Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Kawa się kończy więc chętnie wypiję jeszcze jedną. Papierochy miałam rzucić ale jeden mi nie zaszkodzi;) Ale to dopiero po pracy bo teraz niestety nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana - na szczęście nie. co prawda było to w planach. zaczęliśmy myśleć o ślubie i w między czasie chcieliśmy postarać się o dzidzię, ale ja zaskoczyłam po 5 dniach od odstawienia pigułek, więc trzeba było wszystko przyspieszać. Obrączki kupione, suknia, sala, samochód itp pozałatwiane aż tu nagle zamigało czerwone światełko pod czaszką i wszystko odwołałam - w 4 m-cu ciąży. Sama siebie podziwiam za odwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika gratuluję odwagi i podziwiam, nie wiem czy zdobyłabym się na to zeby wszystko w ostatnim momencie wszystko odwołać. Ale najważniejsze ze nie żałujesz decyzji i teraz na pewno bedzie tylko lepiej. Taka odwaga musi być nagrodzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konieznie muszą być NORMALNI:D no nienamika odwagę to Ty masz....ja bym chyba nie potrafił, chociaz nie wiem bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. i jak ja to móie....mam jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki dziewczyny, teraz czuję że zaczyna mi się wszystko układać (żeby tylko nie zapeszyć) mały chodzi do żłobka, znalazłam pracę gdzie mam świetny układ z szefem i elastyczne godziny więc w razie choroby synka nie muszę się martwić o zwolnienia lekarskie i stresować że mnie za to mogą wywalić itd itd a tak na marginesie to on cały czas twierdzi że mnie kocha, tylko potrzebuje prywatności!!!! (smsy w środku nocy do niewiadomokogo) i wolności (wczoraj wrócił z basenu grubo po północy) dzięki bogu już na niego nie czekam i nie stresuję się takimi sytuacjami - ma wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dziewczyny że tak daleko jestesmy od siebie. to tylko ja z Helga mamy bliziutko. Jestem anwet w Katowicach teraz . Za oknem mam droge szybkiego rruchu....rewelacyjny widok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika...Rozumiem już skąd ta STOPKA... Cos jest w tym \"prototypie\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super....bo kto inny ma Nas zrozumieć jak nie My same kobiety:) a tak ogólnie to wybrałabym się gdzieś na urlop....nawet nigdzie w tym roku nie byłam...oh zapomniałabym byłam na 2 dni w Wisle.....ale ja by,m chciała nad morze...hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie, że zaden mężczyzna nie broni Rodu... Może rzeczywiście nie ma Normalnych? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakimś forum facet napisał że mężczyzna jak się zawiedzie na kobiecie to jej nienawidzi, ale jak kobieta przejedzie się na mężczyźnie to nienawidzi wszystkich facetów -coś w tym jest (o matko przyznałam rację podczłowiekowi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa kurcze nawet nie wiesz jak ja bym pojechała nad morze taka piekna pogoda plaza cieplutki piasek mrrrr rozmarzyłam sie cholera a tu trzeba siedziec w biurze buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×