Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

ale z tą dominacją--jak facet lubi kobiety dominujące--to często wynika z nadopiekuńczości matki w dzieciństwie i często braku ojca w rodzinie... ale to też nie reguła.. A jest taka piosenka Oddziału Zamkniętego \"Zaopiekuj się mną, nawet gdy nie będę chciał.....\"---syndrom lekkiej schizy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nie byla nadopiekuncza, tata byl w domu a jednak bym nie mial nic przeciw gdybys mnie zdominowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, dlaczego Ty szukasz 30+, myślisz że te po 30 są doświadczone, pewne swej wartości i wiedzą czego odczekują od życia, no i są \" dobre w te klocki jednym zdaniem\", tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co muszę Ci przyznać, że cierpliwy jesteś,,, ja tu gadu gadu,, Ty ze mną też..... a tu jedno w głowie... HMHM mam Cię przywiązać do łóżka, tak jak na 2 str., poczekaj muszę przeczytać co tam naklepała moja siostra bliźniaczka...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Została mi godzina pracy i będę wolna....już cały czas, ale nie wiem czy się cieszyć czy płakać ;) a tak całkiem a propos, może przywiązać Cię pończoszkami do łóżka, wiesz takiego metalowego, hm,,,, a może kajdaneczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Ty jesteś lakoniczny w swych wypowiedziach...... aż mnie aż mnie ...wkurzasz...a zarazem przyciągasz do tego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie wie tylko Cie sprawdza
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy--ale jak On mnie sprawdadzi, no jak....Ludzie w realu tak często się okłamują, a co dopiero tu....w wirtalnym świecie.....przykre, ale prawdziwe, co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty nagle sobie przypomniałeś o mężu, hm....A Ty możesz przecież mieć żonę, albo narzeczoną....na pewno byłoby jej niewsmak, gdyby się dowiedziała co Ty tutaj wypisujesz ,łobuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ona go sprawdza
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×