Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delete...

jeden facet, inteligentny,z poczuciem humoru..

Polecane posty

Gość 30-stka k.
ja też mogę sie przyłączyc do Was, czy juz za stara jestem ??;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stao :) teraz w pracy?? :) zawsze czytając w godzinach rannych ludzi na kafe, jak to wszyscy siedzą w pracy, zazdrościłam aż takiej roboty. :) mam nadzieję, że za parę latek też tu będę przesiadywać, godzinę czasu intensywnie popracować a przez resztę obijać się ;) a co się stao, często siedzisz na kafe? miałeś tu nicka stałego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka k.
juz zaczerniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka k.
ufffff.... ulżyło, a swoja droga to miły z Ciebie facet >> a co sie stao ;))) hasłuję nicka i będę dopadac kompa w wolnych chwilach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję właśnie ;) na kafe przesiaduję od kilku miesięcy - nicka mam innego, ale rzadko używany był... częściej jestem czytelnikiem, chociaż zdarza mi się wypowiadać na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz.....
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani 30-stka na codzień wychowuje dziecko, a w roku akademickim uczęszcza sobie na uczelnię ;)) i studiuje pedagogikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może nie obikok. ;) odpoczywam przed intensywnym wysiłkiem umysłowym :) ;) studiuje sobie zarządzanie. :) tutaj chyba dość popularny kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasta nie zdradzę ;) który rok? ja dopiero pierwszy skończyłam. tyle przede mną. drugi jest łatwiejszy?? powiedz, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś tajemnicza! uhuhu.... ja skończyłem licencjata, ale lecę dalej; jak na razie idzie - tfu coby nie zapeszyć... pewnie, że drugi jest łatwiejszy! ;) ps. a gdzie 30- ka znikła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :)) a propos dziecka to dziewczynka w wieku szkolnym, aktualnie na zwolnieniu lekarskim , no i wykazuję się własnie ;)))>>> odrabiamy lekcje :) a co do tego luksusu to nie zaprzeczę, też tak uważam (grunt to, kochany i dobry mąż) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mam nadzieję, że w edukacji nie przeszkadzam? szczęściara jesteś ! czas o drugie się starać.......hehehe :) ja chciałbym drużynę całą (chociaż do piłkarzyków...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia życzę a co się stao ;))) zobaczymy co powiesz po jednym :) też byłam kiedyś bohaterką , teraz już mniej... z resztą nie o ilość chodzi , a o jakość ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak to jest - żartuje głupio!! ale przyznam, że marzy mi się chociaż trójka (z małą różnicą wieku) -tatę by dręczyły, wygłupy, śmiechy a i takie tam drobne wariactwa! ale mało realne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ojcowski hehe - ale lubię dzieci, a dzieci lubią mnie (bynajmniej te znajomych)...:) - nie można się z nimi nudzić !! ja wogóle jakiś dziwny jestem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×