Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Cześć Babeczki! Dawno mnie tu nie było... i widze że Was też:-( No tak Bercia przestała brać tabsy i topik się rozpada:-(:-(:-( A ja z dniem 01.01.2007 rzuciłam fajki i wróciła mi ochota na słodkie:-( i boje się że przybiore na wadze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Dziobus Ja rzuciłam dwa lata temu i tez miałam duuuza ochotę na słodkie, ale zawsze wtedy sięgałam po jakiś owoc, albo jogurt i mi przechodziło. Od czasu kiedy rzuciłam przytyłam trzy kilo, a jak zaczęłam brać Yasmin schudłam 2 tak że nie jest źle, chociaż wiadomo każdy organizm jest inny :-) A topic rzeczywiście jakoś 'zamarł'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elika82
Ja też schudłam na początku brania Yasmin jakiś 1kg ale teraz to poprostu tyje - mam straszny apepyt i problem z jego pohamowaniem :( na efekty długo nie trzeba czekać:( dziewczyny znacie jakiś środek na zmniejszenie tego cholernego apetytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus >>> alez ja jestem jestem :P tylko monologu sama z soba prowadzić nie bedę :P Ja właśnie czekam na 1 naturalną miesiaczkę po odstawieniu...Dziś już mi wybił 6 dzień spóźnienia ....... W sumie dziwne zwłaszcza że wziałem tylko 5 opakowań....... No ale poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia...I w razie czego w poniedziałek kupię test i go zrobię....Ale w sumie jestem pewna ze w ciązy nie jestem..Nie wiem..ale takie jakies mam przeczucie :P Mimo że bym bardzo chciala ..... :) Co do mojego zdrowia to nadal bez zmian..lecze sie ale konca nie widzę..... i ciagle mi doskwiera coś w tej pipce :P Ale leczyć się muszę...wiec to robię..... Tylko dla mnie to ciezka sytuacja bo ja zawsze okaz zdrowia byłam..tylko raz w zyciu grzybice miałam..ale od razu jednym opakowaniem leków ją wyleczyłam..i miałam przerwę 5 lat w tym..Potem znowu dostałam grzybicy, którą w koncu po długim leczeniu wyleczylam ,,, no a teraz jak wiecie zostały mi bakterie i to cięzkie do wybicia.................. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
no hej dziewczyny ja buore yasmin juz rok w czasie brania jest wszystko oki ale jak odstawiam tzw jak mam przerwe to mnie strasznie głowa boli i zaczynam sie nad tym powaznie zastanawiać pozatym w czercu biore slub wiec nie chciałabym wpaść do tego czasu dodam jeszcze ze sie ucze i narazie niemysle o dzidzi .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wzielam juz chyba 15 tabletke drugiego opakowania i zaczely mnie strasznie bolec piersi.. wczesniej nic mi sie nie dzialo zero skutkow ubocznych a teraz ten okropny bol.. zwariuje jak nie przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie , przejdzie ;) Ja to w wogóel te tabletki bezbołowo przeszłam:P tylko w oplowie 1 ego opakowania mialam kilka dni taki ból jakbym za moment okres miala dostać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
Yakor- ja dokładnie jak ty brałam 3 lata diane 35 i dzis lekarz przepisał mi Yasmine powiedz mi jak ty sie czujesz? masz plamienia tak jak tu pisza dziewczyny??Bo ja przy Diane czułam sie rewelacyjnie i teraz mam oabwy bo nie miałam żadnych plamień i tym podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!!! W środe i wczoraj wieczorem miałam lekkie krwawienie... już się zastanawiałam czy to przypadkiem nie jest @... ale wczoraj brałam ostatnią tabletke z blistru. Tak ogólnie to się dobrze czuje, tylko nie wiem o co chodzi z tym krwawieniem!!! Może Wy mi coś poradzicie?! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolka
hejka biore drugie opakowanie yasmina... przy pierwszym mialam plamienie przed miesiaczkowe i bolace sutki. przy drugim plamienia nie ma tylko bola mnie sutki, ale zauwazylam ze chodze czesciej do kibelka oddac mocz. Nie uwazam zebym byla w ciazy, bo tabletki biore regularnie, raz tylko sie zdarzylo ze wzielam ja polgodziny pozniej... ale nie traca one dzialania. Mam tez pewne opory z kochaniem sie z chlopakiem bez prezerwatywy... po tem chodze jakas rozdrazniona i mysle o tym ze zajde w ciaze... Co mysle o tym sporadycznym oddawanu moczu srednio tak co 2-3 godzinki... moze spowodowane jest to tym ze pije duzo bo aktualnie jestem lekko przeziembiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka------> możesz być spokojna ja też bardzo często latam do kibelka ale tylko dlateko że dużo pije!!! A te obawy przed kochaniem bez gumy... to w jakim celu bierzesz tabsy? Ja od czwartej tabletki poszłam na całość i mam 5 blistrów za sobą, no i w ciąży nie jestem. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolka
