Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość Taka -jedna
Drogie Yasminki mam problem biore juz yasmin od 15 tyg wszystko jest świetnie nigdy nie zapomniałam ani jednej tabletki aż do teraz:-(pominełam jedną tabl od ostatnio przyjętej mineło 24h, na ulotce pisało ze powinno sie w takim razie przyjąc 2 naraz z ta pominiętą i nie robić przerwy tylko po skończeniu opakowania wziąść następne.Problem polega na tym ze akurat w tym trefnym dniu kochalam się z facetem i nie wiem czy to moze miec miec jakis wpływ na ta cała sytuację.Czy któraś z was miała podobny problem?? czy po przyjęciu kolejnego opakowania bez robienia przerwy po poprzednim byłyscie na wizycie u lekarza?Chodzi mi o to czy antykoncepcja jest wtedy pełna jezeli sie weźnie te opakowania bez przerwy w momencie gdy w tym poprzednim ponineło sie 1 tabl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam w takiej sytuacji .....ale ja wzięłabym natychmiast tą pominięta tabletkę( jak tylko zdałabym sobie sprawę ze jej zapomniałam) i następną o zwykłej porze........ Dodatkowo 7 dni bym się zabezpieczała w inny sposób........ Natomias co do twojego pytania o ten sex....kurcze cieżka jest ta sytuacja.cięzko mi odpowiedzieć....i nie chce cię straszyć ale moze byc tak ze mogło dojśc wtedy do zapłodnienia( ale teraz pytanie czy kochałaś sie z nim po upływie 12 godzin od tego czasu gdy powinnaś była wziać ta tabletke.....bo jesli upłynął ten czas to mogło dojśc do zaplodnienia a jesli nie minelo 12 godzin to myślę ze nie masz sie co denerwowac.........) No ale ekspertem nie jestem .....Może inne dziewczyny...madrzejszeode mnie sie wypowiedzą na ten temat....... Pozdrawiam Cię Uniqa-->>>>> No widzisz...a jednak wszytsko dobrze sie skonczyło:) A ja osobiście chciałabym już bobaska.....Tak mi sie to marzy już ze szok :P I chciałabym zebytabletki nie zadziałały.....No ale teraz sie o tym nie przekonam czy zadziałały czy nie bo nie zrobiłam sobie własnie przerwy na krwawienie..........I kurcze gdybym mieszkała już z moim kochaniem to odstawiłabym w pindu te tabletki i popracowalibysmy nad potomkiem ( bo On tez juz tego chce) ale my nawet nie mieszkamy w tym samym mieście :(..... Planujemy moją przeprowadzkę max na marzec....( trzymajcie kciuki żeby wszytsko poszło po mojej , naszej mysli) ..i wówczas postanowiliśmy odstawic tabletki............ Kurcze jak ja go kocham...nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo.....Mam przeczucie że to właśnie w końc ta osoba z którą chce spedzic resztę życia.....Ech dziecko by wszytsko ułatwiło..:) No ale co się nie stanie to się nie odstanie, prawda?:) W każdym badz razie prosze was raz jeszcze o trzymanie tych kciuków:P A ten tego:P:P:P:P Ostatnio zaczęłam brac te tabletki wcale nie co do minuty:p ale jakoś jestem spokojna że wszytsko jest jak nalezy( z tym że te odstepstwa to tak jak zadne odstępstwa:P max wachnięcie to było 30 min:P za wczesnie)........A te jak należy to nie ze wzgledu na to że nie chcę ciąży ale ze względu na to że nie chcę ewentualnemu bobasowi krzywdy zrobić tabletkami ktore zaczęlam 3 dni temu brać bez przerwy:P Kurcze ale zamotałam:P Ale naprawde taka jestem szczęśliwa z nim, że chciałabym aby cały swiat o tym wiedział:) Bardzo się przy nim zmieniłam:) No ale to tyle o mnie..i przepraszam was za to wyzewnętrznienie:P:P 🌻 🌻 [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
