Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oskarr

Każdego dnia, kiedy wstaję, mój wzrok kieruje się

Polecane posty

Gość akuratttttt
no... jak by była "gotowość" to i do konsumpcji by dążył... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuratttttt
jestem gotowa na przyjęcie "gotowego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuratttttt
jak Przyjaciel zwisa to pewnie jej nie interesuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat >>>dosc jasno to powiedzial ,wiec nie wiem dlaczego sie czepiasz. Narazie jeszcze prezentacji nawet nie bylo. A zdaje sie taka kolejnosc ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że różnie. Czasem jak kelner przyniesie danie, to chce się jeszcze raz poprosić o kartę, żeby sprawdzić, jak wyglądało :-) Ale czasem zamawiasz ciastko, a dostajesz torcik ... :-) If you know what I mean \"-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akuratttt .... jak się przyjaciół nie szanuje, to nie ma się co dziwić, że im zwisa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabellle
Mam na imię Monika, 28 lat, mieszkam w Warszawie (centrum). Jeśli masz ochotę na chwilkę rozkoszy z doświadczoną w seksie 28-latką, to zapraszam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelle ... ty mi trochę trącisz profesjonalsitką ..... A ja od takich znajomości raczej trzymam się z daleka, więc chyba sorki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc w zakresie \"nieekshibicjonistycznym\" mogę powiedzieć, że jestem OK :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ...... BARDZO ok, mówisz? Ciekawie się z Tobą rozmawia, hehehe .... coraz ciekawiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest moja opinia .Tak slyszalam tylko .Alem skromna co nie?:) Powiedz przynajmniej ile masz lat i jak bardzo jestes dla mnie bezpieczny tzn w ktorej czesci Polski mieszkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jak znam życie, to jak już wszystko będzie Ok, to się okaże, że Ty jesteś ze Szczecina, a ja z Lublina :-) Ja jestem z Poznania. I mam 34 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty .Nie zyjemy w swiecie w ktorym jedynym srodkiem lokomocji byl kon;) Kto to wie ,gdzie kiedy kogo co zaniesie. A moze sie tak rozbuchamy ,ze bedziemy leciec do siebie chocby i z konca swiata i potem plakac z tesknoty na topiku \"poznalismy sie w sieci\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×