Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kropka nad kropki

UNIDOX ktos stosował na trądzik?

Polecane posty

Gość XXMartusiaXX
nie moge przy tym wychodzic na slonce, bo ponoc unidox strasznie pali buzie:/ ile w tym prawdy to nie wiem ale nie chce sie przekonywac :) biore 2 razy dziennie raz rano i raz wieczorem, a po godz oslonowo trilac. Niby nie mozna brac od razu.. zobaczymy jakie beda efekty, bo z tego co tutaj widze to kolezanki pisza o szybkiej poprawie:) mam taka nadzieje bo za 5 tyg jestem na weselu i nie chce straszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjisia987999
Ja równiez byłam u dermatolog,facetka ma ok 20-stu certyfikatów i Jest droga . wysypało mi sporo krost na brodzie .Przepisała mi DALACIN T w płynie .oraz Unidox Solutab. antybiotyk jest na 20 dni po pół tabletki. Twierdziła że to pomoże. no ale dzis dopiero drugi dzien wiec narazie nie widze poprawy.Ale i tak lipa..wszyscy nad woda a ja nawet do sklepu nie wychodzę bo sie wstydze pokazac komu kolwiek z taką gebą. porazka,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolta
Kupię tabletki Unidox Solutab klika opakowań, co prawda na inne schorzenie :) Jeśli ktoś ma do sprzedania, proszę o kontakt mailowy margolta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
Zastosuj mumio a przekonasz się o jego skuteczności. najlepsze w płynie. Mumio - Pradawny tajemniczy środek leczniczy na wiele chorób Ta zagadkowa substancja jest uważana i ceniona od wieków, za swoje wspaniałe właściwości lecznicze. Posiada unikalny skład chemiczny; witaminy z grupy B, olejki eteryczne, sterydy, kwas hipurowy i benzoesowy, oraz ponad 50 mikroelementów; chrom, krzem, glin, żelazo, magnez, sód, fosfor, bar, wapń, potas, srebro, miedź, cynk, tytan, ołów, nikiel, bizmut, cynę, siarkę, wanad, beryl, mangan. .etc Tubylcy nazywa mumio "Krwią Gór" lub "Łzami Gór". Ponieważ występuje tylko w kilku miejscach, jest bardzo trudno ją zlokalizować, od wieków miejsca jej zbiorów są ściśle strzeżoną tajemnicą. Przez wiele lat, eksport mumio z Rosji był zabroniony, mumio było i jest uważane za narodowy skarb. Ta rosyjska broń przeciw chorobom, nie ma sobie równej. Mumio w Rosji zostało dokładnie przebadane i oficjalnie licencjonowane do użycia medycznego. Jest ono tam bardzo znanym i szeroko stosowanym środkiem leczniczym wielu schorzeń. My oferujemy naturalne oczyszczone oryginalne Mumio z Rosji i Kirgizji w płynie, dokładnie takie samo, które używane jest na dalekim wschodzie od wieków. Przy: chorobach nowotworowych, w tym także: białaczka, rak kości, kręgosłupa, osteoporoza, rak macicy, rak prostaty, rak przewodu pokarmowego, rak płuc i piersi, rak węzłów chłonnych (limfatycznych) i tarczycy. Inne zastosowania : wrzodach przewodu pokarmowego, -wrzody żołądka i dwunastnicy, chorobach wątroby , nerek i trzustki. chorobach serca, nadciśnieniu i niedociśnieniu, żył i tętnic. różnych odmianach gruźlicy, procesach zapalnych, anginie, katarze, przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych, ostre i przewlekłe bronchity, , zapalenia płuc. nadkwasocie i niedokwasocie żołądka, zapaleniu ucha środkowego i przytępionym słuchu, żylakach, cukrzycy, bólach głowy, migrenach, padaczce, półpaścu i trądziku, astmie, reumatyzmie, złamaniach kości, stanach pourazowych, dyskopatia, (przyspiesza regenerację tkanki). egzemie i łuszczycy, bezpłodności mężczyzn i kobiet, procesach zapalnych u kobiet, nadżerkach szyjki macicy i pochwy, hemoroidach, ropiejących ranach, poparzeniach, zainfekowanych ranach, uszkodzeniach skóry, poparzeniach, odleżyny, łojotokowe zapalenie skóry. do kuracji odmładzających, Badania kliniczne i analityczne potwierdziły, że przyspiesza regenerację skóry, likwiduje podrażnienia, odbudowuje jędrność skóry oraz chroni ją przed przedwczesnym starzeniem się, wzmacnia włosy, działa korzystnie przy swędzeniu skóry głowy, pomaga w zwalczaniu łupieżu, niszczy gronkowca złocistego. sekretmumio@gazeta.pl http://kobiecawiedza.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malew
