Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość Dziobus
Hej Babeczki:-) Ja w sumie też jestem bardzo zadowolona z tych tabsów... tylko ten @ taki mocny! A może mi się tylko wydaje, bo przez ostatnie 5 lat prawie nie miałam wcale? Ale pomimo tego, jestem bardzo z nich zadowolona:-)! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
aniutku28! Tą infekcje myszki o której piszesz, możesz mieć od antybiotyku. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja sie czuje ok.cera taka sobie. Zadnych bóli nie mam. Na początku bolał troszke brzuch. Teraz czasami głowa poboli, ale ogólnie jest ok. Wybieram sie na dniach do gina, to sobie wezme skierowanie na badania (próby wątrobowe, morfologia itp). Życze wszystkim miłego dnia :) Ps. Zauważyłam, ze piersiątka sie zrobiły okrąglejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiza
a mialyscie tak ze po pierwszym opakowaniu prawie wogole okresu??? cos jakby lekkie plamienie i tyle tak ma byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pierwsze 3 opakowania moga dziac się rożne rzeczy i to nie jest powod do niepokoju-> to do pytania powyżej... A teraz ja mam pytanie bo dostałam od swojej ginekolog skierowanie m.in. na badanie moczu--> i mam pytanie czy to w związku z tabletkami?Czy biorac tabletki bada sie rownież mocz?? Bo wiem że krew i takie tam...ale o moczu nie słyszałam..............Bardzo prosze o odpowiedz którąś z koleżanek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Ja zalozylam oddzielny temat..ale sprobuje dowiedziec sie tutaj... Czy yasmine ma dzialanie antykoncepcyjne od pierwszej tabletki? Bo tak chyba musze liczyc :( Przy pierwszym opakowaniu zostaly mi dwie tabletki .. po prostu zapomnialam:( bo dopiero wchodze w ten rytm ..i przypominalam sobie dopiero jak bralam kolejna i dzien tygodnia mi sie nie zgadzal...:-S... Tak wiec dwie zostaly i jak teraz zaczne brac drugie opakowanie,to bede zabezpieczona juz pierwszych kilku dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cześć Dziewuszki:-) Bernadetko, nie wiem czy badanie moczu robi się przy tabletkach anty..., ale napewno wykonuje się takie badania aby sprawdzić czy nie ma wirusów i bakterii w organizmie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
moze w tym topiku sie dowiem, bo tez zaczełam uzywac yasmin. jaka powinna byc wydzielina z pochwy bo ponoc sie zmienia na gestsza.ja mam kurcze taka kisielowata jak podczas jajeczkowania czy to normalne??jestem przy 8 tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Zapomnialam 3 i 15... reszte bralam regularnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
ludziki kochane a moze to upławy? jak one wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak czytam te wszystkie topiki o tym, ze ktoś wpadł mimo antytabsów to mam dość 😠 Ja zazyłam 13 tabletek, kochałam sie do konca od 8. I powiem Wam, ze chyba na razie damy sobie z tym spokój :O Moze jak bede to brać dłuzej to wtedy stęzenie hormonów będzie na tyle duze że wpadki nie będzie. Ech...Dla nas ta ciąża nie byłaby może jakimś strasznym problemem. Ale dla naszych rodziców tak :O Kuźwa, to jest chore:O A tak na marginesie - wczoraj miałam pierwszy orgazm :D Co prawda nie podczas stosunku, tylko wczesniej podczas pieszczot, ale to mało istotne. Wazne, że było extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszku 🌼 no gratuluję ;) zainteresowana_q --> jeśli od 15 tabletki brałaś regularnie to od 2 opakowania jest już wszytsko ok :) bleblus -> wydzielina powinna być taka mleczna, dość gęsta...ale ja czasami mam też taką przezroczystą, kisielowatą ;) a mimo to w ciązy nie jestem :) więc nie sądzę żeby coś było nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszku i przestan panikowac... łykasz yasmin tak jak powinnaś i możesz kochać się do końca bez ograniczń...a to że ktos wpadł pomimo brania tabletek to jest to skutek niewłasciwego brania ich....Albo po prostu prowokacja majaca na celu wzniecenie wlasnie takich wątpliwosci...I zadna z moich kolezanek biroących tabletki w ciazy nie była .... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
dzieki bernadetka!!!!!!bo juz myslałam ze cos ze mna nie tak.wczoraj sie kochałam(8 tabletka) co prawda nie pozostawił ze we mnie ale jestem kolejna wariatka co schizuje jeszcze raz dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
