Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość Dziobus
To może ja też mam od mycia... jakiś tydzień temu zmieniłam płyn do higieny intymnej na płyn ginekologiczny Laktacit Femina?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten płyn ci nie zaszkodził....ja go używam i jestem bardzo bardzo zadowolona...nie zawiera mydła , tylko kwas mlekowy...a grzybicy można dostać z wielu powodów niestety.... A ja dostałam opiernicz ;) od swojej ginekolożki ktora stwierdziła że \"srom to bardzo delikatny narząd i tzreba z nim bardzo delikatnie się obchodzić..... ;) \" Ale ogolnie fajna z niej babka ;) jestem zadowolona z jej usług ( a przyjmuje w ramach NFZ ) Poszukaj sobie na roznych forach jak zapobiegać grzybicy..chociaż nie zawsze sie to udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Mnie boli troche głowa. Taki jakiś dziwny ból, najgorzej jest jak sie gwałtownie ruszam. I jeszcze troche mi sie nerka odzywa (tzn nie wiem czy to nerka, ale w tamtych okolicach :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
A tak wogóle, to mogłabyś mi napisać Bernadetko w jakim miescie przyjmuje Twoja p. ginekolog? Bo możeto gdzieś w moich okolicach, więc też bym skorzystała z jej usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE:) jeszcze niedawno bylam cala w skowronkach bo yasminki to taka super pigula:) a od wczoraj mam schizy okres dostalam w czwartek a w niedziele juz po krzyku fakt ze byla@to powodz ale cos krotka :p martwi mnie to!!!!!!!!!!!!zawsze mialam ok.pieciu dni a tu pierwsze opakowanie nowych tabsow(z regulon na yasmine)i mam szopy co o tym myslicie???????miala tak ktoras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszek---> ja mieszkam w Białymstoku i tu chodzę do ginekologa Mój okres zaczął się w piątek ;) i trwa do tej pory :O Fakt że moj naturalny trwa 6-7 dni..ale myslałam że ten na pigułach się skróci....zresztą jak zaczelam brać te tabletki miesiąc temu to też nie skrócil się ani trochę :P ale chciałabym już nie brudzic , zeby nie lało sie ze mnie jak z prosiaka:D :P Mam nadzieje ze jeszcze 1 dzień góra 2 i będzie po wszytskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to myslisz Bernadetko ze skrocil mi sie przez tabsy ale wczesniej tak niebylo w ciazy nie jestem i zastanawiam sie co to znaczy :) pozatym czuje sie swietnie zadnych skutkow ubocznych bo yasmine wszystko super A moze @ zaniknac zuoelnie przy tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy może zaniknąć zupełnie, ale na pewno może się skrócić i to bardzo... Na tym forum, w poprzednim wątku dziewczyny rozpisywały sie zreszta na temat jak to im po zażyciu 3 - 4 tabletki ustał okres... Ale widać po mnie że to nie jest regułą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
To daleko :( Ja w najblizszym czasie wybiore sie do gina, ale PRYWATNIE.bo ten z przychodni nie zrobił mi zadnego wywiadu ani badań, no nic 😠 :( A ja sie boje. boje sie, że cosbedzie nie tak :( Więc dla pewnośći pójde do prywatnego i jak coś bedzie nie tak to odstawie Yasmin i zmienie na inne. Mi sie okres skończył wczoraj (dostałam w sobote). Dziś tylko takie brunatne plamienie (choć to może być okres a ja nie wiem :P) Jedyne co mi sie podoba to to, ze teraz mozemy sie kochać z Miśkiem kiedy chcemy :) Wychodzi nam to 2 razy na dzień (rano i późnym wieczorem) bo mój Luby ma popołudniu prace. Niestety, jeszcze ani razu nie skończył we mnie (nadal mam obawy. w końcu wziełam dopiero 4 tabletki. ale jak bedziemy pod koniec opakowania to kto wie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wsumie niech sie dzieje co chce moge nawet wcale nie miec@ a tabsow niechce zmieniac bo mi dobrze:)dlugo szukalam i