Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniiiii

jacy ludzie są różni...

Polecane posty

jedni mają dużo zalet: inteligetni, mili dla ludzi, pracowici, ładni itd. inni wręcz przeciwnie: są niezbyt inteligetni, leniwi, wredni, niezbytładni itd. być może podałam skarajność, rzadkie przypadki, ale znam osobę w której nie mogę się dopatrzyć żadnych zalet, jejku to straszne...no ale to moje subiektywne zdanie. znacie takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak idealność też jest męcząca. ale mnie to tak nie męczy, jak ktoś kto tylko narzeka, obgaduje innych, zero wdzięczności i dania czegoś z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo możliwe. obiecałam sobie nawet dotrzeć do tej osoby, tylko ciężko mi to idzie, nie mam serca do tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu
to chcesz się bawić w matkę teresę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egwerg
w każdym człowieku jest coś ważnego do odkrycia wszyscy też mamy wady i zalety dobrze jest też wiedzieć czy ja chcę pielęgnować swoje zalety i znajdować w sobie kolejne, czy też odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak. :O Ja się męczyłam parę miesięcy, żeby mi uda schudły i schudły tylko 2 cm i TROCHĘ zmniejszył się cellulit, a moja sąsiadka nie robi nic, a ma chude nogi i mniej cellulitu. Ma tyle lat co ja. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
takatamsobie ma wadę - niezbytładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście nie cierpię
idealnych ludzi. Drażnią mnie takie osoby. Inteligentne, ładne, zgrabne, sympatyczne, rezolutne... itd. Po prostu irytują mnie tacy ludzie. Zawsze wtedy sobie myślę jakie życie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście nie cierpię
a co do Tych drugich to jeśli macie na myśli to że ktoś nie dość, że jest brzydki to jeszczez wredny to myślę że takie osoby przypominają pokrzywy. W obronie przed agresją świata wypracowały sobie najlepszą broń, jeśli jesteś zbyt blisko, możesz się oparzyć. Powiem szczerze że gdybym była już całkiem brzydka, o brzydkim uśmiechu i nieciekawym charakterze a jednocześnie napatrzyła się na tych idealnych, którzy wygryzają mnie w każdym miejscu i w każdym czasie to daję słowo! Też bym była pokrzywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> czyli: Znajdź choć jeden topik, na którym się chwale urodą. Ja nie tylko jestem \"niezbyt ładna\", ja jestem po prostu ohydna!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 itd.... Tak, że dzięki za komplement. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mówił
że życie było/jest/będzie sprawiedliwe jedni są piękni, zdrowi, młodzi, bogaci, inteligenti a inni jak ja brzydcy, głupi i biedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×