Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ja też tak miałm kiedyś jak Helga , ze mogłam jeść i jeść co tylko chciałam...Siostra moja to czasami nawet mówiła że to niesprawiedliwe bo Ona z racji tego ze jest przy kości to musi uważać co ej, a ja chuda i jem wszystko:) Skonczyło się to tak z dwa lata temu. Już teraz nie moge powiedziec że mogę jeść co tylko chce:) Tzn. mogłabym ale z umiarem i bez wyrzeczeń i ćwiczen by sie nie obeszło...:)Nie to zebym była gruba ale musze juz bardzij uwazac na to co jem i w ogóel:o Tak to się wszystko neistety u mnie pozmieniało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako nastolatka zawsze byłam na minusie, przed ciążą ważyłam ok 55 kg przy wzroście 173 cm, teraz ważę 62 kg, czuję się dobrze ze swoją wagą, muszę trochę ujędrnić brzuch, pupę i uda, wyrzekłam się kolacji... Pozdrawiam Kasia z Damianem i Inusią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie ma jak się obudzić o 6:30 dzięki kochanemu mężowi :P Zaraz naszykuję MU śmieci do wyniesienia w akcie podziękowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę jeść co chcę, najwiecej ważyłam 57 kg - w sumie to całkiem niedawno;) Tyle, że teraz przez tą prace znowu schudłam do 54 😭 Moja współpracownica miała dzis przyjść, oczywiscie nie było dla mnie niespodzianką jej kolejne L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...Moja waga pokazała 53,4 kg...Szkoda, że wieczorem pokaże więcej...;) Mój cel to 51kg :P Byłoby idealnie przy moim wzroście...:D Helga, coś mi się wydaje, że musimy się zabrać za tą Twoją zmienniczkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa w ile masz wzrostu?:> Już ja sie za nią wezmę, bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu udało mi się tutaj do Was dotrzec....Troszkę pracy mi się zebrało.Czas mi leci nawet nie wiem kiedy:) Pozdawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i troszkę spokoju się zrobiło....pewnie aż do 15;) Co kobietki porabiacie, że tak spokojnie tutaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był brat z bratową - cóż, teraz moja praca jest też tymczasowym ośrodkiem spotkań towarzyskich;) Przynieśli mega pizze i objadłam się jak dzikie prosie, nie ruszę sie z fotela do 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zjadłam 2 gołąbki i przyznam, że też mam problemy z poruszaniem się:D Teraz to najchętniej bym polezała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowałam obiadek, potem jadłam obiadek, teraz ide spalić obiadek na jakimś spacerku...Wygląda słonko, cudnie...Już mnie nie ma:) Helga, znowu pizza? Jak można koleżankom robić taką ochotę...;)......? w dodatku codziennie...! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam już nie będę:D A tak serio to zamieniłabym moją pizze na wasze gołąbki i obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaceruj Dziulaa spaceruj jak tylko pogoda sprzyja:) U mnie nie świeci słonko ale przynajmniej śniegu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, to tak samo jak u mnie, cóż za zbieg okoliczności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas Helga ostatnio spotykają same zbiegi okoliczności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dotleniłam...:D idę jeszcze podciąć parę drzewek bo zostaje w tyle za sąsiadami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Spokojnej nocki Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Tobie także Dula...🌻 Ostatnio zapominam o kwiatkach... W moim ogrodzie kwitną krokusy...:D papa...Jutro znowu tu będę...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Ale dzisiaj pospałam, chyba az za badzo bo glowa zaczyna mnie boleć...Dobrze że tabletki były pod ręką;) Miłego dzionka Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Dula, z tym bólem głowy to z kolei my mamy zbiegi okoliczności...Zawsze jak czytam, że Ciebie boli mi także w tym czasi mało nie pęknie...Tak jest i tym razem...Ja chyba też za długo spałam...;) Ide po kawkę i czas pomyślec o spacerze...U nas piękne słonko...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah U mnie też słonko...choć tak nieśmiało wyglada zza chmur:) Jak ja bardzo chcę już wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja relaksuje się przy literakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu kto????:D Milego popołudnia i wieczoru Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nikt mi nie otworzył:D Dzień dobry...Zapraszm na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie się ktoś odezwał:P Chciałam zagrać na kurniku a tu brak pokoi:o Wiecie moze coś na ten temat czemu kurnik nie działa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×