Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..bycie tutaj to jeszcze nie grzech ...ewentualnie kontynuacja znajomosci w realu. ...ale cholera niektore grzechy sa tak przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ...ja tylko mowie o pokuach ..a nie ze im ulegam. Sam zyje w zwiazku dluzszy czs bez zadnych skokow w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ...widzialem :) ...dziekuje Motylku. Jestes wspaniala ...taka madra, wyrozumiala i czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Misiu, nie przesadzaj z tymi komplementami..... nie idealizuj mnie....... to jest niebezpieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde doceniam Twoje zalety ;), tymbardziej ze bardzo mi sie spodobala Twoja odpowiedz ...a co do idealizowania, to jest to cecha kontaktow wirtualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałam.... że Ci się spodoba mój mail, tym bardziej ,że to fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ...to juz inna historia ja bym oddal wiele zeby moc z Toba spedzic chociaz jeden dzien ...no i jedna noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Ty mnie juz oczarowalas Motylku by the way ...jak tam poranna kawka i czy mialas jakies ciekawe sny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by the way.....dzisiaj zmieliłam sobie ziarnistą kawę... taką aromatyzowaną... migdałami chyba....pyyyszna....oczywiście z mleczkiem :) ... a co do snu... nie przyszedł, cholera a tak czekałam...;) chociaż ponoć sny się ma zawsze.....tylko nie zawsze się je pamięta, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, odpisywałam Ci Misiu.... nie nie jetem zszokowana... cieszę się, że jesteś szczery, dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde b. dobrze mi sie z Toba rozmawia Motylku...mowie Ci bez najmnijszego problemu najbardziej intymne rzeczy z mojego zycia. Moze sprzyja temu wirtualna anonimowosc a moze po prostu nadajemy na tych samych czestotliwwosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno wyczuć.... ale na pewno anonimowość wirtualna pomaga w takich wyznaniach...łamie barierę i wstydu i tej naszej....polskiej pruderyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama powiedzialas ...moze lepiej pozostac na tym etapie znajomosci ...ma sie wyidealizowany obraz drugiej osoby, i mozna sobie pozwolic na calkowita szczerosc..bez poczucia ze sie jest wiecznie ocenianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ....samo zycie ;) ale dzieki rzeczom prozaicznym, jestesmy wstanie doceniac te wyjatkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jak tam przebiegaja poszukiwania pracy...myslisz ze z tej ostatniej rozmowy wyniknie cos pozytywnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×