Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady_in_red

Czy wasz byly chcial wrocic do was?

Polecane posty

Gość Lady_in_red

Dziewczyny!mialyscie taka sytuacje ze wasz chlopak odszedl do innej a po jakims czasie chcial wrocic bo to nie bylo to?docenil was?Jesli tak to po jakim czasie wrocil? Z gory dziekuje za wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam... zdradził i chcia wrócić... głupia wybaczyłam.... później była \"powtórka z rozrywki\".... , więc znów odeszłam chciał wrócić ponownie... taka farsa trwała 3 miesiące... pisał , błagał, dzwonił, szukał mnie na miescie... byłam twarda. Tym razem madrzejsza. Teraz dowiedziałam się, że on przez cały czas \"jechał na 2 fronty\" , żadna z nas nie wiedziała o drugiej... SKOŃCZYŁAŚ Z NIM, NIE WRACAJ!!!! NIE MA SENSU!! JEST MNÓSTWO FACETÓW NA ŚWIECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo podobnie...rok temu przez wakacje mnie zdradzal,potem w listopadzie sie przyznal,ja nie chcialam go znac...spotykalam sie z innym i mu o tym powiedzialam,jednak dalej sie z nim spotykalam na stopie czysto kolezenskiej...Walczyl o mnie jak nigdy...W Swieta wrocilismy do siebie i nie zaluje!teraz moje szczescie wyjechalo do pracy i zobacze sie z nim dopiero w swieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_in_red
Bylam ciekawa bo ostatnio dowiedzialam sie ze dziewczyna mojego bylego( do ktorej odszedl) zrobila go w jajko.Zastanawiam sie co on teraz zrobi...Ale ja wiem jedno.Jestem szczesliwa z kims innym i nie mam zamairu zmieniac tego stanu.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×