znalazlam odpowiednie !!!!!!!!! i mysle sobie ze my kobiety to mamy jednak przewalone ciagle jakies problemy za dwa miesiace ide do mojego PanaG to pogadam z nim co mysli:)bylam tydzien temu to dal mi yasmine na probe na dwa miesiace :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszku- rozumiem obawy, i może rzeczywiscie dla swojego spokoju- poczekajcie do połowy opakowania...a potem hulaj dusza;) ja tam właśnie zrobiłam...a wrażenia niesamowite ;) I pamiętaj że prywatny niekoniecxznie od razu oznacza lepszy:) chyba ze masz juz kogos sprawdzonego :) może warto popytać koleżanek o jakiegoś dobrego ginekologa z umową z NFZem..na pewno ktoś sie znajdzie :) chociaż muszę przyznac ze ja na początku chodzilam do 2 innych lekarzy- panstwowo- ktorzy ograniczyli się 5tylko do ( przepraszam za sformułowanie :P ) włożenia palców w mój narząd...Dopiero ta lekarka ( polecona wlasnie przez koleżankę ) zleciła mi usg, zbadała piersi i zleciła badania pod kątem przyjmowania tabletek...Jak choruję, to zajmuje się mną solidnie...czuje ze dba o mnie i jestem z niej bardzo zadowolona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie jak mialam miesiac przerwy od tabs. i teraz biore od pierwszego dnia krwawienia to od kiedy moge isc na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek -> no a ja od paru dni ciagle krwawię..Mam dość już tej małpy, w sobotę muszę tabletkę włożyć ( pod kątem drożdzycy ) i nie widzi mi sie czekanie dłuższe na przestanie krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na tym forum panuje przekonanie ( pewnie słuszne ;) ) że już po 4 godzinach po zażyciu 1 tabletki można sie kochac do końca...ale ja bym z dzień lub 2 zaczekała dla swojego komfortu psychicznego ;) Poza tym nie mogłabym się kochać w trakcie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Oczywiscie, że nawet prywatni zdarzają sie beznadziejni. Ale różnica polega na tym, że do prywatnego nie ma kolejek. A moja kumpela mi poleciła jednego, więc co mi szkodzi. Pójde kilka wizyt prywatnie ale już teraz zapisze sie do niego do przychodni (to pewnie bede miała wizyte za jakieś 2-3 miechy). Mój to mnie teraz nawet nie zbadał tylko od razu tabletki przepisał :0 Co do kochania sie w czasie okresu, to mi to nie przeszkadza, ale tak dopiero w 2-3 dniu. zresztamój Misiek tez nie narzeka więc co bedziemy na marne zachowywac celibat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U nas niema w przychodni kolejek bo Pani Teresa(polozna)umawia pacjentki na dany dzien i godzine totalny komfort bez czekania i bez stresu.:):):) a i kasa zostaje w kieszeni to co mam wydwc na wizyte moge przeznaczyc na piguly i tlatego bylo mi obojetne ile kosztuja(yasmine)bo niemam dodatkowych kosztow:):):)lekarze w NFZ takze super ja polecam przychodnie ale oczywiscie slyszalam ze w innych miastach sa kolejki i zbywanie pacjenta tak zeby tylko odbebnic wpis do kartoteki:)Najlepiej popytac innych kobiet bo kto bedzie lepiej wiedzial jak nie one!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:( a co do seksu w czasie okresu NIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEE kiedys probowalam i nawet nie bylo zle wieksze doznania ale komfort psychiczny /zero/ wszystko wymazane w krwi eeeeeeeeeeeeeeee nie odpada :):):) wole przeczekac te kilka dni i to nie jest zaden celibat tylko robie to dla siebie poco sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :) :* 🖐️ Co do stosunków w czasie @ podzielam zdanie aniutka ( jakoś mój komfort psychiczny by na tym ucierpiał ).... ..Wracając do lekarzy z NFZ są różne przypadki...Jakiś czas temu chodziłam do przychodni u siebie na osiedlu...Kolejki straszne...Umawiałam sie na 2 miesiace wstecz albo i lepiej :O a teraz wystarczy przyjśc, usiąść na krzesełku i czekac na swoja kolejkkę wiec tego samego dnia ma sie wsio z glowy , a lekarka jest zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kótregoś tam dnia wspominałam iż dostałam karteczkę SCHERINGAod swojej ginekolog z kodem na przypominajkę...Jest to serwis SMS...Nie wiem tylko czy to jednorazowa usługa czy można ją powtarzać co miesiąc... W kazdym badz razie jest to \"bezpłatny smsowy serwis przypominajacy\"..