Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłość i Miłowanie

Chcę kochać

Polecane posty

Gość Miłość i Miłowanie

Dzień dobry. Witam wszystkie panie. Jestem mężczyzną w średnim wieku. Wolnym, bez bagażu nieudanego małżeństwa i progenitury. Wolnym ale okropinie samotnym. Chcę poznać normalną, roześmianą, wrażliwą i gospodarną kobietę, której będę mógł ofiarować moją miłość, i która ze swojej strony tę miłość odwzajemni. Wiem, że kobieta oczekuje miłości, czułości i bezpieczeństwa, które mogę jej zapewnić. Bieda tylko, że nie ma żadnej takiej, której mógłbym powiedzieć "jesteś miłością mojego życia". A może tutaj znajdę taką panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chcialabym kochać
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sieci nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również uważam, że tutaj nikłe szanse- bo tu się po prostu \"dużo mówi\" : ) może rozejrzyj się dokładnie wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy ma połówkę
niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chcialabym kochać
racja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no chyba każdy- tylko nie każdy może ją znaleźć :) albo nie każdemu pisane jej znalezienie :/ chociaż ta teza z połówkami to tak średnio mi sie podoba- wolę pokrewieństwo dusz- bo jakby nie patrzeć, nie jesteśmy połówkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość i Miłowanie
To dlaczego, zamiast biadolić, nie bierzecie się za poznanie kogoś i pokochanie? Osobiście nie mam nic do ukrycia i dam się poznać każdej kobiecie, która będzie tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość i Miłowanie
Ładnie piszesz, po części opętana, o pokrewieństwie dusz. Szukasz takiej duszy? Ja szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jma druga polowke... tego na razie nie iweci bo ni4 znalezliscie... ... jak znajdziecie to sie przekonacie!!!! kazdy znajduje swoja:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy znajduje swoją - rozejrzyj się wokół misia- nie znasz ludzi, którzy późnej starości dożywają w samotności? ja znam... poza tym, to nie chodzi o to, by na siłę kogokolwiek znaleźć i \"mieć\"- samotność w związku jest bardziej psychodenna niż samotność w pojedynkę- więc jednak >>znalezienie pokrewnej bliskiej duszy, nie kogokolwiek kogo nazwiemy \"połówką\" - ...o to się wszystko rozbija :) Miłość i Miłowanie >> szukam, ale chyba nie tu :) Tobie poradziłabym to samo - ale jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość i Miłowanie
A więc? Czy moje nadzieje, że spotkam tutaj i poznam interesującą a jednocześnie normalna kobietę mają okazać się płonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość i Miłowanie
A dlaczego, po części opętana, nie chcesz się mi dać poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt już nie chce kochać
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruchy bez doświadczeń
przegraliście życie. Nikt was nie chciał to chyba jasne że jesteście beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×