Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczonaaa

Jest łysy i leczy depresję a ja i tak ciągle o nim myślę

Polecane posty

Gość do zauroczonejjjjjjj
nic nie kombinuję.mam swoje kochanie i jest mi z nim dobrze,a ON jest qumplem ile razy mam to powtarzać?! wiesz łabędzica...bycie "workiem treningowym" jest bardzo ciężki,obrywasz nawet nie wiedząc za co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zauroczonejjjjjjj
a poza tym ..ja mu nie doradzam tylko wyrażam swoje zdanie-a to diametralna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczonaaa
no, wiesz ja nie zwróciłam uwagi na to, że masz kogoś innego, albo ty tego nie napisałaś. W 100 procentach sie z Tobą zgadzam odnośnie tego worka treningowego - to mnie deprymuje najbardziej, jak on czasami wystrzeli z takiej grubej ryry, że nie wiadomo jak zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenlafaksyna
jetem ekspertem od wiekszosci depresji ;-)), dlatego ci radze - poderwij sobie kogo innego. A z zawodu jestem fryzjerką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata82-02
Daj z nim sobie spokoj, masochistka jestes? Wasz caly zwiazek bylby jednym wielkim pamsme ciaglych hustawek, musialabys non stop na placach chodzic bylby tylko nie nadeplnac na odcisk panu depresyjnemu. A i tak by sie do czegos przyczepil :D Wiem, bo sama przerabiam taka relacje, w wlasciwie probuje sie od niej uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×