Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość pytanko mam maleee
dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienia... z odstawienia... u mnie są bolesne i jakby ktoś zażynał świnie:-( Jak masz skąpe to Ci zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja krwawienia też byly bardzo obfite i bardzo czerwone!! Tak jak Dziobus powiedziała\" jakby ktoś swienie zarzynal\"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ahh czekam teraz na krwawienie z odstawienia i nic,juz 3 dzien ostatnio bylo baaardzo skape a teraz... mam nadzieje ze sie doczekam kurde czasem mam takie mysli czy nie jestem w ... ja narazie nie chce!!!!! pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O iiiza się odezwała:-) A ja dochodze do wniosku, że ostatnio jestem strasznie poddenerwowana... mam takie zmienne nastroje... wczoraj to prawie cały dzień przepłakałam... i to wszystko się odbija na Karolinie i Marcinie...Może to przez tabsy... a może przez pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dostalam dzis,ale o dziwo umiarkowanie skapy i nie boliiiii :D dziobus - ja tez czasem zmierze ;) ale ta zima mnie dobija i wiosne bym juz chciala polecam kakao i czekolade na uspokojenie nerwow i humorkow, ja to stosuje sama :) ten magnez wyplukuje nam sie i trzeba to uzupelniac jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BERNADETKIpowiedz mi kochana, czy jak bralas antybiotyki i robilas 7 dniowa przerwe ,czytalam na stronce yasmin, ze nie robi sie jej tylko zaczyna 2 opakowanie, ja mialam teraz operacje i juz 12 dzien biore antybiotyki:((((ulotke mam niestety po francusku i flamandzku(mieszkam zagranica)i niestety nie do konca ja rozumiem....jutero koncze pierwsze opakowanie i nie wiem co robic dalej, szukalam troszke w necie, ale nic nowego poza tym co wiem nie znalalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simenko
Równo tydzień temu w środe rozpoczęłam krwawienie więc z pierwszym dniem miesiączki zaczęłam również brać pierwsze opakowanie yasminu. Nigdy wcześniej nie brałam tabletek antykoncepcyjnych. Zwykle mój okres trwa sześć dni. Krwawie już 8 dzień więc zastanawiam się czy jest to wpływ tych tabletek i czy krwawienie w końcu ustąpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka_25 irlandia >> Oj ja to nie mialam problemu bo akurat brałam te antybiotyki kiedy konczylam opakowanie Yasmin i w ogole konczylam brać te tabletki..... wiec ja nie bralam nast tabletek Ale jeśli bierzesz antybiotyk to nie robisz przerwy na krwawienie , a dodatkowo zabezpieczasz sie ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek033482
po jakim czasie dostajecie okresu po yasmine? na ktory dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 3 dzień dostaje @... i własnie mi się skończyła naszczęście! Ale krzyż mnie dalej boli... może mam coś przeziębione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia24
Cześć dziewczyny mam do was ogromne pytanie biorę yasmin a raczej brałam zostało mi do końca chyba 6 tabletek ale już nie mogę dłużej bardzo źle się czuję wymiotuję bardzo boli mnie główa piersi mi prawie rozsadza z bólu i przerwałam więcej żadnej nie wezmę czasem miałam zaburzenia wzroku takie widzenie podwójne. Dziewczyny powiedzcie czy tabletki można odstawić w każdym czasie nawet jak zostało mi kilka tabletek do końca opakowania. Jak je dokończę to nie wiem czy wytrzymam pomóżcie czy to można przerwać w każdym czasie. dodam jeszcze że to moje drugie opakowanie tabletek yasmin i nigdy wcześniej nie brałam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można przerwać w dowolnym momencie... Zwłaszcza ze az tak bardzo źle sie czujesz...Co prawda nawet na opakowaniu pisza ze do 3 opakowań można sie czuc nienajlepiej...ale ty sama wiesz lepiej czy dasz radę to przetrzymać..i jeśli jest tragicznie to odstaw i sie nie zastanawiaj.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyńka
a moj okres przy tabsach jest raczej skapy i bardziej to takie skrzepy sa niz krew cieknaca tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.. mój okres przy tych tabsach był obfity...Z tego co wiem to u częsci dziewczyn równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaca222333
Czesc dziewczyny! Mam pytanie czy nie orientujecie sie jak trzeba psotapic w tym przypadku... tak sie stalo ze ostatnią tabletke (21-ą) pod wpływem nudności ...zwymiotowałam, i nie wiem czy mam następne opakowanie przyjąć dokladnie tak jak zawsze po 7-dniowej przerwie? Pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna________
