Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Oj, Dula, ale Ci zazdroszczę...!!! :D I pomyśleć, że proponowałas byśmy z Tobą szły........gdzie ja miałam rozum? Jak można przepuścić taka zabawę...? A co na to Twój ukochany, nie ma żalu...? Mój by nie miał...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ma żalu.Twierdzi, ze mi się należy:D Nawet mnie zawiezie i przywiezie:) Ja już w pracy. Lecę kawkę zrobić🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po bardzo długim spacerze...niunia dzielnie kroczyła ponad dwie godziny na swoich małych nóżkach...(w nowych butach, głupia matka ze mnie...) Na szczęście okazało się, że buciki wygodne, nigdzie nie optarły nóżek...Teraz Niunia regeneruje siły we śnie a ja zasiadam do kawki...:) cudnie na dworze, wierzcie mi na słowo...i ludzie jacyś weselsi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja Ci wierze, bo jechałam przed chwila tutaj do biura.Świetna jest pogoda...aż chce się uśmiechać, więc nic dziwnego że ludzie jakby weselsi:D Ja skoro nie mam małej niuni to chociaż Mojego dzisiaj moze wyciągnę na spacer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak robię zapiekankę z makaronu przepisu Niemanika zastanawiam się co u Niej... zapiekanka str 10...:D Mniam, kiedyś Was zaproszę, jak dojdę do perfekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, ciekawe co tam u Niej...szkoda że się do nas nie oddzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta wyciągnęłaś już swój cudny jesienno-wiosenny , nowy płaszczyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzysz Madziu ale dzisiaj jestem tylko w cienkiej bluzeczce i polarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę, Edytko, wierzę...U Was cieplej niż u nas więc polarek to dobry pomysl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... Ale pospałam:D Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet Drogie Panie:) zapraszam na kawkę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... znowu mamy słoneczko...super!!! Dzisiaj czekają mnie wiosenne porządki a potem wiosenne zakupy (Synio nie ma jeszcze butów na to ciepełko...) zapowiada się wiec pracowity dzień... zapraszam na kawkę, bez ciasteczka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przyda sie ta kawka, dzis czeka mnie wiszenie (wisienie?:o) na telefonie a taaak mi sie chce spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zasiadam z Wami tutaj do kawki. Co prawda spiąca nie ejstem ale jakoś nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Dzień Kobiet...🌻 nie mamy tu pana więc musimy sobie same złożyc życzenia: życzę więc nam wszystkiego najlepszego w tym dziwnym dniu...:D Zachmurzyło sie...U której z Was pada? Ciekawa jestem czy jest szansa , że przywieje? Idę uśpić Aniołka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas jest pochmurno, jak jechałm przed 9 do pracy to kropiło...ale tak skromniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezjku macie coś na pobudzenie??Bo tak mi się ziewa że mogę kogoś zaraz połknąć przez przypadek:D Chce do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wybory
oh co ja pisze? :((((((((( smutno mi bo chłopak mnie zdradził i pierdole głupoty!!!!!! :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wybory...zdradź chłopaka, będziecie kwita...;) Ja osobiście bym go rzuciła...o bruk...:P Dobrej nocy...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu tam impreza babska jest dzisiaj od 18 od 24:) Jutro zdam relacje:) Teraz kawka bo jakaś chyba niewyspana jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jaka jest u Ciebie pogoda?? Bo u Nas zimno troszkę...I słonka nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...🖐️ U mnie pochmurno, ale ciepło (tzn.+8st, czyli nie jest najgorzej...) Szkoda, że nie ma słonka, tak było fajnie...Widziałam przedwczoraj motyla...:) i setki biedronek ...Będzie wiosna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś chyba mi się ten czas dzisiaj wlecze.Juz tyle zrobiłam a tu dopiero po 10...A gdzie tam do 15:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×