\"Aby skorzystać z usługi serisu użytkownik powinien przesłac pod numer 2800 wiadomość o treśći: \"SCH:1yy:NAZWATABLETEK\" yy- to godzina otzrymywania wiadomości sms NAZWATABLETEK- to nazwa handlowa tabletek( w tym przypadku YASMIN) Koszt przesłania jednej wiadomości na nr 2800 wg taryfu operatora; wiadomość sms może być wysłana tylko z tel komórkowego W ramach usługi użytkowin otzryma pulę 23 wiadomości , przy czym pierwsza wiadomośc z puli bedzie potwierdzeniem otzrymania, a ostatnia wyczerpania limitu , a pozostale 21 wiadomości będzie \"przypomnieniem\" o wzięciu tabletki Aktywacja usługi możliwa jest do dnia 15 listopada2006 lub wyczerpania liczby aktywacji usługi- JA DZIS AKTYWOWAŁAM WIEĆ jeszcse sie nic nie wyczerpało ;) Czyli raz jeszcze: SMS na nr 2800 o tresci: SCH:1Hyy:NAZWATABLETEK yy- godzina o ktorej chcvesz otzrymać przypomnienie NAZWATABLETEK: nazwa handlowa tabletek ktore przyjmujesz np SCH:1H21:YASMIN Pomyślałam że komuś się to przyda ...a jeśli nie to nie trzeba z tego korzystać uffff ale się napisałam PS: ciągle mam @ :O to już 6 dzień :O, niech to sie już skończy, dzis zaczynam 2 opakowanie i zobaczymy co będzie...ale mam nadzieję ze skonczę krwawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Dziękuje Ci Bernadetko za bardzo cenne rady. Używałam maści Clotrimazolum przez ostatnie 5 dni i udało mi się uporać z tą przykrą dolegliwością. Pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiih:) Bernadetka:) wysłałam tego smsa z przypominajką i przyszedł do mnie punktualnie niczym zegarynka:P z tym że pokazuje mi się \"weź pigułkę! dziś 1 dzień Twojego cyklu\" z tym ze mam dzis 7 dzień cyklu ale może na tej Twojej karteczce od gin jest coś na ten temat że można to zmienic...:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można tego zmienic, bo jest to kupon jednorazowy...wysłałam drugiego smsa i zamiast 1 wpisalam 7 ale nic z tego \"to kupon jednorazowy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko :D hyhyhyhy ale to tak ma być ze 1 sms przychodzi 1ego dnia cyklu:D ja chyba rzeczywiscie zapomnialam napisać ze zgloszenie wysylamy 1ego dnia cyklu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
tez wysłałam, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kochałam sie ze swoim chlopcem i nie dosc ze Jego bolało to ja dzisiaj chodzic nie mogę, strasznie sucha byłam nie wiem to krepujace, ale naprawde uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Beatko , no i masz własnie sklutek uboczny :P Żele durexa są podobno dobre ...ja nie probowałam bo szczerze mowiac nie mam takiego problemu ...( bo ze mnie leci jak z kranu na mysl o moim mężczyźnie :D ;) )...bo nie trzeba się ze mną męczyc w tej materii...no ale na wielu forach są one chwalone...to koszt ok 20 zł ..ale tez podobno ładnie pachną...najwięcej pochl;ebnych recenzji zebrał ten o zapachu miodu ? :P A ja wczoraj wziełam pierwszą tabletke z drugiego opakowania i póki co nie mam krwawienia ( a do wczoraj miałam @ i nie zapowiadało sie na koniec ) no ale jest jeszcze rano i wszytsko jest możliwe...Ale mam nadzieję ze skończą sie moje plamienia:P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×