Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za duzo mysle.....

Czy ja trafiam na jakiś dziwnych typów??!

Polecane posty

Gość za duzo mysle.....

poznałam chłopaka kiedys tam...miejsza z tym ...chciał moj nrumer tel. to mu dałam zadzwonil zeby sie umowic ale w OSTATNIM momencie odwołal spotkanie ok raz mozna ;) potem iał sie odezwac była cisza przez 3 dni...:( dzisiaj zadzwonił i sie tłumaczyl dlaczego sie nie odzywal ...znowu zaproponował spotkanie an wieczor ...miał jeszcze sie wczesniej odezwac ...i sie nie odezwał aj GŁUPIA sie tak cieszyłam co ja mam o tym i o nim myslec,po co mi zawraca głowe....? mogl w ogole nie dzwonic a moze czekał az to ja pierwsza zadzwonie?:O prosze pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryeuwiolmznxv
Masz pecha. Ale a pewno się odmieni, nie zniechęcaj się tylko...:) Ps: faceci to głupki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
ze mam pecha to wiem:D ale o co takiemu chodzi masakra po co w ole dzwoni chce sie umowic a potem krotko mowiac robi w bambuko?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryeuwiolmznxv
Facet to świnia. Nie przejmuj się, pewnie mu się coś odwidziało i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
tez sobie tak to tłumacze ze to swinia;) ale jednak zastanawia mnie po co dzwoni zeby sie umowic na wieczor a wieczorem cisza...... prosze moze mi ktos wytłumaczy ...bo nie wiem co dalej...czy robic sobie nadzieje,bo on mi strasznie wpadl w oko" :D czy go olać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
podnosze ,wiem ze są tutaj mądre kobietki ktore mi pomoga :) wiem ze jest pozno ale moze.........???? chyba ze bede musiała jutro podnosic temacik jak bedzie wiecej osob na kafe...ale z tego wszystkiego chyba nie bede spac w nocy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryeuwiolmznxv
No cos Ty nie będziesz spać przez tego typka? Ja nie jestem doświadczona w tych sprawach...więc nie pomogę. Ale uważam, że po prostu nie jest wart żebyś nawet myślała o nim. Przecież chamsko Cię olał. Tyle. Trzymaj się...🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8c8c
niektórzy niestety są tacy... Kiedyś poznałam faceta, od razu następnego dnia zadzwonił, spotkał się ze mną. Spotykał się ze mną cały miesiąc, całował mnie, dzwonił, pisał. A po miesiącu wykrzyczał że wcale nie jestem w jego typie i zmuszałam go żeby się ze mną widywał. :D :D Zrozum kobieto facetów.... Czasami myślę że mają nieźle narąbane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
:D:D dobre mysle ze ten tez ma cos namieszane we łbie:D chcialabym tylko zrozumiec albo poznac powody dlaczego oni tak robia? nawet jak zadzwoni jeszcze to juz nawet sie z nim nie umawiam niech sie buja;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8c8c
nie wiem dlaczego,.... to chyba jakiś rodzaj wahania. Raz mu się wydaje że jesteś ok, chce się spotkać, a zaraz potem że jednak Cię nie chce. A może ma dziewczynę? A może po prostu jest popierdolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
no własnie moze ma dziewczyne ,to jej wspolczuje:D albo ma cos do mie:d tylko ze sam szukał ze mna kontaktu...:O ale chyba najbardziej prawdopodobne jest ze ma zryty beret;) chyba ze ktos mi(a własciwie nam) przetłumaczy o co takim panom chodzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
Twój Pan najpewniej trzyma kilka srok za ogon. Byłaś "w razie czego", wyjściem awaryjnym jak gdzie indziej mu się nie powiedzie. Tak , z braku laku. Jest beszczelny, nie pozwól sie więcej tak traktować i następnym razem go spuść. Wersja z dziewczyną lub żoną też jest wysoce prawdopodobna, Tak czy siak zachowuje się wobec Ciebie poniżej krytyki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECHCE MI SIE NIKA WPISYWAĆ
ostatnie posty to chyba strzał w 10 facet pewnie kogoś ma, niby chce zmiany ale nie jest pewnien czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle.....
chyba masz racje ,ale ja zachowuje sie jak jakas zaslepiona ,masakra cos mi tez juz siadło na mózg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle..........
.podnosze ,choc wiem ze nie powinnam bo ten typ to swinia ale moze dzisiaj mi ktos wytłumaczy takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74147
głupoty nie da się racjonalnie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przyciagam
samych swirów,dziwne obiekty same:( albo brzydkie albo popieprzone ,najczęściej dobrze się maskuj,ące na początku i 2 w jednym w efekcie czyli i brzydkie i walniete:o gdzie Ci mężczyźni?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle..........
ja to samo jak jest przystojny i strasznie mi sie podoba to nie jest zazwyczaj normalny;) nigdy nie zrozumiem facetow co im siedzi w tych glowach ,po co nawiazuja kontakt,okazuja zainteresowanie a poten olewaja?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 588552
bo porządny facet nie jest dla was pociągający i nie rzuca się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle..........
przesadzasz,myslałam ze ten jest porzadny,'poukładany" itd ale z niego tez wyszła zwykła menda po za tym dla mnie jest przystojny a wcale sie nie rzuca w oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie w tym twój
problem, że w ogóle nie potrafisz myśleć, facet dzwoni, a ty juz jestes na jego zawołanie i przebierasz nogami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu ktoś tutaj zwala na płeć coś co z płcią nie ma nic wspólnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo mysle..........
nie no co ty nie potrafie myslec:D podoba mi sie facet co w tym dziwnego? :D:D i z moimi nogami wszystko w porzadku :O zreszta nie dyskutuje z ludzmi ktorzy maja jakis uraz psychiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
za duzo mysle .... dokladnie najpierw robia wszystko ze nas przekonac do siebie a kiedy my przekonujemy sie do nic zaczynaja olewac ... chore i dla mnie nie do pojecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×