własnie skonczylam brac ten antybiotyk i powiem ze widze roznice na twarzy,pomogmi,a osłone tez brałam do tego mi przepisala biotyk ,tanie sa a duzo jest kapsułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Od około 3 tygodni biorę Unidox i muszę przyznać, ze jest naprawdę świetny. Trądzik mam od 5 lat. 4 razy zmieniałam dermatologa, a pieniędzy wydanych na kremy, toniki, maści, tabletki i zabiegi nawet nie zliczę. Robiłam dosłownie wszystko.Wreszcie trafiłam na naprawdę dobrą panią dermatolog. Jużpo ok.1,5 tyg. stosowania Unidoxu na twarzy nie miałam praktycznie żadnych pryszczy i grudek . Teraz walczę tylko z bliznami które strasznie szpecą mi twarz, ale to że nie pojawia sie nic nowego, to już jest wielki sukces. Boje sie tylko, że gdy przestanę zażywać antybiotyk problem powróci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g5
kupię unidox, doxycyklinę... pilnie adam.g5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna tylko tu
Na tradzik kup sobie coś z minerałami z Morza Martwego, działaja cuda Ja kupuje córce wode z Morza martwego i błoto na maseczki i działa rewelcyjnnie , po tygodniu już było lepiej . Maseczki sa pracochłonne ale ta woda to kosmetyk skoncentrowany i dodaje sie ją tylko do żelu lub kremu po kilka kropli więc stosowanie i wygodne i wydajne, a jest dośc tania bo ok 25 zł - ostatnią butelke mamy juz 3 miesiące a nie ubyło nawet połowy Zamówisz tutaj http://www.betterware-poland.com.pl pytaj o rabat dla stałych klientów bo można to kupić sporo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebela
potrzebny unidox gladness2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancho80
sprzedam 104 kapsulki doxycykliny, waznosc 01.2014. sancho80@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edetox
Czesc wszystkim. Od roku walcze z tradzikiem. W styczniu 2012 dermatolog stwierdzila u mnie lagodny przebieg i postawila na leczenie miejscowe czyli masci. Dostalam na dzien krem la roche effaclar duo , do kupienia bez recepty ok 50 zl. Na noc natomiast 5 dni w tyg isotrexin, na recepte- juz jie produkuja, a 2 dni w tyg akneroxid 5 % bez receptu. A po skonczeniu isotrexinu krem differin , na recepte. Do mycia twarzy zel Iwostin Purritin, ok 30 zl. Calosc wyszla mi jakies 180 zl. Rezultat byl super, po 2 mies cera nieskazitelna. Po jakims czasie stopniowo zaczynalo mi powracac. Fakt, ze pracuje w Grecji w 40 st upalach nie pomagal.. najpierw kaszka na czole, potem pojedyncze wypryski, jeden znikal to juz kolejny sie pojawial. Moje masci mi sie skonczyly. Kupilam co udalo mi sie znalezc - Vichy, zero pomocy, pronlem rosl i w listopadzie zrobila sie masakra. Wiele podskornych krost, zapalhych,ciezkich do ukrycia pod make upem. W grudniu pedem dermatolog i juz nie tak wesolo. Najpierw na miesiac: tetralysal 2 razy dziennie, oslonowe, i kremy- effacoar duo na dxien, na noc 5 dni differin, 2 dni akneroxid 5 %. Koszt 230 zl. Efekt po miesiacu? Hmm spodziewalam sie czegos wiekszego.. ale lekarka byla zadowolona ze dziala i mam zrobila kontynuacje na kolejne 3 mies. Na moja prosbe o tanszy lek przepisala mi Unidox. I tak dostalam 30 dni po 2 tabl, 60 dni po 1 tabl. No i te same kremy, do stosowania przez rok! Zel do mycia twarzy z linii do wyboru: Iwostin purritin, la roche, avene. To samo krem nawilzajacy do przesuszonej kuracjami cery. Ja wybralam linie iwostin, bo tansze a rownie skuteczne. Jeszcze lekarka polecsla krem ochronny z filtrem 50 firmy Iwostin, ale mialam akurat inny w domu, wiec zuzyje co mam. Powiem tak: jestem lekko przerazona dawka antyniotyku ale to ponoc na pozbycie die tego raz na zawsze. Poki vo widze poprawe iuz po 2 dniach! Oby tak dalej! Pozdrawiam wsxystkich cierpiacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edetox
