Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Wiesz naprawdę masz szczęście, że on wyjeżdża...Mam nadzieję, że nie masz zamiaru na niego czekać te dwa lata, bo zupelnie na to nie zasługuje... Przecież Ty też masz prawo do wychodnego skoro on je ma...nieprawdaż? Wiem, łatwo się mówi, jest synek a Ty jestes osobą odpowiedzialną , na jego szczęście...w przeciwieństwie do tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide skończyć koszenie, niewiele już zostało...Rąk nie czuję ,ale może dam radę... Mała ma opiekuna w postaci brata, mam luz...:-) Zajrzę za jakiś czas. 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziula, dzięki za słowa pocieszenia strasznie mi wstyd że tak się nad sobą użalam, ale męczy mnie ta sytuacja no dobra, starczy już, walnijcie mnie jak zacznę ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie walniemy Cię:P bo czasami tak jest że tzreba się wygadac:) dziulaa pytałas po co ja tak sprzątam...otóż mój partner(wow jak to brzmi) :D remontował mieszkanie.......wiec możecie sobie wyobrazić ile miałam sprzatania....potem przenoszenie wszystkiego z mieszkania jego matki...układanie...( bo wszystko musi byc po mojemu:) ) i tak jeszcze nie koniec . Tzn na razie tak bo brak funduszy chwilowo na dalsze rewelacje. Ale tylko kuchnia jeszce i będzie ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana, jak mi się marzy jakiś remoncik, zmiana, cokolwiek hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja wyjedzie ten pan to się wezmę za robotę, uwielbiam remonty, kombinowanie, majsterkowanie lecę teraz ja na dworek czas już chyba zabrać zabawki z piaskownicy mosze zgrabię liście do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wypoczynku niemamnika:) ja tez tak lubie remonty itp....:) a z meblami to bym co 2 tyg. jezdziła po pokoju żeby inaczej stały:D lubie takie zmiany, chyba po mamie to mam:D ja uciekam polezeć w wannie....relaksu troszke mi sie należy a co:) potem na zakupy i potem znowu juz dokonczyc wszystko ale tak juz do konca:) pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Witam ponownie... Obżarta pizzą obiadową ...zaraz wypiję kawę i zabiorę się do pracy...sprzątanie czeka...zmywanie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze w blondynkach, ale pewnego roku poznalem brunetkę. No a teraz ma pasemka i żyjemy długo i szczęśliwie :) Z małą blondyneczką, która właśnie wspina się mi na kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marvin...zostajesz z nami? Zakochana czy masz zamiar wprowadzić się do \"partnera\" Niemamnika: Poruszaj temat jak tylko masz ochote, zawsze chętnie Cię wysluchamy i pocieszymy, co nie baby? kto tam jeszcze...aaaaaDe Gie o co chodzi z tymi blondynkami? Nie łapię na jakie pyt. jest Twoja odpowiedz... bijcie brawo, wykosiłam cały trawnik...ale mnie wszystko boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa była o typach które Wam się podobają. Mnie faceci jakoś nie przekonują, więc napisalem o kobietach. A za trawnik to brawo brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też poproszę małe brawo zgrabiłam liście i trawę, wyczyściłam i pochowałam zabawki z piaskownicy. Dopiero zobaczyłam ile tego było. Szok zabieram się za zmywanie, pranie i sprzątanie za godzinkę zbroję się na wojnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu mrówkimyślą że jestem ich mrowiskiem znalazłam dwie i już zaczynam się drapać jak zapchlony pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie brava dla niemamnika za zgrabienie liści itp...Te czynności jeszcze przede mną. w mojej piaskownicy nadal ruch...Prognozy pogody mówią, że to się niedługo skńczy, niestety...:-( A wojnę wygrasz, masz nas po swojej stronie...:-) Nie daj się wyprowadzić z równowagi, szkoda nerwów...Idziesz na noć do pracy czy jeszcze zajrzysz wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica wpisów dużo, ale osób niewiele...Zapraszamy...Nie do końca mamy pewność co do naszej normalności, ale dobrze nam tu razem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Wykończona jestem...jakiś masaż by się przydał z dobrym winkiem, a tu druga noc bez cyca się szykuje..ciekawe czy mocno będzie walczyła Inez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlica - wpisów mnóstwo, ale ludzi mało dziula - wojnę muszę wygrać, już zaczynam knuć niecne plany, myślę że będe wieczorkiem, chyba że będzie zadyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlica, jak chcesz mamy tu ankietę przygotowaną przez dziulę - str 21 - 13.35 i dalej to tak dla szybszego poznania się :D a i imiona, wiek, wzrost, miejsce zamieszkania też zdradziłyścmy wszystko oczywiście dobrowolnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Całkowicie nie, w dzień jeszcze troszkę pokarmię...stop mówię karmieniu nocnemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie!!! stał się cud, jak siedziałam tu z wami to mój synek poszedł odpocząć z herbatką w butelce, leżał cichutko, wyszłam zapalić, wracam a on śpi w najlepsze:D w brudnych ciuchach prosto z dworu przebrałam go, obmyłam chusteczkami i śpi dalej pierwszy raz się coś takiego zdarzyło no to szybciutko zmywam gary i wracam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica, pewnie jesteś normalna i tego się trzymaj... :-) Niemamnika, trzymam kciuki, koniecznie wpadnij póżniej opowiedzieć jak było... A z tym cyce jeszcze dzisiaj nie będziełatwiej, jutro pewnie też nie ale za to pojutrze...Spróbuj jednocześnie w dzien o jedno karmienie mniej...tak by za często się nie przypominać...Daj deserek zamiast pierś... Moje szkraby śpią...Uwielbiam wieczory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie ciekawa jestem czy Wy przenosicie się z konieczności czy po prostu nie możecie znależć swojego miejsca na ziemi? A może ściga Was interpol...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×