Bernadetka, kochalam się z nim po upływie 12 godz od momentu gdy powinnam wziąść tabletkę.Powinnam ja wziąśc o 7rano a z facetem kochałam sie ok20 wieczorem.Hmmm zobaczymy co z tego winiknie.Mysle ze test ciązowy za kilka dni wszystko załatwi.Ale nawet jezeli do zapłodnienia nie doszło to jaką mam pewnośc ze dalej wszystko juz będzie wporzadku i antykoncepcja jest pełna. Przeciez każda kobieta przyjmująca tabsy ze każde spóżnienie lub pom tabletki przestawia cały ten "zegar" w organiżmie i tego sie obawiam... MOze jednak znajdzie się ktos kto byl w takiej sytuacji??help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
Do Bernadetka-aha zapomniałam dodac ze ja wziełam ta pominięta tabl na drugi dzień o 7 rano gdy powinnam przyjąc kolejną, więc w sumie wyszło ze przyjełam razem dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiza
bernadetka - ciesze sie razem z Toba :) ale jak juz sie przeprowadzisz to bedziesz tu zagladac? hmmm? ;) ja tam bobaska jeszcze nie planuje ale w przyszlosci napewno chce z moim Kochaniem tez miec bobaska a nawet dwa:) taka jedna - a ktora to byla tabletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
To była 5 tabletka, własnie tej 5 zapomniałam i wziełam ja razem z 6 potem, Czyli to pierwszy tydz przyjmowania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiza ->> no toć jasne że będę zaglądać:P No chyba ze internetu mieć nie będziemy:P Ale ..ych doczekac się już nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiza
hmmm szkoda ze to w pierwszym tyg przyjmowania,poczytaj dobrze ulotke ale tam chyba jest cos takiego ze przerwy zeby nie robic po tym opakowaniu i kolejne brac, moze bedzie dobrze i za wczasu nie drecz sie z drugiej str w czasie przerwy jestesmy zabezpieczone to dlaczego teraz az tak niefortunnie by wyszlo, no nie wiem tez za bardzo chyba ekspertem nie jestem :( trzymam kciuki, zrob tez moze test za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
Niom planuje nie robić przerwy po tym opakowaniu a za kilka dni zrobie test moze to mnie uspokoi lub tez nie...Na ulotce pisze ze gdyby to sie zdarzyło w 3 tyg to wtedy nie robic przerwy między opakowaniami a w 1tyg pisze by zabezp sie przez nast 7 dni innymi metodami a potem zgłosic sie do lekarza bo antykoncepcja moze byc nie pewna:-( jej co za pechhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
a nie przejmuj sie na zapas,gorsze przypadki sie zdarzaja pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
dziękuje Iiizuś:-) a jeszcze apropo tego testu, wiesz moze czy będzie on skuteczny gdy zrobie go 1,5 tyg od współzycia?bo wkońcu mamy juz testy wykr 7dniowa ciąze, ale czy to ze biore tabsy nie ma na test zadnego wpływu bo tu mam wątpliwosci i nie wiem czy wynik w takim wypadku nie będzie fałszywy? pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
spytaj w aptece o taki wykrywajacy wczesna ciaze,chocby taka 7 dniowa, bo wiele jest rodzajow testow albo jak w aptece nie bedziesz kupowala to poczytaj na opakowaniu testu napisz potem co wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
Juz mialam kedyś przygodę z testem Pretest on wykrywa juz 7 dniową przerwę.Więc zrobie go za jakies 3 dni dla pewnosci i wtedy sie okarze ufff boje sie jak cholera...dam znac jak będzie po wszystkim:-)dziekuje za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
no fakt przeciez bierzemy tabsy i hormony inne sa ale ja kiedys tez test robilam w czasie brania tabsow i dobrze wyszlo jak kupisz taki wykrywajacy wczesna ciaze 7 dniowa to napewno prawde pokaze (99% znaczy sie) najlepiej w tej aptece popytaj o te szczegoly i daj tu znac bo az sama ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka -jedna
Napewno dam znać co i jak z tym testem:-) i jak wyszedł.Kupie go w pn i zrobie we wt by być pewniejszą ze pokazuje prawde jejj obawiam się trochę .dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaa
