Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delete...

jeden facet, inteligentny,z poczuciem humoru..

Polecane posty

Zesz to...oczytana jestes jesli trafilas na jeden jedyny moj post gdzie to bylo jasne. Pierwszy raz wtedy napisalem i to jeszcze nie na czarno ;)...jestem pod wrazeniem :D dlaczego tu przychodza faceci ? Penie tak samo jak kobiety. Po to aby pogadac. czasem cos czlowieka uzre i wtedy latwiej sie podbudowac zauwazajac ze inni maja wcale nie lepsze problemy. Ze kazdy swoj wozek jakos ciagnie. Dodatkowy pzryznam ze czytanie niektorych postow jest pouczajace....sszkoda ze tylko niektorych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
black przy okazji, taki jesteś inteligentny, a wczoraj jakoś tego nie zauważyłam ;) francuski, dość dawno nawet i ja sama wpisałam się na tamtym topiku, a Ty jako jedyny facet chyba sie tam wypowiedziałeś, dlatego zapamiętałam :) kafe to raczej rozrywka, tu rzadko można podyskutować na naprawdę ciekawe i interesujące tematy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
strasznie wolno ta stronka coś mi chodzi... ja wchodzę tu chyba z ciekawości - tu jest wszystko, jak w serialu brazylijskim hehe.. poza tym można się wiele dowiedzieć o stosunkach damsko -męskich (widzianych z tej drugiej strony) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
black, może i się należało. nie znam go, nie czytam jego postów, przez przypadek weszłam na tamten topik, ale inteligentni faceci dający się prowkować, i sami prowokujący jakichś chamów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
black, a Ty chyba rzadko na kafe bywasz? nie kojarzę Cię :) chyba, że nicki zamienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak....sam jedyny rodzynek bylem w \"tamtym\" temacie. Ale jakos tak gdzies mi aksony na neuronach zaskoczyly ze nie umialem sie powstrzymac od wpisania paru linijek :D....ale w sumie fajny topic i posmiac sie mozna bylo niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hej:) czy to są wszystkie preferencje jakie musi spełniać ewentualny kandydat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
zhuty na początek jak najbardziej :) francuski, no tak, pośmiać się z samych siebie, że dawaliśmy sobą tak kierować, tyle znosiliśmy ;) z perpsektywy czasu wygląda to naprawdę komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jeden post byl ze skarpetka....z tego by mozna komedie nakrecic :D ale fakt jest faktem ze gdy czlowiek kocha to zaslepiony jest totalnie i akceptuje rzeczy normalnie nieakceptowalne....ciekawe to z punktu widznia psychologii. Kompletnie czlowiekowi szajba odbija. To zapewne ma jakis zwiazek z chemia i blokowaniem niektorych aksonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
to myślę,że się łapię:)....... a jaki rodzaj poczucia humoru preferujesz?....ten z polskich filmów,czy może dosadny angielski....?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie przesiaduję pod mroczną wieżą, czytając opasłe tomiska zawierające wiedzę o ciemnej stronie człowieczego umysłu (i nie tylko). Czasem udziela mi się mroczny humor i wtedy stanowię zagrożenie dla kartki papieru, ale to wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
jeden mroczny już tu przebywa. czy to Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
i brak mężczyzn.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
jeden już jest,witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
witaj zhuty :) gdzie wczoraj uciekłeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hej, no może nie uciekłem...po prostu wyszedłem z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hej,delete...zaglądasz tu jeszcze? coś się cicho zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
jestem :) a czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?? często bywasz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hmm,no pracuje w biurze....branża inżynieryjna... teraz na miejscu,czasami wyjeżdżam...... jak jestem na miejscu to odwiedzam cafe...ale raczej jako czytający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
i cicho się zrobiło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
jestem..przeprasza..miałam dużo roboty, kafeterai włączona, ale jakoś czasu brak :) może napisz mi coś o sobie. skąd pochodzisz, w jakim wieku jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
pracuje w kancelarii premiera kaczynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hmm,u mnie w pracy odwrotnie,teraz czasu aż zanadto,już mnie ta bezczynnosc męczy..... pytasz o wiek,no,30-stka właśnie stuknęła.....nastał czas podsumowań i zmian......zmiany się zaczęły,ale dokąd poprowadzą trudno w tej chwlili powiedzieć.....nie zajmuję sobie tym głowy za bardzo.... a Ty delete w jakim wieku jesteś? acha,dolonośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
ten link pod Twoją wypowiedzią nie mój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
jestem młodsza od Ciebie :) dużo młodsza, chyba za młoda :D ja obok dolnośląskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hmm,a ile to jest "dużo młodsza"? wiek jest względny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę starszy
piękny wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhuty
hmm,no cóż wszystko przed Tobą.....choć wiek nie mówi wszystkiego o człowieku:)....... poza tym nigdy nie wiadomo ile mamy czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×