Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzusta421

Co sądzicie o dr plastyka Józefa Jethona

Polecane posty

Gość gość
Chyba tak . Całe szczęście , że się od tej wariatki uwolnił . To musiała być z niej niezła zgaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ta z tymi kolorowymi pofarbowanymi piórami na głowie i wygląda jak papuga . Nos też ma jak papuga albo tukan . Musiała Go niezle dziobać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej kolorowej papugi dołancza Królik Bugs i Myszka Miki - Silaz I Minimal Trumpet :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to se k***a polatałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani se k***a nie polatasz a jeszcze jak Ci z d**y nogi powyrywam to se k***a nawet nie pobiegasz ani pochodzisz tylko se k***a posiedzisz spokojnie na swędzącej d***e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jednym z najlepszych lekarzy plastyków jakich znam. Robiłam u niego piersi i liposukcje brzucha, sama o sobie mogę powiedzieć że wyglądam z***biście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie , że jest super fachman . Widziałam Ciebie po tych przeróbkach i wyglądasz zjawiskowo . Odmłodził Ciebie o 25 lat . Trzeba przyznać , że stary ma doskonały wzrok jak na swoje lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ,, Stary ,, i mądry Wygar żaden mu siusiak laik nie podskoczy . Niech dalej obrabia te tłuste i zakomleksione baby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worakls - Toi ( Original Mix )))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ,, Stary Wygar ,, zdecydowanie woli szkolić facetów jak te jadowite baby ... Parę razy dostał chyba po łbie i to była nauczka xy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 15.06.2014 o 12:01, Gość gość napisał:

Parę lat temu robiłam operację nosa u dr Jethona pierwsza nie udana dalej krzywy,kolejna korekta nie udana to samo.Szkoda pieniędzy,bardzo żałuję,że wybrałam takiego partacza:(( Omijajcie go szerokim łukiem.

Operacja nosa tragedia,poprawa tragedia.Boże jak ja żałuję ,ze za takie pieniadze wybrałam takiego partacza. Ten facet to porażkaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×