TAKIE DROBNE INFO --------------------------------------------- biore Yasmin rok! wczesniej brałam microgynon Yasmin od MICRO rózni sie ewidentnie ----kasą!!! jeslki chodzi o efekt usuwania wody z organizmu, mizerny w to miejsce lepiej kupic zielona herbatke jak narazie wracam do microgynony i mysle o spirali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam malutkie
hej dziewczyny. Skonczylam w niedziele zeszla opakowanie 1sze -tabletek. Po 3 dniach dostalam okres.. a dzis jeszcze go mam. 1sza tabletek drugiego opakowania powinnam wziac w poniedzialek prawda?? A co jesli okres bede miala jeszcze w poniedzialek?? moge wziac tabletke?? i drugie pytanie... wczoraj tj piatek mialam jeden raz rozwolnienie(tzn raz poszlam do toaletki bo brzuch mnie rozbolal). Wiec moge kochac sie z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia?? a jesli lepiej nie ryzykowac to jak dlugo to dodatkowe zabezpieczenie musi byc? tydzien? dwa?? prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następną tabletkę MUSISZ wziąc po 7 dniach ...i wcale okres nie musi sie skonczyć przed uplywem tych 7 dni przerwy ;> u mnie konczyl sie chyba po wzieciu 2 tabletki z następnego opakowania;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej biegunki o spokojnie;> przecież teraz jesteś w przerwie ;> wiec biegunka nic zlego nie zdziała;> poza tym nie schizuj;> ja bralam antybiotyki, przez nie mialam biegunki około tygodnia... nie zabezpiecza;lam sie dodatkowo a w ciązy nie jestem.. i ja to przezywalam w trakcie łykania tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam male jedno
dzieki Bernadetka :) wiec jak ost wzielam w niedziele, 7 dni przerwy to kolejna biore jutro prawda?? wole sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam male jedno
i jeszcze jedna sprawa:) wiec czy to mozliwe ze teraz kazda pierwsza tabletke opakowania nowego bede brala tego samego dnia co pierwsza poprzedniego?? bo 1sza tabletke 1szego opakowania wzielam w poniedzialek!! a jutro wezme 1sza tebletke drugiego opakowania to tez poniedzialek!! Tez tak macie?? czy ja cos pokrecilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... zawsze pierwszą tabletkę z opakowania bierzesz w ten sam dzień tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam male jedno
dzieki Bernadetka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
biore yasmin juz jakies 6 miesiecy, nie mam zadnych problemow zdrowotnych. cera sie uspokoila, zadnego pryszczyka:) wlosy mniej wypadaja, nawet rosna "maluchy ;) ostatnie opakowanie bralam byle jak, 3 razy zapomnialam tabletki i bralam nastepnego dnia ale w ciazy nie jestem..jak macie watpliwosci wymiotowalyscie lub dopadla was biegunka to po prostu gumka i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny... biore 6 opakowanie yasminu. Od jakiegoś miesiąca boli mnie krzyż i od wczoraj jeszcze chyba jajniki... w przerwie 7-dniowej strasznie bolała mnie głowa i przestała dopiero jak wziełam tabsa z nowego blistru... no i te moje humorki, raz wesoła a za chwilę wściekła jak osa i od jakiegoś tygodnia zdaża mi się popłakiwać bez powodu... w piątek ide do gina i jestem ciekawa co mi powie..................................................................... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
:) mnie tez glowa bolala 2 dni przed przerwa i w trakcie przerwy chyba raz ,ale porzadnie:( i czasem jakos latwo mi reka cierpnie jak np podpieram sie lezac hmmm dziwne, moze za malo ruchu mam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie w niedziele skonczyla sie pierwsza naturlana @ od odstawienia Y.... bezbolesna praktycznie:) a jutro ide do gina wydębic jakieś antybiotyki na bakterie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
cześć wam ja jade juz na dziewiątym blistrze i jak narzie odpukać wszystko ok niezwiodły mnie przy wpadce......to sa moje pierwsze w zyciu tabletki anty i nie narzekam!!!!!wrecz sobie chwale!!!! miałam straszne obfite miesiączki które zjawiały się kiedy chciały teraz mam równo po pięciu dniach od ostatniej pigółki!!!! poprawiła sie tez cera na wlosy nie narzekam!!! a przy pierwszym opakowaniu wystapilo krwawienie podczas stosunku ale lekarz powiedzial ze nie ktore kobiety tak maj i to ustepuje !!! rzeczywiscie ustepuje!!! w ulotce tez otym bylo napisane ze takie krwawienia moga sie pojawic!!!ogolnie polecam!!! ale wiadomo kazda z nas jest inna ma inny organizm na jedne działa to na inne tamto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×