Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

endorfinna

oni zdradzają dziewczyny w ciaży

Polecane posty

dlaczego faceci zdradzają dziewczyny w ciąży? miałam ostatnio taką przygodę z fbardzo fajnym facetem. najpierw mnie podrywał i flirtował, potem kiedy juz się bardzo do siebie zbliżyliśmy powiedział mi że jego dziewczyna rodzi za miesiąc. Dlaczego oni to robią? Rozmawiałam różnymi ludźmi i podobno to się często zdarza, że faceci zdradzają dziewczyny w ciąży. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
porządny facet nie zdradza tylko wspiera swoją żonę/dziewczynę w ciąży.chyba chodzi o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wiesz co, dziwię sie , ze nazywasz go nadal "bardzo fajnym facetem" to co robi pokazuje, ze wcale fajny nie jest... no zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ nie kazda kobieta będąc w ciazy moze uprawiac seks.... a facei too zwierzeta, ktorym brakuje seksu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom... ale ona kochala sie z nim zanim dowiedziala sie jaki to dran!!!! teraz ma nauczke ze trzeba faceta dobrze poznac zanim wskoczy mu sie do lozka!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochałam się z nim, tylko pieściliśmy się - nie doszło do stosunku. Ale to że mnie poderwał, całował się ze mną, pieścił mnie - to też zdrada. Jest fajnym facetem, bo zrobił na mnie duże wrażenie, jest inteligentny, zdolny, czuły, dowcipny, dobrze się całuje. Ma wszystko to co jest potrzebne żeby oczarowac dziewczynę. po fakcie się dowiedziałam, że ma dziewczyne w ciąży. Powiedziałam mu że to jest złe co robi i że to nie mój problem tylko jego. Widac było, że jest zdenerwowany. Powiedział, że ma wyrzuty sumienia, ale... niczego nie żałuje bo było cudnie i chce się ze mną jeszcze spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
to może się z nim nie spotykaj,ranisz tamtą a poźniej on może zranić Ciebie jeśli się zaangażujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozumiem
fajny=przystojny bo chyba nie fajny=ma babe w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny=pociągający, interesujący spędzilismy ze sobą tydzień czasu, zanim się dowiedziałam. Było mi ciężko z tym bo nie powiedział mi od razu. byłam juz kochanką - tą drugą i wiem jak to jest, nigdy nie pozwoliłam sobie zaangażowac sie w taki związek. ale tutaj było inaczej - wiązałam jakies nadzieje, miałam inne nastawienie. wiem, że to bez sensu, ale on mi się strasznie podoba. boję się tylko, że jak zaczne się z nim spotykac to się zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
no właśnie o to zakochanie mi chodziło.jeszcze nie jest za późno aby zakończyć tę znajomość.później może być Ci ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko by było takie proste.... Ale już dziś wiem, że często się będziemy widywać. On właśnie zacząl pracę u mojego ojca. I zaprzyjaźnił się z naszą paczką. został zaakceptowany i już wiem, że nie obędzie się bez wspólnych wypadów na imprazy, do kina, teatru. Łatwo by było zapomniec gdyby nie był blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
a jak wyglądają jego relacje z tamtą?kobieta w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie cierpię przegrywać, a teraz czuję się jak przegrana. Wiem, że to napięcie między nami będzie mnie dręczyć. chcę mu powiedzieć, że to nie ma sensu i że nic między nami nie będzie. Że bardzo go lubię i możemy się przyjaźnić jeśli tylko zechce, ale wolę, żeby zostało tak jak jest, żebyśmy cieszyli się wspólnymi wspomnieniami. Poza tym ciężko mu będzie utrzymac to moje wyobrażenie o nim. Boję się tylko, że taka przyjaźń między dwojgiem osób które się pożądają może skończyc sie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
widze że bardzo Cię do niego ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to kolejna zagadka, jak to jest z tą jego dziewczyną. wiem od przyjaziela, zaufane źródło, że oni po prostu wpadli, nie planowali długiego związku, a już na pewno dziecka. Teraz on mówi że się z nią ożeni, no bo dizecko wiadomo. Nie wiem nawet czy ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhh
Po prostu bez masła wchodzilaś mu w tyłek (sama piszesz, że się tobie podobał) to facet próbował, a ty oczywiscie zaraz uogólniasz. Wkurza mnie takie dziecinne, naiwne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo mnie do niego ciągnie spotykałam takich facetów juz w zyciu, ale zawsze byli dla mnie nieosiągalni. To taki typ. A teraz jest inaczej, mam go na wyciągnięcie dłoni, są chwile kiedy to wszystko co mi się tak podoba jest tylko moje. Nie wiem czy dobrze się wyrażam. On ma cudowny głos - to jest bardzo stymulujące. Ale kiedy mówi czule do mnie i tylko do mnie - ja sie rozpływam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
