat temu robiłam operację nosa u dr Jethona pierwsza nie udana dalej krzywy,kolejna korekta nie udana to samo.Szkoda pieniędzy,bardzo żałuję,że wybrałam takiego partacza:(( Omijajcie go szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nikt się taki nie narodził co by wszystkim dogodził . Mój 20-sto letni syn był operowany przez profesora mając 3 lata . Po operacji nie ma nawet najmniejszego śladu . Jako matka jestem bardzo profesorowi wdzięczna . To najwyższej klasy chirurg plastyk i bardzo ceniony na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zadowolony z operacji u Jethona to po prostu miał farta że że mu akurat cudem się udało... Partacz i CHAM!!! zrąbał mi piersi.. męczyłam się przez wiele..lat.. bo nie miałam pieniędzy na poprawkę. Jedna była wyżej druga niżej.. tuszowanie tego na co dzień było bardzo uciążliwe, na plażę to już mi się nie chciało chodzić przez to.. albo się nie rozbierałam..Ta pierś co była za wysoko to była tak jakby odwrócona..tzn bardziej wypukła nad sutkiem niż pod.. skutkiem czego sutek mi zwisał trochę po niżej miejsca w którym powinien być..a cięcie pod piersiami.. widoczne blizny.Trauma.. Trzymajcie się z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to g****o sądzę bo uczepiliście się gościa jak drewnianych grabi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te walnięte damy niech lepiej idą się upiększać do Weterynarzy . Stare obrzydliwe matrony już nie wiedzą same czego chcą . Partnerzy tych ślicznotek i tak na boku mają mądre , młode i zgrabne piękne Laski . Ha ha ha :) Pocałujcie Gościa w sam środek d**y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś mądrze napisał . To wygląda na pisanie bardzo gramotnego faceta . W sumie facet ma w 100 % tach rację , że starym pudernicom nic już nie pomoże i należało by pochować wszystkie lustra i zwierciadła .Ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vengaboys - Shalala lala ))))))))))))))) czas paniusie przygotować sobie już zwierciadła . Będzie dużo poprawek i trudno będzie wszystkie odrzucić . My światowcy jednak bardzo kochamy kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet teraz takie tatuaże robi , że głowa mała . Najlepszy w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno lepszy od Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepsi są fachowcy z Wenezueli . Szczyt to się kojarzy z tym doktorem od tych krokodyli . Złota rączka ha ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę głodnych krokodyli można by było wpuścić do Łazienek Królewskich . Napewno nie brakowało by chętnych i pięknych Pań do tych pływających gondoli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ,, święte towarzystwo '' od skalpeli i laserów - leserów mogą założyć Klub Marabutów , bo sami potrzebują już na cito kosmetyki upiększająco - modelującej ha ha ha ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam cccccccccccchirurga faceta , który by odmówił skoku w bok . Jakie te żony tych pustaków są głupie ha ha ha ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwy już nie są głodne bo lwy już się najadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prof. Józef jest spoko właśnie nakarmił i nadal karmi lwy bo są głodne i ryczą jak durne...Trzeba przeczesać im grzywy ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej panowie podobno w dawnym kinie Moskwa grają dobry sensacyjny film ze wszystkimi światowymi plastykami . Plastyk który narobił jak najmniej szkód ma wejściówkę darmową super hot-doga i litrową colę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnego chętnego plastyka który by się wybrał do byłego kina Moscwa . Może uda się komuś kiedyś stworzyć super film dla schizofeników . Lepsze od hot-dogów i coli będą kartofle z ogniska i piwo Leżak .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj po dawnym kinie Moscwa ściany szorowali z Leżaków powstawali i o kuli zapieprzają , biegusiem ho ho ho ho ho jak prendziutko . .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Plastusie grają dobry film ,, Jak Żyd Koniowi uciekł "i schował się na tyłach Kina Feminy , ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ten skurwiel siedzi na tyłach tego kina i tynkuje stare dziury w ścianie może się do czegoś jeszcze przydadzą ha ha ha ha ha ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotgość
fak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You , o yes . Senkju wery mocz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba będzie pejsy zakręcić na wałeczki od trwałej ondulacji żeby ładnie wyglądały trochę żelu i brylantyny , yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczymy Wam buty na obcasach a jak będą przymałe to zasuwać do szewca na kopyto i koniecznie kolorowe sukienki w grochy z pełnego klosza żeby Wam w trakcie obrotu widać było Wasze obmierzłe jajca ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szewc ma dla Was w prezencie w kolorze gorzkiej czekolady skórzane kapcie tzw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z relacji szewca mowa wypłynęła taka , że panowie są wybredni i zamiast skórzanych kapci woleli by sandały zakonne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to mąż tej idiotki Magdy jethon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×