Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimno mi

Nadeszła noc gwiaździsta...

Polecane posty

Gość zimno mi

Tak bardzo chciałabym być teraz z kimś, żeby mnie ktoś przytulił. Tak bardzo chcę kochać i być kochaną...niestety... Dziękuję, chciałam tylko to napisać. [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię
mogę przytulić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno mi
Uhm dzięki za przytulenie.🌻 Naprawdę, czy za dużo wymagam? Żeby mnie nieznany ukochany przytulił...sama sobie odpowiedziałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeło
a ja nie mam kogo przytulić, kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja siedzę sama
:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewny Marcin
też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyy
i znów topik jak setki innych ludzie, uspokójcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Bu
ale jakoś tak miło tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy do gory
Bardzo łatwo poznać przyszłego małżonka lub partnera, jeśli myślisz, że może to nastąpić. Jeśli jesteś w stanie odczuwać metafizycznie, dni zmartwień, nadziei i wypatrywania są już poza tobą. Istnieje coś takiego. Istnieje coś takiego, jak "Uniwersalne Metafizyczne Prawo Przyciągania". Bardziej odpowiada mi nazwa Kosmiczna "Służba Spotkań". Działa zawsze, jeśli tylko na to pozwolić. Nie musisz już martwić się o to, gdzie lub jak. Osoba, na którą czekasz, pojawi się. ale wtedy i tylko wtedy gdy jesteś gotów. Musisz po prostu mieć pozytywne myśli i pozbyć się oporu przed przyjmowaniem. Wielu ludzi popełnia błąd, zapominając, że ich myśli przez, cały czas produkują rezultaty. Myśli wielu osób krążą w zaklętym kręgu: "nigdy nikogo nie znajdę" lub "w moim otoczeniu nie mą odpowiedniego mężczyzny (kobiety)" czy też "nikt mnie nie potrzebuje". A potem dziwią się, dlaczego siedzą sami w domu! Czują się opuszczeni, zwłaszcza po załamaniu się bliskiego związku. Osoba opuszczona myśli tak: "nigdy nie znajdę kogoś tak bliskiego, jak on (ona)". "Nigdy sam nic nie zmienię" lub "Moje życie jest skończone". Wszystkie te myśli są destrukcyjnej dają negatywne rezultaty. Ważne jest, aby utrzymywać w sobie gotowość do otrzymywania. Wówczas czujesz, że jesteś akceptowany i zasługujesz na to, aby otrzymać to, czego pragniesz. Dobra afirmacją dla pod trzymania tego stanu brzmi: "Chcę teraz wprowadzić do mojego życia mężczyznę (kobietę), jakiego pragnę". Gdy po mówieniu i pisaniu tej afirmacji nie uzyskasz rezultatu, znaczy to, że jest w tobie blokada lub coś, co nazywam "przeciwną intencją". Sabotujesz pozytywną myśl inną myślą głęboko zagrzebaną w twojej podświadomości. Musisz ją odnaleźć i pozbyć się jej. Będzie to łatwe, jeśli zastosujesz techniki afirmacji opisane w tej książce. Przyciągniesz takiego partnera, który odpowiada twoim rodzinnym wzorcom (dotyczy to także przyciągania klientów, partnerów w interesach, przyjaciół). Gdy poznasz i zrozumiesz, i uwolnisz się od tych wzorców, automatycznie przyciągniesz kogoś, kto będzie w harmonii z twoimi najbardziej uduchowionymi myślami. Wtedy życie stanie się łatwe. Najlepszym sposobem pozbywania się starych „neurotycznych” wzorców rodzinnych jest rebirthing – proces oddychania, który oczyszcza twoją świadomość począwszy od momentu narodzin, oraz metody Treningu Związków Miłości, przedstawione w tej książce. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie wyszłam na te gwiazdy popatrzeć, a żeby mi zimno nie było, założyłam polarek i wzięłam ze sobą kubek (nie szklankę!) gorącej herbaty - z cytrynką i dobrze osłodzonej. Gwiazdy miodzio!!!! P.S. Mój mąż w tym czasie siedział w domu i nie wiem co robił i nie obchodzi mnie to. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła-szachrajka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno mi
Niedługo nadejdą mgły i deszcze, więc warto popatrzeć trochę w gwiazdy i pomarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła-szachrajka
ja juz nie marze :( moje marzenia sie nie spelniaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno mi
Marzenia nic nie kosztują. Gdybym przestała marzyć, nie miałabym po co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×