Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Si vis amari ama
wypałowała w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
no wlasnie, " autor" gdzie jeste rzuc jakis temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym nie trzymała, ale to nie moja paskuda zaraz strzelę go czymś, matko co za obleśny stwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ich nie znajdzie :O ...za wielu :P to Ty się pupilka boisz własnego? [szok w trampkach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
zakochana, Ciebie tez czeka wyjscie z pieskiem, boszzzzz myslalam ze moj maz wyjdzie a ten zasnal jejku jakie juz glupoty wam opowiadam, chyba zaraz spac pojde coby Was nie zanudzic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pupilek braciszka, ja bym takiego nie chciała - brzydki, agresywny, nie da się oswoići nie rozmnażają się w warunkach domowych. co to za pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazxsw tak niestety z psem tzreba wyjść.....tyle że on nie mój...tylko siostry.....podrzuciął mi go na czas swojego wyjazdu:) nie zanudzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
cos wiem o pupilkach, moj mezus tez ma jednego, siedzie w terrarium , bleeeeeeee ochydny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
nie no to ja mam swojego pieska a z tym makijazem to niezly pomysl, tylko nie dzis bo jak sie obudzi to mnie zabije, ma jutro jakis ciezki dzien w pracy i lazil dzis zestresowany, nie bede juz mu dodawac nerwow choc dzis to szczerze nawet nie gadalismy ze soba za duzo, wkurzylo mnie to rok po slubie a tu zaczyna brakowac tematu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego kiedyś próbowałam udusić we śnie, ale nie będę takich rzeczy doradzać - mam inne niż NORMALNE relacje z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
no ja tez napewno tu zajrze zobaczymy co z tego wyjdzie a teraz blagam zmobilizujcie mnie na wyjscie z pieskiem, tak mi sie nie chce , mam jakiegos mega lenia dzis, nawet kolacji nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
czyli tylko ja mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
no ja tez tak kolo 9 tu zajrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
no my mieszkamy jakos 4 lata, a ponad rok po slubie, rozleniwieni ale jakos chcielismy, tylko wkurzaja mnie takie dni kiedy on wraca zmeczony i nie ma ochoty pogadac, nie mowie o powaznych tematach ale chociaz o dupie maryny, o czymkolwiek, wiec wtedy jestem cicho i mi sie jego nastroj udziela, i dzien juz zrypany,ehhhh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×