Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zazdrość

Czy robicie to SPECJALNIE

Polecane posty

Gość Zazdrość

Czy sprawiacie by wasz partner był zazdrosny? Podzielcie sie swoimi "pomyslami" no i czy sie wydalo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak
Ja kupilam starter za 9 zl i przez 2 tyg udawalam ze lata za mna jakis koles, prosi o spotkania,ze mu zalezy itp. Wysylalam sama sobie smsy (gdyby kazdy byl z neta to moglby sie kapnac) Moj mezczyzna byl strasznie zazdrosny. O to mi chodzilo bo czulam sie zaniedbana przez niego. Od tego momentu jest znowu kochaniutki:) A "tamtemu" niby dalam niezle do myslenie ze kocham tylko swojego chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnsleepe
czasami prosze psa sąsiadów, Konstantyna, miłego shar peia,żeby mnie puknął na oczach mojego chłopca... :) i jest zazdrosny bo dostaje z Panem Konstatnynem średnio 3.71 orgazmu więcej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyery
hehe, wszystko zależy od kontaktów z partnerem u mnie by to nie wypaliło bo - po pierwsze, nie lubię mieć przed nim jakichkolwiek tajemnic - po drugie, jest raczej bez powodu zazdrosny i przekonany że kobieta jest wtedy zaczepiana, gdy daje jakieś sygnały, przyzwolenie, więc po pierwszej mojej próbie wywołania zazdrości uznałby że z kimś flirtuję i odszedł ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×