Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość Animka
Witam Kochane. Czasami zaglądam na to forum i tylko czytam posty, ale teraz muszę naoisać, bo mam pewne pytanko. Otóz biore Yasmin od czerwca. W marcu mam mieć usuniętą nadzerkę i w zwiazku z tym będę musiała zrobić około 2 miesięcy przerwy w sexie:(. I tak pomyslałam, że moze bym zrobiła 3 miesiace przerwy w braniu tabletek?. Proszę napiszie, co uważacie na temat robienia tego typy przerw, czy one nie szkodza, czy moze są wrecz wskazane... Będę naprawdę wdzięczna. Pozdrawiam wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animka Moim zdaniem nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś zrobiła sobie taką przerwę..oczywiscie spytaj sie lekarza..ja natomiast wyrażam swoja opinie... przeciez i tak sie robi takie przerwy po dluższym stosowaniu tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka
Dziekuję Bernadetka:* Tylko mam mały problem.. Nie zobaczę sie z moja pania doktor przez najblizszy czas, ponieważ jest na urlopie:(. Ale skoro piszesz, że przerwa w niczym nie zaszkodzi, to chyba pójdę za twoim zdaniem:). Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrób tak: zadzwon do pierwszego lepszego ginekologa , podaj sie za jego pacjentke ( to nic ze nie jesteś) i zapytaj o to.. Bo ja przeciez też mogę sie mylić;) żeby nie było na mnie:D Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka
Droga Bernadetko, przeciez nie będę miała do Ciebie pretensji;). Z tego co wiem, to można robic przerwy , które trwają co najmniej 3 miesiace, ale nie któtsze... Ale moze zrobie tak jak mi radzisz:). Naprawdę dziekuje za wszystkie rady od Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki:-) wrocilam godzinke temu od gina , mialam robione chyba wszelkie mozliwe badania z USG dopochwowym na czele i okazalo sie ze... mam przeziembionego jajnika ... biore distreptaze i bedzie wszystko oki. Rozmawialam z ginkiem o tych moich wahaniach nastroju i doszlismy do wniosku ze zmieniamy tabsy... biore teraz to opakowanie yasminu do końca i przerzucam się na yasminelle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - a czym sie roznia te yasminelle od yasmin??? te bole krzyza mialas od przeziebionego jajnika?? jeszcze troche i wszystkie przerzucimy sie na inne tabsy ;) ja narazie biore yasmin dalej ale zobaczymy jak to bedzie, narazie nie moge sobie pozwolic na wpadke przed slubem ;) juz bym chciala sloneczna ciepla wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin różni sie tym od Yasminelle tym że Yasmin ma wiekszą dawke hormonów....i tylko tym.. A skladniki ma takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Yasmin tylko Cilest ma wiecej hormonów...A Y. bardzo dobrze mi służyły i ja je bardzo chwalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówi Bercia... Yasminelle ma mniej hormonów... 0,02 mg etynyloestradiolu i 3 mg drospirenonu. Zmieniam bo... te moje humory wykańczają mnie, moją Karolke i Marcina... krzywdze ich bardzo... a tłumaczenie w kółko że to przez tabsy... zobaczymy jak nie będzie poprawy to zmienie na jeszcze inne albo odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie te zmienne nastroje to napewno bym nie zmieniała Yasminu, ale boje się że wpadne w depresje... a ten ból krzyża to od przeziębionego jajnika, biore czopki dowdupne:-) distreptaze i już jest prawie oki. Pozdrawiam Was babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poszłam do apteki i zamówiłam sobie nowe tabsy. Mam nadzieje że będą lepsze niż Yasmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - a od kiedy te nowe bedziesz brala??tansze sa wogole od yasminu? mi sie troche wlosy zniszczyly ostatnimi czasy ale na 100 nie zwalam tego na tabsy choc nigdy nie wiadomo ps. jesli tak na samopoczucie Twoje wplywaly to dobrze ze zmieniasz je pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc iiiza :-) Jeszcze nie wiem ile kosztują, dopiero jutro się dowiem... mam nadzieje że nie więcej niż Yasmine. Jak będe wiedziała to napisze. Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze Yasminelle nie będą tańsze od Yasminu... Wiadomo...tak zawsze jest z nowością.. Myślę ze bedą kosztowały od 40 zł w zależności od apteki... A yasmin ja kupowałam za 30.65... W ogóle zauwazyłam ze jak brałam Yasmin to mniej jadłam:O A teraz jak juz jestem \"czysta\" to wcinam strasznie dużo:O Zaczynam się powoli niepokoić o swoja wagę:O I śmiem stwierdzic ze moje kłopoty zdrowowtne wciaż są :( PS: czy któraś z Was jest może ze Szczecina?? Pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy180