Dzis jest 17 dzien stosowania Unidox i mam pierwszy kryzys. Kiedy to sie w koncu skonczy i spojrze na swoje odbicie z usmiechem?! Do tej pory myslalam pozytywnie, ze pomaga, ze widze różnicę, prawda jest taka ze wciaz wygladam okropnie... mam dosc malowania sie przy glupim wyjsciu do sklepu.. co do reagowania na lek jest ok, mialam dwa razy nudnosci ale zauwazylam zaleznosc od sniadania. Nie moge laczyc ze slodkim to wtedy jest ok. Tez mieliscie takie kryzysy? Wesprzyjcie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batista10000
Kupię unidox tabletki. batista10000@wp.pl PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatarosi23
Masz trądzik to www.aptekainternetowa24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to dziwi,że komus pomógł unidox mnie kompletnie nic nie dał brałam długo, oczywiście dieta, osłona dopiero jak zafundowałam sobie laser, zobaczyłam o niebo lepszą twarz tak naprawdę te wszystkie wyszukane czy drogie kosmetyki sa diabła warte! moze próbować z lampami, jakies zabiegi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje Unidox już 5 miesiac ! :/ Po 2-gim miesiacu stosowania efekty byly ale nie rewelacyjne...i .... na tym sie skonczylo ... po kolejnych 2 miesiacach zadnej poprawy .... a ile mozna brac antybiotyk ? O dziwo moj dermatolog nie wspomnial o braniu oslonowych ale od samego poczatku je biore ... Jesli polkne Unidox na pusty zoladek to katastrofa!!!, tylko po posilku... Dodatkowo stosuje zel tez na recepte Clindacne i kolejny zel Perakne na noc tez 5 miesiac .... Mam pelno blizn i przebarwien i wizyte za tydzien, juz sie nie moge doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unidox nic nie pomaga! brałam 3 m-ce i nic jedynie wątroba rozwalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny Kochane! :) miałem (mężczyzną jestem wszak) niewiele ponad 40 lat gdy pojawił się u mnie na twarzy, czole, no i na nosie trądzik różowaty. na zlecenie dermatologa brałem tetralysal - (z czasem) z najwyższą dawką - czyli 300 mg 2 razy dziennie, przyznaję, że nie byłem systematyczny w braniu tego leku - praca, obowiązki i piwo z kolegami - ok - MOJA WINA, trądzik powracał i ciągle wyglądałem jak menel (twarz czerwona ze zgrubieniami), po 5 latach trafiłem na innego doktora (panią - ale to pewnie nie ma znaczenia), i przepisała mi Unidox Solutab, od razu ostra kuracja - do której się WYJĄTKOWO!!! ;) W PEŁNI DOSTOSOWAŁEM! - wstępnie po 2 lub trzy tabletki (już dzisiaj nie pamiętam) i to przez 20, czy 30 dni - sory nie pamiętam - bo dawno było to, ale... ZOSTAŁEM UZDROWIONYYYYYY! :):):) po przepisanej kalendarzowo kuracji: nos czyściutki - a nie jak u pijaka wcześniej! :) pomimo, że z kolegami piwo piję jak dawniej ;) polecam antybiotyk: Unidox Solutab - ale przypominam - SYSTEMATYCZNIE BRANIE DUŻYCH DAWEK!!! dzisiaj (po 2 latach niebrania żadnych lekarstw) - jak na razie - buzia czyściutka. :) pozdrawiam! ps. mam nadzieję, że którejś z Was - a może jeżeli czytają to faceci - to i to KTÓREMUŚ z Was - pomoże mój wpis :) pozdro WIELKIE - ale tak na poważnie - jak lekarz mówi: bąź systematyczny w braniu leków - to bądź! ale wcześniej olewłem polecenia lekarskie - dopiero gdy się dostosowałem - pomogło. :) Warszawa, 2017.09.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam 80 dni kuracji , po około roku trądzik powrócił .Nie miałam skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×