Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia80

pytanie do głównie domęzczyzn, prosze o porade

Polecane posty

Gość asia80

niedawno zostawił mnie facet po kilku lat bycia razem, poznał młodszą i mówi ze cholernie sie zakochał. ja jestem osobą mało wyleną i on mówi ze czasem czuł sie nie kochany. chciałbym zeby do mnie wrócił tylko nie wiem jak mam sie zachowywac w stosunku do niego. on cały czas do mnie dzwoni bo martwi się o mnie i chce wiedziec co u mnie słychac, dodam ze po rozstaniu mieszakmy bardzo daleko od siebie. i nie wiem czy powinnam go olac troszke zeby poczuł ze mnie stracił i zatęsknił czy powinnam mu pozwolić na tel i byc przyjaciółka i pkazac mu ze go kocham i ze może na mnie liczyć. jak myśłicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie chce miec dzieci
olej go kompletnie i nie odbieraj telefonow od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli zostaniesz
jego przyjaciółką to tylko utwierdzisz go w przekonaniu że jednak go nie kochałaś :( zastanów sie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go
musi zrozumieć, że zrobił głupotę.... powiedz, że nie wierzysz w przyjaźń po takich przejściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Dea jest ciekawą
dziewczyną (w sumie młoda jesteś - chyba nie obrazisz się)! taka twardo stojąca na ziemi chyba. ps. sorry za zaśmiecanie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domestos
Od razu się "zakochał" .... Podupczy, podupczy i wróci Nie martw się, a już na pewno nie pokazuj mu, że tak bardzo Ci na nim zależy. Jeśli zależy i jemu, to wróci (jak podupczy). Jeśli nie wróci, to znaczy, że tym bardziej nie masz się co martwić, bo nie warto .... Zobaczysz za jakiś czas i Ciebie będzie ktoś dupczył .... Albo on, albo inny, lepszy gościu Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet powiadam : Jesli on sie tylko martwi a ty nadal bedziesz utrzymywac kontakt to jest pewne na 90% ze zosatniesz li tylko kochanka. Dobrz bedzie Cie przytulic, pokochac sie a nawet i pomartwic o Ciebie....ale nie bedzie w tym pra3wdziwego uczucia. Nie powinnas sie starac go odzyskac, chyba ze sa inne sprawy, ktorych tu nie pzrytoczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
tak chce go odzyskac przez 7 lat było super i nie wierze ze mogł przestac mnie kochac, poznał nowa i sie zauroczył. pogubił sie we wszytkim,nikt go nie poznaje nawet jego rodzice, ktorych on bardzo kocha i szanuje a nagle nawet nie umie im wszystkiego powiedziec i wytłumczyc, odizolowuje sie od wszystkich. widzi tylko ją. wieć cos w tym jest. dodam ze on bardzo mnie kochał i miałm wile dowodów na to n aświeta zareczył sie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
kochanka nie zostane bo nie mamy kontaktu ze soba tylko telefonu i długi czas nie bedziemy mieli. zreszta na cos takiego ja nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
do dea, nie musisz mnie rozumiec ja podjełam taka decyzję i nie wiem może będe załowac ale teraz chce zeby wrócił. masz prawo miec swoje zdanie, ale ten topic miał innym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwij kontakt.. Jesli jest tak jak mówisz- wróci, chocby nie wiem co. Facet, który kocha wróci. Choc moim zdaniem..jest tak jak mówi dea..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz powrotu to nie mozesz zamilknac. Powinnas dac do zrozumienia ze bywasz z innymi ale ze jego nadal pragniesz. Z innymi oczywiscie nie w lozku ale na imprezach w restauracjach etc. Facet bardzo lubi gdy kobieta kocha ale gdy widzi ze moze mu umknac to zaczyna dzialac. Jesli byliscie razem przez 7 lat to zapewne wiele was nadal laczy i on to tez czuje. Jesli tamta druga to tylko szalenstwo to po jakims czasie przejdzie i wtedy masz szanse.....ale to zwykle nie pzrechodzi szybciej jak po 3 latach :( o ile mocno go zlapalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
jej az po 3 latach, ja liczyłam na pare miesięcy. bo ona jest dużo młodsz od niego 7 lat, aon to troszke takie duże dziecko, które,u często trzeba mówić co ma robic i jemu to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
czemi jestescie daleko od siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
on jest kochany ale ma cięzki charakter to jest okropny furiat i pracoholik i nie wiem czy tak młodj dziewczynie bedzie to odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
bo bylismy razem za granica a po rozstaniu ja wróciłam do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
skoro mlodsza to mozliwe, ze mu przejdzie :) ale czemu nie zostawisz ich w spokoju, niech sie soba naciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda czy nie młoda to w sumie chyba mała różnica. No chyba ze ta druga ma 16 lat ;) Wtedy przeszkadzac nie bedzie- raczej imponowac. Ale mysle ze w pewnym wieku nawet te 7 lat to niewiele roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
i on teraz tam zostal i poznal swoja nowa laske ?? jakiej jest narodowosci? tez polka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
tzn jak mam zostwic ich w spokoju, ja do niego nie pisze ani nie dzwonie to on do mnie dzwoni codziennie i rozmawia ok. godziny. do niczego go nie zmuszam bo i tak bym nie dała rady on dzwoni bo chce sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
tak został i juz z nia zamieszkał to tez polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
mlodej - tzn mlodszej od Ciebie o 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
młodszej ode mnie o 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
tzn on jest tam z nia, a Ty w Polsce?? a zamiezasz tan wrocic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
sorki - pomylilo mi sie :) ona z 86 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
nie zamierzam byłam tam tylko ze wzgłedu na niego, aczemu pytasz to ma jakies znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
ona wie, ze sie slyszycie tak czesto?? wie o Tobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
bycie na odleglosc jest dosc ciezkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia80
doradzi mi jeszcze ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze skomplikowane to
Wydaje mi sie że skoro Ty wróciłaś a On tam został sam to czuł się samotny i znalazł sobie pocieszankę, a dodając to że jesteś mało wylewna to się faktycznie troche pogubił, a tamta nie jest czasem Twoim pzreciwieństwem?-może to go akurat fascynuje. Najlepiej powiedz mu co czujesz i czego chcesz i daj mu trochę czasu. To już będzie od niego zależało, a Ty przecież nic w tym i tak nie stracisz, po tylu latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×