Witam, rowniez postanowilam napisac, wlasnie koncze 1 blister Yasminu na poczatku bylam zadowolona, ale teraz ciagle rozdrazniona jestem, wsciekam sie szybko i doly lapie :(( i piersi mi strasznie urosly co dla mnie jest masakra :(. Myslicie ze yasminell ma mniejsze skutki uboczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
hej dziewczyny, ja narazie biore cilest, ale za dwa tygodnie mam zmienić na yasmin. macie adres jakis na takie formalne skutki uboczne albo cos? bo nie mam żadnej ulotki a na str. yasmin nie widziałam nic konkretnego. nie mam nawet 17 lat i musze brac to ze względów zdrowotnych, więc wole być ostrożna z góry dzięki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salutka
Dziewczyny mam jedno opakowanie Yasminu do odsprzedania, dzis kupione, ale jak sie okazalo niepotrzebnie. Sa wazne do lipca 2009. moje gadu 8704653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku...kuleczka
dziewczyny... biorę teraz 3 opakowanie yasmin... skutki uboczne jedynie bol piersi i troszeczke przytylam... kocham sie z moim chlopakiem dziennie bez zadnego innego zabezpieczenia od samego poczatku brania tych tabletek :) zawsze staram sie brac punktualnie jeszcze nie zdazylo mi sie zebym wziela 2 godziny pozniej czy nawet godzine.. ...uspokojcie mnie prosze... bo boje sie ze jednak moge zajsc w ciaze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! kuleczka-> skoro bierzesz tabletki regularnie to raczej niemozliwe zebys byla w ciazy, aczkolwiek ja mam podobne obawy hehe mimo ze nigdy nie zapomnialam o tabletce. Rowniez kocham sie z moim chlopakiem codziennie zawsze konczy w srodeczku i dlatego wbijam sobie do glowy ze moge byc w ciazy. Moze dlatego ze to jest moje dopiero 3 opakowanie, nie mam jeszcze 100% pewnosci ze one dzialaja. Ale wierze ze bedzie dobrze. ja jestem ze szczecina;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheris>>> ja sie przeprowadzam na dniach do Szczecina..czy mogłabyś mi jakiegoś lekarza polecić??? Byłabym bardzo wdzieczna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia123
Hej dziewczyny, postanowiłam właczyć się w dyskusję bo do tej pory tylko czytałam wypowiedzi. Mam pytanko, czy wiecie coś o tym czy tabletki na depresje osłabiaja działanie Jasminu? Mam na mysli takie tabletki jak Cloranxen, Belergot, Neurol lub Chydroxyzyna. Moze coś o tym słyszałyście? Pewne problemy wywolały u mnie depresje i czasami zażywam te leki. Jesli mozecie to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuunia159
ja tez mam depresje i biorete leki , dziewczyny napiszcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia123
dodam ze biore jasmin od 2ch mies i w tabsach nie mam doswiadczenia bo to są moje pierwsze mam dopiero 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na depresję mogą osłabiać działanie yasminu szczególnie gdy w ich skład wchodzi ziele dziurawca (Hypericum perforatum) Na nastroje depresyjne dobry jest magnez z wit. B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
hmmmm jakos cicho tu ostatnio:( nikt nie odpowiada...Ja skonczyłam 1 opakowanie teraz czekam na okres :/ zobaczymy czy przyjdzie ;((....bo jakos nie moze do mnie dotrzec ze takie tableteczki dzialaja....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quas
Yasmin to moje pierwsze tabsy biore pierwsze opakowanie i szczerze sie martwie czy one sa skuteczne ? Zastanawiam sie czy nie uzyc dodtakowego zabezpieczenia- taka mala tabletka ;( Jeszcze zdarzylo mi sie ze nie wzielam punktualnie tej tabletki tylko nawet 4 h po ;( To mnie strasznie martwi ;( Niby po 12 godzinach ale sama nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
Ja mam to samo:(( teraz czekam na okres jak mi sie nie pojawi to sie zalamie :((. Po gumkach mozna w sumie spr czy pekla czy nie, wyszla czy nie a tutaj??Jak spr czy dziala?czy jakies reakcje nie zajda i zahamuja jej dzialanie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×