Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciusiek

Chłopaka brat kocha sie we mnie..... !!!

Polecane posty

Gość kiciusiek

Powiedzcie co zrobić? Brat mojego chłopaka kocha sie we mnie.. widze jak się do mnie zwraca i jak na mnie patrzy, Takich sygnałów jest mnóstwo.. Przecież to nawet nie ma sensu ani przyszłości .. dlaczego on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka-gadka
albo Cie tylko probuje .. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taką sytuację, mój były miał brata bliźniaka, który się we mnie kochał. Można powiedzieć, że w momencie, kiedy niezbyt nam się układało, on do końca zniszczył nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTKA
jakie sygnały, moze tylko tak Ci sie wydaje? Jesteś szczęśliwa ze swoim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciusiek
do laurrrrra Jak się dalej ułożyło? A ty kochałas tego brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) nigdy jego brata nie kochałam, spotykaliśmy się trochę w liceum, potem poznałam jego brata- bliźniaka (ale nie są identyczni) i się zakochałam. Byliśmy razem dwa lata. Brat- zazdrośnik wielokrotnie ukazywał mi wszystkie wady brata, sięgał nawet do najgorszych, o których pewnie nigdy bym się nie dowiedziała. opowiadał mi o różnych sytuacjach. Mój były potem mi to potwierdzał i strasznie kłócił się z bratem. W końcu, kiedy po dwóch latach coś zaczęło się trochę psuć, wyszły najgorsze wady mojego ukochanego, a brat- zazdrośnik tylko to potwierdzał i śmiał się ze mnie. Nie wytrzymałam, rozstaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciusiek
Ja z jego bratem kiedyś sie spotykałam i mieliśmy okazje być razem, ale nei wyszło. Z chłopakiem jestem juz prawie 3 latka i jestem szczęśliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic nie psuj, nie słuchaj brata i nie daj się uwieść... skoro nic wcześniej nie wyszło, to teraz też na pewno nie wyjdzie...kochaj swoje słonko :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciusiek
Jego brat dalej próbuje... Kiedyś jak z nim rozmawiałam powiedział ze jeśli nie moze być ze mną to woli zostac sam, ze i tak będzie czekał. Od tamtej pory nie mial żadnej dziewczyny :( nie wiem co zrobić:| chciałabym zeby wszystko sobie ułożył i zaczoł spotykać sie z innymi dziewczynami i chyba zeby nie czekał...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz :O nieciekawie ale powiedz mu , ze jezeli cie kocha to pozwoli ci byc szczesliwą;) stare to ale coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×