Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam zrobić 24

Błagam pomóżcie , doradźcie co mam zrobic, czuje się strasznie

Polecane posty

Dziewczyno, ale mi ciebie szkoda. Serwuje ci teksty, któe tak bardzo ranią. Do tego ranią jeszcze bardziej kiedy byliście ze sobą związani przez 3 lata. To bardzo przykre, kiedy on uzywa takich epitetów czy nazywa cie dziwką. Trzymaj się dziewczyno i pisz tu na bieżąco. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobić 24
dziekuje kochani ,ze sie wpisujecie ja już zdecydowalam nigdy wiecej z nim nie bede , nie cenie sie wysoko ale naprawde wiecznie robilam wszystko,zeby bylo dobrze teraz widze ,ze robilam wielki błąd !nidgy wiecej! dzis oddam mu to co do niego nalezy i niemilo sie z nim pozegnam za wczorajsze wyzwanie :( jestescie wspaniali ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
wiesz co tamta wypowiedx była tylko do tematu z topiku nie czytałam dlategoj teraz przeczytałam i wiesz co powiem Ci ten koles to wielki frajer weź nawet sobie nie zaprzataj głowy takimi kolesiami. I powiem Ci ze najlepiej odpłac mu tym samym nie daj sie wyzywac ponizac i ciesz sie wolnością. Na świecie jest masa zajebistych facetów. jak chcesz sobie poprawic humor to zerknij sobie na mój spis o facetach w topiku bodajże http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3305651&start=810 ( nie wiem jak sie linki wkleja wiec sobie musisz sama go wkleic;) ) I jak przyjdzie to jajlepiej zeby z Toba jtos był w domu albo i wiecej osób , w razie czgeo go zwyzywasz. A tak w ogóle to chyba jakis niezrównowazony psychocznie koles od takich lepiej z daleka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam zrobić 24, jak ty odpierasz jego ataki? Jak reagujesz wtedy kiedy nazywa cię \'dziwką\', bądź raczy innymi wyzwiskami. Co mu wtedy mówisz, co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobić 24
nie ujawnie nika - zebys wiedziala,ze on jest niezrownowazony psychicznie :( a dzis oddam mu to co mam i zero kontaktu wlasnie słucham dołującej muzyki i jestem załamana , bardzo mi bylo przykro wczoraj ,ze niektorzy sa tacy szczesliwi (oczywiscie cieszylam sie rowniez szczesciem państwa młodych ) ,a ja taka załamana :( ja chyba nigdy sie wiecej nie zakocham :( z wzajemnoscia :( dzis bede chyba ciagle plakac :( ❤️ całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobić 24
wczoraj jak mnie wyzwal to powiedzialm,,ze nikt tak ne bedzie mnie traktowal , rozlaczylam sie i wylaczylam telefon ,zeby sie nie denerwowac, dzis ma podjechac pode mnie zebym wyszla i oddala noz , napisal mi : jutro zmieniam numer a dzis przyjade po noz i na koncu usmiech taka buzka , ja napisalam tylko : ok chce Ci jak najszybciej to oddac i nie miec z Toba nic wspolnego ,zer odzewu jak narazie, ,a kiedys jak wyzywal to powiedzialam zeby wyszedl ,albo jesli to bylo u niego zosatwialm go i wychodzilam :( nie wiemgdzie ja mialam oczy :( naprawde nigdy w zyciu nikt nie bedzie mnie tak traktowal :( a tak mi sie chce plakac dzis :( zwątpilam w milosc :( ❤️ całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×