bo chyba lepiej miec ta wydzieline niz sucha myszke nie? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wydzielina bynajmniej nie jest mleczna. Dziwne. Kisielowata była moze raz czy dwa po pełnym stosunku, więc podejrzewam, że to były może jeszcze resztki nasienia. A tak to jest gęsta. Wczoraj sobie obadałam szyjke macicy, byłą twardawa ale troszke mniej niż ostatnio (tak sprawdzam bo jak sie okres płodny albo jest sie w ciąży to jest miękka:P) Czytałam dziś o takich tabletkach AquaFemin, podobno dobre jesli ktoś ma tendencje do zatrzymywania wody w organizmie. Pogadam z ginem co o tym sądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Kochana ma po yasmin jakis dusznosci, gdzies tam w holandi byly przypadki smiertelne, skonczyla brak 1 opakowanie. nie macie zadnych takich problemow?...mam nadzieje ze rozwiejecie moje zmarwienia. Co sądzicie o dodatkowym urzywaniu prezerwatywy przy braniu Yasmin? ktoras zaszla w ciaze bez? :) plis o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22letnia Poziomka
A ja jestem chora ;( buuuuuu gardlo mnie tak boli,ze mam ochote kogos ukatrupic :( Biore polopiryne i orofar do ssania,mam nadzieje,ze to nei oslabi dzialania tabletek???? a dzis wieczorem na uczelnie i przez caly weekend tez! Ja tego nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam w laboratorium z rana , pobrano mi tą krew, zaniosłam mocz do badania....Miałam iść do swojej ginki dopierow piatek za tydzien( po wyniki badań) ale nie obędzie się bez wczesniejszej wizyty... Już nie mogę się wtorku doczekać...Ech nie jestem zdrowa :( :( Tylko nie wiem sama co mi dolega :( Nie wiem czy to niedoleczony grzybek czy może cos innego np bakterie :( W każdym bądz razie we wtorek szoruję do ginki i niech mnie bada a nastepnie wypisze jakis farmaceutyki.... ....I tak naprawdę moja choroba przedłużyła się przez ciagłe plamienia podczas pierwszego opakowania...Musiałam przerwac leczenie...I tak się teraz narobilo nieprzyjemnie ze sama nie wiem co mi jest....I uwierzcie mi ze nidgy jeszcze nie chciałam bardziej do lekarza iść ( a dzis ani wczoraj nie mogłam bo na sympozjum jest) a w poniedziałek przyjmuje po południu a ja cały dzien w pracy będę....Czyli najwczesniej w grę wchodzi wtorek....a co za tym idzie bardzo wczesna pobudka bo na 9 musze byc juz w pracy......A do tej lekarki przychodzi mnóstwo kobiet- muszę zajać sobie kolejkę..... 😭 chcę byc już zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Dziekuje Bernadetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaaaaa
Witajcie!!Zarzywałam Ysamin przez 8 miesięcy. Pierwszy tydzień był istną męką dla moich nóg, ale po tygodniu bóle ustały i naprawde przez pierwsze 5 miesięcy byłam zadowolona i czułam się świetnie: - zero plamień i skutków ubocznych - twarz gładziutka bez żadnych syfów - zero dolegliwości przed okresem, żadnych bóli w trakcie - żadnego spadku libido - żadnyh wahań nastroju - no i komfort psychiszny podczas sexu Ale niestety wszystko co piękne nie może trwać wiecznie, przynajmniej w miom przypadku:) w ciagu kolejnego miesiąca zażywanie przytyłam strasznie szybko 6 kg, cały czas byłam głodna, pojawiły sie rozstępy, humor istna masakra, z ochotą na sex też było różnie, ból nóg nie dawał mi spokoju zwłaszcza w nocy.Czułam sie poprostu FATALNIEEEE!(a nie były to moje pierwsze tabletki) Jak sie potem dowiedziałam od mojej ginekolog obrzęki i bóle nóg to jeden z najczęstszych objawów ubocznych Yasminu. Teraz od 5 miesięcy nie przyjmuję żadnych hormonów, zastanawiam sie nad plastrami! Tak zadziałały te tabletki na mnie ale każda z nas jest inna i jej organizm reaguje inaczaj!Życzę wszystkim Kobitkom powodzenia i wytrwałości początkującym:)I pamiętajcie wasze zdrowie jest najważniejsze, nie róbcie niczego na siłe!!BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
kurcze,zle policzylam :( ... nie wzielam 3 i 17 tabletki... Czy to bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiza
dalej taki skapy okres mam :(2 kropelki na dzien ;) na podpaskach zaoszczedze ;) bernadetka - pij ten immunofort i rumianek to lagodzi takie zapalne stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś boli głowa :( Albo skutek zatrzymania wody w organizmie albo czort wie co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o moje bole glowy......to od daaaaawna ich juz nie miałam ( odpukać) może to też skutek tabletek, nie mam pojecia...Ja ogolnie dobrze sie czuję... ...Z wyjatkiem infekcji rzecz jasna ...Kupiłam immunofort i będę go pić...Ale wtorek i tak ginekolog...Ludzie ile można w końcu chorować :O Dośc mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
ja od czasu tabletek tez zadnych bolow nie mam (odpukac) a wczesniej czesto mnie glowa bolala bedzie dobrze bernadetko :) ja tez lykam immunofort pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×