nie pchaj się tam bo będziesz cierpieć,a tego chyba nie chcesz.wiem, że to ciężka sytuacja,ale myśl o swoim szczęściu.po co masz poźniej płakać w poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeh nie rozumiem co on próbował? i dlaczego wchodziłam mu w tylek? to chyba normalne, że jak się spotyka dwoje ludzi przeciwnej płci i oboje się sobie podobają to zaczynają flirtować, spacerować, rozmawiać, w końcu całowac i pieścić. to takie nienaturalne? Nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkamy sie w sobotę wiem bo idziemy paczką do teatru na premierę. Nie wiem co będzie, boję się. Nie widziałam go 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolk
Co z tego z wpadki czy nie? Teraz pewnie tak mówi, to bardzo źle o nim swiadczy. Jeszcze jedno nie boisz sie, ze będziesz tylko ,,zastępczą d...'' dopóki tamta nie wróci do formy? Dla mnie taki facet to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinksa
Jezu dziewczyno.. a pomyslalas co poczuje ta z ktora ma to dziecko??? Jelsi oni nadal sa razem, ona na pewno go kocha? ja Ci radze nie angazuj sie w to poki jeszcze nie zaczelas i sie nie zakochalas, bo rozpieprzysz komus zycie. fakt facet dziwny skoro ci nie powiedzial, ale mimo wszytsko ja bym tego nie robila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że myślałam o tamtej dziewczynie. Co to za pytanie. Musiałabym byc zimną suką bez uczuć wyższych. Nie wiem czy on ją kocha, czy ona go kocha. Czy to wogóle ma znaczenie? w takiej sytuacji. Ona rodzi, biorą ślub i tyle. a ja zostaje na lodzie i tak i tak. Mścić się na nim nie będę, bo wina lezy po obu stronach, on nie powiedział mi całej prawdy, a ja sie nie wycofałam w odpowiednim momencie. zabrnęłam i teraz muszę rozwiązać sytuację. Facet może moralnie jest nie w pożądku, ale jest fajnym kumplem. Dusza towarzystwa, dowcipny, polubiłam go. Będę się z nim widywac i tak i tak, no chyba że nie będę się spotykac ze znajomymi, co nie wchodzi w rachubę bo tam są moi przyjaciele. On tez może stac się moim przyjacielem, ale czy ja podołam wyzwaniu. W końcu to ja muszę to uciąć. On nadal wyraża chęci do spotkań. Ja chcę tylko kolezeńskich stosunków, ale wiadomo, on nadal jest zainteresowany, a ja nie ukrywam, że bardzo mnie pociąga i kręci. Wystarczy gorszy dzień, chwila słabości, impreza troche alkoholu. Nie wiem czy będę na tyle silna, żeby się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż milość
nie wybiera :-P Myślałam, że domeną kobiet jest załatwianie sobie posady przez łóżko. A tu widzę, że niekoniecznie On właśnie zacząl pracę u mojego ojca. A ile masz latek endorfinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armin vb
facet zdradzający kobietę w ciąży jest - wg moich standardów - najgorszym ścierwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz miłość gdyby mój ojciec sie o tym dowiedział to na pewno by juz nie pracowal u niego. poza tym ja go poznałam dopiero jak juz prace dostal. a więc posadka przez lozko odpada. latek mam tyle ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endorfinna, ale pomyśl - Ty masz dylematy, a on nie ma żadnych ? Skoro chce dalej sie z Tobą spotykać. Warto sie w takim zakochiwać ? No i bez przesady - w dzisiejszym świecie ciaża to nie powód do ślubu. Chyba oni maja jednak inne powody, niż on Ci mówi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armin vb
odpowiadam na pytanie: z tych samych powodów, dla których zdradzają dziewczyny, które nie są w ciąży myślałem, że chcesz się pooburzać na facetów, którzy potrafią być takimi świniami, że zdradzają ciężarne, ale ty po prostu chcesz nam opowiedzieć cudowną historię rodzącej się miłości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaa
Mnie też zdradził mąż jak byłam w ciąży,nigdy się do tego nie przyznał ale fakty i "życzliwi"ludzie świadczą o tym że tak właśnie było.Jego romans się skończył gdy syn trochę podrósł.Mąż zostawił tamtą i wrócił na dobre do domu.Zabawił się gdy ja nie miałam tyle czasu dla niego,gdy byłam zajęta dzieckiem tak bardzo że nawet bym nie zauważyła że coś się dzieje nie tak gdyby nie "życzliwi". Nie angażuj się w ten związek napewno,taki facet to egoista(mój mąż był stasznym egoistą),pamiętaj że gdy ona urodzi on zostawi Ciebie bez mrugnięcia okiem i to Ty będziesz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko w ciąży może trochę uprzejmiej po 1 po drugie jesli nie doczytalas to przeczytaj jeszcze raz. Dowiedziałam sie o dziewczynie i ciazy po fakcie i chce sie wycofac. a pytanie w topicu było dlaczego faceci zdradzaja dziewczyny w ciązy i nie uwazam zeby to byl glupi topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×