Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tanita Tikaramka

Mój slub

Polecane posty

Gość Tanita Tikaramka

Hurrrrrrrrraaaaaa!!!!!!!!!! Biorę ślub. Ustaliśmy juz misiąc (MAJ) teraz tylko rezerwacja terminu. Nie wiem od czego zacząć:-) ale tak się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-katarzyna
Moje gratulacje! z pewnoscia rozpoczyna sie jeden z najpiekniejszych okresow w twoim zyciu - przygotowania do wlasnego slubu. tez bym chciala jeszcze raz wszystko powtorzyc! Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita Tikaramka
Dziękuję bardzo:-) Może poradziz od czego zacząć na razie wiem że ma tobyć maj - i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl maj.........
pachniala saska kepa Szalonym zielonym bzem To był maj Gotowa była ta sukienka I noc się stawała dniem Już zapisani byliśmy w urzędzie Białe koszule na sznurze schły Nie wiedziałam Co ze mną będzie Gdy tamtą dziewczynę Pod rękę ujrzałam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isadora duncan
Maj....:-) miesiąc bez literki "R" mówią, że w maju nie należy brać ślubu, bo dzieci będą seplenić:-D ehh te zabobony. gratuluję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był.....
to był maj......tą piosenkę zacytowałęś/łas jako przestrogę rozumiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita Tikaramka
jak ktoś jest pewny swego to się niczego nie boi:-) w maju oboje się urodziliśmy i jest to piękny miesiąc. a jak ktoś myśli ze przez literke R wszystko będzie grało to naiwny jest trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-katarzyna
Zdecyduj sie przede wszystkim ile kasy chcecie (mozecie)wydac na impreze. Poprzegladaj portale slubne, by zorientowac sie jak ma ygladac ten dzien, wazna jest lista gosci, no i bierz sie za sprawe jak najszybciej! Czasu jest MALO. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita Tikaramka
mój Adam ma zarerwować dzisiaj salę. Do kościoła pójdziemy razem. Gości będzie około 100. Chcemy się zamknąć w kwocie 50 000 zł. Bedziemy chyba wynajmowac hotel bo duzo będzie gości z drugiego końca Polski i zza granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaswawolka
zabawne bywają te przesądy tak na marginesie, moim rodzice hajtali się w gRudniu a ja tej paskudnej litery "r" i tak nie wymawiam poprawnie ;DDD Tanita, wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkiego
najlepszego!!!! Tez brałam slub w maju 2006. Piękny miesiąc!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne żarty
chyba przesadziłąś trochę z tą kasą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita Tikaramka
czemu przesadziłam?? za mało czy za du zo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
50.000 zł???????????? Ja robię wesele na 150 do 180 osób i kwota łączna to góra 30.000 zł. Przeraziła mnie ta twoja suma:-) Ale ok każdemu wolno. Acha i jeszcze jedno. Trochę późno rezerwujecie. Jesteś pewna że będą wolne terminy? Bo ja biore ślub 29 września za rok a salę rezerwowaliśmy w czerwcu i byl tylko jedyny wrześniowy termin wolny, właśnie 29ty. Pewnie to zależy od sali i od miejsca zamieszkania ale teraz to się zamawia salę z conajmniej rocznym wyprzedzeniem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita Tikaramka
mój Adaś dzisiaj była pytać o salę i wszystkie weekendy są wolne:-) a mieszkamy niedaleko Poznania i tam też będzie wesele. a w te 50 000 ma być wliczona podróż poślubna za około 10 000 - 15 000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
zależy od sali czy jest rozchytywana czy nie ale że to maj to pewnie i mogą być wolne bow maju jest mniej chętnych na śluby. Droga ta podróż poślubna:-( Powiem szczerze że my chcemy wyskoczyć na tydz do zakopanego po ślubie ale się zmieścimy w kwocie 1500 zł bo reszta kasy na mieszkanko i umeblowanie pójdzie bo w wawie drogo oj drogo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my w Poznaniu będziemy mieszkać. Już mamy kupione mieszkanko i kończymy wykańczanie. Już jest prawie gotowe. a podróż - oczywiście za granicę bo kochamy zwiedzać. I to może w pare miejsc - marzą nam się Chiny, Nepal i koniecznie tydzień gdzieś gdzie można się wygrzać, poopalać i leniuchować popijając drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
mój kuzyn miał wesele w Sosnowcu a na salę czekał 2 lata!!! Chcieli taką śliczną salę na czerwiec 2006 i ok było extra ale naczekali się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
mi się zawsze marzyły i marzą Tatry. Jeździmy co roku i co roku jak wracamy to tęsknię za nimi:-) Na Nepal mnie nie stać teraz chociaż może na emeryturze zobaczę i Himalaję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
to sala nad zalewem Pogoria:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
koło Dąbrowy. Być może bo ja nie znam tych terenów. Ślub był w Sosnowcu a później busem wszyscy nad taki zalew pojechaliśmy. Super sala ale chyba bym nie chciała przez głupią salę czekać 2 lata na ślub:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym marzeniem jest Nepal i oczywiście Chiny. Zwiedziliśmy już po kilka razy całą Europę więc ciągnie nas daleko. Oboje jestesmy akimi globtroterami:-) Poznaliśmy się z resztą w samolocie - bo akurat oboje lecieliśmy do Egiptu. Przez całe życie woleliśmy być sami - każde z nas ma za sobą powazny związek ale potem długo było same - oboje podróżowaliśmy po świecie szukając niewiadomo czego aż trafiliśmy na siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
Żeby iść w góry tam to tzreba mieć jakieś pozwolenia. Hmm, ja tam się boję takich wysokich gór. Na razie zwiedzam Tatry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en10
ciesze sie że macie już termin ale jak to nie zaklepane do końca to prosze zastanówcie sie bo moja babcia mówiła W MAJU SLUB-SZYBKI GRÓB nie wieżyłam jej do puki nie rzeczytałam na ten temat artykułu który potwierdził to dając niezbite dowody że ten miesiąc nie jest szczęśliwy ale do Was należy ostatnie zdanie co zrobicie z tym mnie osobiście też sie podoba ten maj na ślub ale ostatecznie zdecydowaliśmy sie na wrzesień 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza292929
ha ha ha Nepal i te inne kraje za 15 tys??????????????? Chyba żartujesz. Sama podróżdo Nepalu i bycie tam choć kilka dni nieźle cię wybuli. Licz się z dużą kasą. Poza tym żeby iść w takie góry to albo tzreba je świetnie znać albo wynająć innych do przewodnictwa. Pozwolenie??? A owszem:-) Ale nie zniechęcam cię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×