rozumiem... ale doslownie mam jakies opory z tymi gumkami... moze dlatego jestem tez alergiczka i szczepie sie co miesiac.... A sikam bo jestem przeziembona i duzo pije... Ciąze wykluczam bo ostatni raz to robilam 18.01.... zadnej tabletki nie pominelam tylko jak mowilam lekkie odchylki czasowe 30min do 40....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzibus
Wczoraj dostałam @... i jesem taka słaba... i tak potwornie boli mnie krzyż i jajniki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziobusku :* A ja wciąż nie mam swojej naturalnej miesiaczki... a powinnam, dostać w sobotę 20 stycznia... Ech... w sobotę robiłam test ciążowy ale to popułudniu a nie rano i nie wyszła mi ciąza...no cóż poczekam jeszcze kilka dni i będę walic do lekarza..:P ale wiem ze po odstawieniu tabletek tak moze być... z tym ze ja nie bralam ich duzo bo chyba 4 lub 5 opakowań :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
witam, mam pytanie po jakim czasie tabletkizaczynaja dzialać, tzn. kiedys bralam microgynon i dopiero po 2 tyg. moglam sie kochać bez zabezpieczenia-tak powiedzial mi lekarz a jak to jest z Yasmin? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od prawie 2 lat biore Yasmine i jestem naprawdę zadowolona, wcześniej wypróbowałam wszystko co możliwe ( Cilest, Microgynon itp) zawsze było cos nie taktycie, bolące piersi i co najgorsze obniżone libido. Jedyną dolegliwością jaka teraz występuje to tak jak napisała kinga22 - w przerwie między opakowaniami ból głowy - ale taki jednodniowy do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh no i dzis po 1,5 tygodniowym spoznieniu przyszła moja naturalna miesiączka...Niby powinnam sie cieszyc ale łudzilam sie jakos ze jednak przypadła mi w udziale ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Bercia, tak szczerze to z chęcią bym odstawiła te tabsy... od jakiegoś czasu mam taką korbe na dzieciaczka że to się w głowie niemieści... no ale mój facio jeszcze nie czuje się na siłach:-( A ja tak bym chciała i Karolina cały czas się mnie pyta: \"mamo a kiedy ja będe miała brata albo siostre?\" No i latka lecą w maju trzaśnie mi 28... a mój facio twierdzi że i na dzidziusia przyjdzie czas... tylko kiedy???...chyba się zdołowałam:-(:-(:-( Byłam dzisiaj w aptece, kupić tabsy i dostałam różowe pudełeczko na yasmin... Buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech rozumiem :( ten okres jakos mnie tak przybił ;( ale Yasmin dobrze pełnią swoją rolę..to trzeba im przyznac..zwłaszcza ze ja tak punktualnie ich nie brałam..a ostatniemu opakowaniu towarzyszyły biegunki z powodu brania silnym antybiotyków...I co ? ani antybiotyk ani biegunki nie spowodowały zajścia w ciąze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps... ja mam 24 lata i tak bardzo już chce nosic brzuszek i w koncu przytulić swojego maluszka :( echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Bernadetko... teraz dostałaś @... a za jakiś czas pewnie będziesz miała ten wymarzony brzuszek. Zdecydowaliście oboje że tego chcecie... i tak będzie! Życze... tak z całego serduszka jak najszybciej tego maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka4653643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka4363463
mam do Was pytanie dziewczyny jak u Was wyglada krwawienie z odstawienia po Yasmine? szczegolnie interesuja mnie opinie dziewczyn ktore biora Yasminki dluzej..bo u mnie jest jakies takie skapawe jak to wyglada u Was? z gory dziekuje za odpowiedzi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam maleee
hej dziewcyzny! w niedziele wzielam ostatnia tabletke z 1szego opakowania. Teraz czekam na okres! i nastepna tabletke powinnam wziac kiedy? w poniedzialek przyszly? czy w niedziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 463w576485796
tabletke zawsze bierzesz po 7 dniowej przerwie czyli na 8 dzien wypada u Ciebie poniedzialek nastepny czyli 5 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×