Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta30

BADANIA W CIĄZY...

Polecane posty

Gość marta30

OSTANIM RAZEM GINEKOLOG NIE ZROBIŁ MI USG, BO STWIERDZIL, ZE WSZYSTKO JEST OKI,,,,OKAZALO SIE JEDYNIE, ZE MAM GRZYBICE,,,CZY TO MOZE BYC POWOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG nie trzeba robić przy każdej wizycie, wystarczą 3 przez całą ciążę, oczywiściejeżeli nie jest zagożona i przebiega bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
no nie jest zagrozona i razie nic sie nie dzieje,,,,,a dziewczyny tu opisuja, jak ciagle ogladaja swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to fajnie popatrzeć jak maluch bryka ale dla dziecka nie jest to przyjemne badanie, więc po co męczyć i stresować maleństwo bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 5 miesiącu ciąży i dotychczas miałam USG robione 2 razy. A na wizytę chodzę do lekarza co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
oki, to sie troche uspokoilam,,,a czy, ktoras z was miala grzybice w ciazy?ja nigdy wczesniej jej nie mialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam, nie martw się to częsta przypadłość kobiet w ciąży ale leczona nie stanowi żadnego zagrożenia dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toora
ja miałam grzybice pod koniec ciazy ponoc wydzielina w czasie ciazy jest bardziej słodka a to pyszny kasek dla grzybków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łonnna
Ja jestem w 22 tc i jak dotąd usg miałam w 5 tc (sprawdzenie, czy jest pęcherzyk i czy prawidłowo umiejscowiony), w 7 tc żeby sprawdzić czy bije serduszko. Potem z uwagi na bóle podbrzusza w 11 tc (ale to do końća nie było konieczne i raczej na moje wyraźne życzenie). W 13 tc badanie przezierności karkowej i w 21 tc oglądanie serduszka i innych narządów, obmierzanie itp. A wizyty mam co 3-4 tygodnie, zalezy jak nam pasuje (mi i lekarzowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
wiem, ze stresuje sie na zapas,,ja dopiero zaczynam 5 miesiac ciązy....a wczseniej nie wiedzialam co to grzybica,,,teraz tez ponoc ja mam, choc w sumie nic mnie nie swedzi,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
a ja nie mialam w 13 tyg. przezeirnośc karkowej?czy kazdy lekarz robi to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puki co grzybicy nie mam (odpukać!) ale za to lekarz stwierdził u mnie nadżerkę :( A przed ciążą nadżerki nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×