Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość please o odpowiedź

Czemu mój facet nie ma żadnego mojego zdjecia u siebie,za to ma innych kobiet

Polecane posty

Gość please o odpowiedź

Pełno u niego zdjeć, tapet aktów kobiet. nawet obrazy ma z kobietami. A w jego domu nie ma ani jednego mojego zdjęcia. przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu ramkę
akurat w soboptę jest dzueń chłopaka, ja swojemu kupiłam ramkę z jakiejś okazji i dałam, nie miał wyjścia musiał postawić do dziś ją trzyma na wyróżnionym miejscu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please o odpowiedź
Nie chcę tego robić na siłę. Mój poprzedni facet miał moje zdjecie już po tygodniu. Z tym jestem ponad 3 lata. mówi, że nie ma takiej potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy niby ten
dzien chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 września jest dzień chłopaka, my np. obchodzimy. Zawszekupie jakiś mały podarunek lub jemy kolację przy świecach. Jakaś odkocznia musi być, fajnie, że wymyslili ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Please o odpowiedź
Nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie. Czemu nie ma dla niego znaczenia posiadanie mojego zdjęcia, mimo, że razem nie mieszkamy. Widujemy się raz na tydzień. Za to ma znaczenie posiadanie zdjęć chyba wszystkich najpiękniejszych kobiet świata. Uważam, że to nieładnie z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
mu o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi... wiem jak sie czujesz.... mioj moje ma w portfelu..... gdzies przyduszone dowodem osobistym i prawkiem... nie widac go... tez mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony... na poczatku zwiazku to zdjecie ukochanej osoby tak wiele znaczy, caly czas na nie patrzymy... a teraz z moim misiem juz jestem rok, spotykamy sie dwa razy w tyg, mamy darmowe rozmowy, wiec calymi dniami tylko gadamy i gadamy... nie ma takiej potrzeby by ogladac zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×