Prosze uspokojcie mnie,bo zaczynam panikowac...Wczoraj wspolzylam,ostatni dzien przerwy...dzis o 8 rano wzielam 1 tanletke z kolejnego opakwoania tak jak trzeba...I boje sie,ze moge byc w ciazy...Tabletki bralam regularnie,biebunka i wymioty raz ale po tylu godiznach od przyjefia,e sie spokojnie wchlonela..No i jak mam sie uspokoic?? Czy chodzenie do toalety zaraz lub do 2 godz po zayzciu moglo oslabic??ale skoro nei biegunka...swiruje..zaczynam sie doszukiwac bledow,czy czegos nie zrobialm zle..Nie ma szans zajsc w ciaze podczas przerwy prawda???Jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicy li
czesc dziewczyny,dawno mnie nie bylo ale prawie nadrobilam zaleglosci w czytaniu.JA mam pytanie jestem juz po pierwszym opakowaniu ,juz 3 dzien przerwy i jeszcze nie mam okresu,mam jakies tam plamienia ale maja taki dziwny kolor(brazowy).I teraz mam pytanie,jezeli nie dostane okresu to mam zaczac 2 opakowanie tak jak powinnam,czy czekac na okres,dodam ,ze to moje pierwsze tabletki i pierwsze opakowanie za mna.Nie sadze,zebym byla w ciazy,bo moj chlopak zawsze konczyl "" na zewnatrz"". porosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicy li
jest tu ktoras.******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sicy lo=>Krwawienie jeszcze napewno dostaniesz.A nawet jesli nie to tak czasami bywa przy pierwszym opakowaniu.Skoro Twój chłopak do tego konczył jeszcze na zewtnątrz to nie ma szans na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycy li
ja tez wielki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaa
Prosze,odpowiedzicie na moje pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
poziomko ja tez tak kiedys mialam,bez obaw:) w ciazy nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nikogo straszyć ale ja biorąc regularnie Yasmin i nie mając w trakcie przyjmowania go żadnych komplikacji - zaszłam w ciążę. Możliwe (i jedynie tak jestem w stanie to sobie wytłumaczyć) że przyczyniła się do tego wakacyjna zmiana klimatu (wylot za siedem gór i siedem rzek) ale żeby tak cudownny i zachwalany przez wszystkich środek robił takie niespodzianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Wtedy kiedy zaszłam w ciążę mój organizm juz całkowicie zaakceptował yasmin. Ale pół roku wcześniej ( w drugim miesiącu przyjmowania yasmin) przez trzy tygodnie miałam niewielkie krwawienie (tak jakbym przez prawie miesiąc przeżywała tzreci-czwarty dzień miesiączki) ale lakarz powiedział, ze wszystko jest pod kontrolą i czasem sie tak zdarza (moja koleżanka tez tak miała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że byłam zaskoczona. Maluch zdrowy :) Pierwszym objawem było to, że po skończeniu opakowania nie pojawił się okres więc postanowiłam przed rozpoczęciem kolejnego skonsultować się z lekarzem. A test postanowiłam wykonac tuz przed wizytą tak dla uspokojenia się... Jakież było moje zdziwienie kiedy pojawił się nieoczekiwany drugi pasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaneim nie masz się czym przejmowac Cleo. Takie przypadki jak mój zdarzają się niezwykle rzadko. To jest tylko ciekawostka medyczna. Nie przejmuj się! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wziełam dziś pierwszą tabletke Yasmin i bardzo szybko przestał mnie boleć brzuch a to była moja zmora tych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaa
to mnei niezle nastarszylyscie...Teraz to juz nawet boje sie stosowac dalej tabletki,kontynuowac diete czy wykonywac cwiczenia na brzuch by neiz aszkodzic ewentualnej ciazy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×