Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jessica15555

on byl juz z kims

Polecane posty

Gość jessica15555

hello wszystkim chcialabym zeby ktos pomogl mi uporzadkowaaaaaaaaac moje sprawy sercowe otoz mam chlopaka on ma za soba juz dwa zwiazki a nawet trrzy a mnie ciagle dreczy takie pytanie czy on porowonuje mnie z jego bylymi np mysli sobie ze ta pierwsza swietnie calowala a ta druga miala wieksze cyce a ta trzecia najladniejsza byla ja pooprostu boje sie porownywania a napewno gdybym go o to spytala to zaprzeczylby logoczna odp ha. On juz uprawial sex a ja nie chociaz juz jestem po pierwszym zwiazku nie wiem czy on jest tak na 100 szczery mowi ze sie mu podobaja blondynki tymczasem ja mam ciemna karnacje nie wiem co o tym myslec moze wyolbrzymiam ale tak czuje i prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmonie
Ja tez jestem brunetka, ale moj oglada sie za blondynkami. Znam twoj bol. Ale nie mozesz myslec w ten sposob ze on juz z kims byl przed toba ... bo to jest normalne ... ale on juz z tymi osobami nie jest, tylko jest z toba. Musisz bardziej uwierzyc w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj ze kazdy tak
robi bo to nie prawda! Ja z moim jestesmy razem od ok 2 lat. Ja mialam wczesniej jednego chlopaka, z ktorym spalam, On jedna dziewczynę i wiesz co Ci powiem. Gdyby On nikogo wczesniej nie mial, to zawsze obawiala bym sie, ze sobie pomysli jak by to bylo miec kogos innego i zdradzi tylko z ciekawosci ( takie obawy mialam z wczesniejszym chlopakiem, gdzie oboje bylismy dla siebie pierwsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj ze kazdy tak
I powiem Ci ze nigdy nie porownywalam nikogo ze soba, i jestem pewna ze On tez tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erjtj
mój wybija mi takie filmy z głowy, tłumacząc w kółko że nie porównuje a ja ja żeby się nie zamartwiać i nie tworzyć problemów postanowiłam już go nie denerwować moimi jękami w końcu kocha mnie, jest ze mną a przeszłości nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też sie kiedyś
oglądał za blondynkami - ja jestem szatynką a w końcu odszedł do innej szatynki - a zawsze to blondynek sie obawiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuje (ciągle) - tylko może raz porównał (i wystarczy). A to, że jest z Tobą, chyba jest wyraźnym dowodem na to, jak to porównanie wypadło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie analizuja wszystkiego tak jak kobiety, dla nich wszystko jest prostsze, jest z Toba, bo mu sie podobasz, i nie martw sie, nie prowadzi rozwazan na temat \"W czym moja obecna jest gorsza od bylej\", nawet by mu to do glowy nie przyszlo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Jeżeli już zauważa różnice, to właśnie te pozytywne - mówiące o tym, że jest zadowolony ze \"zmiany\" dziewczyny. No bo coś jednak było nie tak z eks, skoro się rozstał, prawda? :) I ważne - nie chodzi tylko o wygląd - dla nas, facetów również ważny jest charakter i zachowanie. No i ochota na seks... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te wszystkie rozważania typu \"mam małe piersi, ciut za dużo ważę, mam grube uda, itp.\" są typowe dla dziewczyn. My - faceci - tak nie myślimy! Dla nas nie ważny jest rozmiar biustu, ale możliwość \"pobawienia\" się nim, podobnie z resztą częścią ciała. Skoro chcemy je dotykać, całować, pieścić, to nam się ono podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica1555
dzieki wam wszystkim przemysle to i postanowie zmienic swoje zachowanie w stosunku do niego thaks everyone pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama podobne mysli...
była mojego faceta świetnie wyglada- filigranowa btunetka, duże, ciemne oczy, słodka buzia....ja, mimo ze nie jestem brzydka to nie umywam sie do niej...mam schizy i tez nie wiem jak sobie z nimi poradzic...czasami jak mój facet patrzy na mnie zastanawiam sie czy nie porównuje mnie z tamta.....:-((( jedno mnie podnosi na duchu- to MNIE poprosił o reke, ja zostane jego zona, wiec musi byc jednak we mnie cos co sprawiło ze chce zostac ze mna juz na całe zycie.... zdaje sobie sprawe, ze moje myślenie wynika z niskiego poczucia wąłsnej wartości, bo mój narzeczony nigdy nie powiedział ze wygladam od niej gorzej czy cos podobnego....jak sobie z tym radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica15555
ja sobie wcale z tym nie radze poprostu dreczy mnie to drecza mnie jego byle co on z nimi robil jak one sie zachowywaly co z nim robily to wszystko daje mi do myslenia ze ja jestem gorsza i strassznie mnie to wkur... a jego sie nie bede o takie rzeczy pytac bo wyjdzie ze jestem zazdrosna ale naprawde chcialabym widziec fotki jego bylych czy ktos wie jak tego dokonac jak zdobyc od niego fotkki?? bo nie wierze ze wszystkie wyrzucil :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessica.... chyba masz problem... bo to nie jest normalne..... jakas fobia? obsesja? :O panuj nad soba dziewczyno.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessics.......................
ja wiem co czujesz, tez bym chciała zobaczyc była mojego faceta! ale z tego co mi mówił to tez wszystkie fotki poszły do smieci....mimo to wiem gdzie mieszka,no ale nie zniżę sie do tego zeby ja sledzic ......też mam kompleksy z tego powodu, ze ona taka super a ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tak nie zraża faceta jak dziewczyna zakompleksiona, z niskim mniemaniem o sobie, wmawiająca sobie, że jest nieatrakcyjna, itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronja
hehe ja tez mam schize na temat bylych mojego chlopaka:) ale o nic nie pytam bo mi glupio samej ze taka bezpodstawnie zazdrosna! tym bardziej ze ja jej widywac nie musze a on mojego bylego czasami musi znosic bo mamy wspolnych znajomych! ale z ciekawosci tez bym ja chciala poznac kiedys.. ale ona mnie pewnio nie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
ja moze schiz nie mam ale tez mnie zastanowilo, ze EX mojego chlopaka z ktora byl pare latek oraz kolejna dziewczyna z ktora sie spotykal to raczej krągłe dlugowlose blondynki... ja jestem szczupla krotko ostrzyzona brunetka! probowalam go podpytac o to i owo ale nie bardzo rozmowa wychodzila... oni chyba faktycznie inaczej do tego podchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem ciebie ...
Wybacz ale po jasna choinke myslisz o jego byłych ..., przeciez gdyby chciał być z swoja była jedną, druga, czy piątą to by był, a nie z toba. Nie przesadzaj, jak nie umiesz się z tym pogodzić to moze poszukaj sobie faceta, który jest jak " biała kartka " ... Recze tobie, że on nie mysli o byłych i nie porównuje ciebie do nich, jest z tobą bo chce i mu na tobie widocznie zależy - przestań robić problemy tam gdzie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×