Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Urodzony w Czerpaku

Oddam serce w dobre rece...

Polecane posty

Gość Urodzony w Czerpaku

26 lat Pracujacy Wyksztalcenie wyzsze Wysportowany Wysoki/szczuply p.s. Ale cos musi byc nie tak... bo ciagle sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
jak bys odkrył co z Toba...to daj znac...moze bedzie mi łatwiej stwierdzic co ze mna jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Pewnie masa czynnikow... sam nie wiem... brak czasu... zbyt duze wymagania (nie lubie polsrodkow) niesmialosc... zaczne panikowac jak bede mial 35 lat narazie ta samotnosc mnie tylko* irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz mordę jak niewypał? Sądzisz, że każdy wysoki, szczupły, wykształcony ma powodzenie? To są warunki konieczne, ale nie wystarczające. Niestety, obawiam się, że kobiety są w dzisiejszych czasach bardziej wymagające niż Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
dobre serce to połowa klęski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
a mnie irytuje to ze wszyscy zastanawija sie co ze mna jest nie tak, jak bym to wiedziała to bym zmieniła...ale jakos nikt nie potrafi znaleźć odpowiedzi...jedyna logiczna to brak pewnosci siebie...i chyba cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Charakterek* nie mnie oceniac ... swiety Walenty nie jestem ale zeby bilo zimno i zlosliwosc od mojej osoby... od tego tez jestem daleki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kobiet to akurat nie jest wada, brak pewności siebie. Już wolę to niż beszczelne smarkule, które traktują ludzi instrumentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Dobre rece... czytaj ze zrozumieniem ;-) A co zlego w dobrym sercu ? bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
do machos-->mozna by dyskutowac kto jest bardziej wymagajacy, kobiety czy mężczyźni...ja jako kobieta stwierdze ze niestety mężczyźni nie ustepuja w tej kwestii kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Morde jak niewypal... hehe sa gusta i gusciki o tym sie nie dyskutuje... dla jednych poczwara moze byc ksiezniczka dla innych poczwara pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kiedyś tak było, w dzisiejszych czasach kobiety są bardziej wymagające, jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
brak pewnosci siebie to niestety wada przekreslajaca zycie...jesli sie z nia nie wygra to ma sie przerabane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Oj tam to lekka przesada... nikt doskonaly nie jest brak pewnosci siebie tez ma zalety tacy ludzie sa ostrozniejsi nie pakuja sie w przyslowiowe gowno* zyja dluzej ;-P naukowo udowodnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre serce to podstawa u faceta!taki ktos jest zdolny do kochania,co ma do tego wyglad?pewnie ze kazdy chcialby byc piekny,bogaty i inteligentny,ale nie ma tak dobrze.od kobiety zalezy jaki wariant wybierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
to ja chyba wole popracowac nad pewnościa siebie i zyć krócej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mniej pewni siebie żyją dłużej? Naukowo udowodnione.... fajne pisma musisz czytać... wiesz, nie wiem czy znajdziesz dziewczynę, która zaakceptuje to, że czytasz Claudię, Naj i Cosmopolitan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcg
"facettttt dobre serce to połowa klęski " zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
no i moim zdaniem te madre kobiety wybiora serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Panie Machos prosze na luz wrzucic ;-) ja nie z tych co lubia sie na forum podgryzac zero satysfakcji z takich potyczek i korzysci tez nikle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
tylko trzeba znaleźc ta madra która zazwyczaj ginie w tłumie silikonowych landrynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
tylko trzeba znaleźc ta madra która zazwyczaj ginie w tłumie silikonowych landrynek... - to zadanie faceta zeby wypatrzyl, a nie zadowalal sie przykrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem luźny... to żarty, chłopie. Owszem, trochę złośliwe, bo nie wiem po co się żalić na forum \"och, nie moge znależć dziewczyny mimo, ze jestem taki cudowny\". Wkurza mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuz
Czarniejsza niz Mrok - chyba sobie jaja robisz (chodzi mi o Twoja wypowiedz "dobre serce u faceta to podstawa, polowa sukcesu") :/ Ja jakos mam odmienne zdanie, bo z dobrym sercem to tylko po dupie dostawalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzony w Czerpaku
Cud miod i powidlo ze mnie ... a co tam jest do wkurzania... pan X sobie cos napisal pewnie takich topicow bylo hmm dziesiatki setki ... po co sie czyms takim przejmowac... moze sie cos urodzi pozytywnego z tego ;-) cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna tez cos nie tak
no oczywiscie ze faceta...ale oni chyba maja czesto jakies problemy ze wzrokiem...a potem sie dziwią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy na kogo trafisz.. ale generalnie też za dobrym nie powinno się być, jak to mówią kobiety: \"facet to ma być facet\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×